Дъщерите на Маклауд

  • 916
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 997


https://www.imdb.com/title/tt0292414/

Имаше тема за този сериал, но е заключена. В MastersTSB почнаха да качват серии, сега са до 3-ти сезон. Гледах го преди по Холмарк, реших пак да го почна, много моменти съм забравила...

# 1
  • Мнения: X
Хубави спомени имам от този сериал, ненатоварващ Simple Smile но първите сезони бяха по-добри, към края някакси много насилени започнаха да стават нещата, явно не е имало накъде да се развива сценария, за жалост. Радвам се, че ме подсетихте, ще взема пак да го гледам, че са минали поне едно 10ина години.

# 2
  • Мнения: 1 997
Хубави спомени имам от този сериал, ненатоварващ Simple Smile но първите сезони бяха по-добри, към края някакси много насилени започнаха да стават нещата, явно не е имало накъде да се развива сценария, за жалост. Радвам се, че ме подсетихте, ще взема пак да го гледам, че са минали поне едно 10ина години.
Те включиха цял нов актьорски състав към последния сезон и идеята на сериала се загуби. Сега разбрах, че ще правят филм с някои от актьорите. В Инстаграма на авторката мисля, че имаше инфо.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 25 266
Хубав и ненатоварващ беше в началото, и аз много го харесвах. Но как можаха да убият Клеър, направо не мога да им го простя. От забавен сериал стана трагедия, много мразя подобни обрати.

# 4
  • Мнения: 1 997
Хубав и ненатоварващ беше в началото, и аз много го харесвах. Но как можаха да убият Клеър, направо не мога да им го простя. От забавен сериал стана трагедия, много мразя подобни обрати.
В началото беше кофти като я убиха, но пак беше интресен сериала. Тя самата актриса искала да се занимава с пеене, няма как да я махнат, през всички епизоди се бореше за дома си и да бяха измислили, че заминала някъде, щеше да противоречи на героинята.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 36 647
Има ги сезоните в нета, но за последните няма субтитри. Даже май още към третия изчезват субтитрите.

Наистина много нови лица се появиха, но пък имаше и сполучливи образи сред тях.

Наскоро го гледах пак и се смях на епизода с любителския стриптийз.

# 6
  • Мнения: 1 997
Има ги сезоните в нета, но за последните няма субтитри. Даже май още към третия изчезват субтитрите.

Наистина много нови лица се появиха, но пък имаше и сполучливи образи сред тях.

Наскоро го гледах пак и се смях на епизода с любителския стриптийз.
В Masters TSB качват всяка седмица по един епизод със субтитри. Аз оттам гледам Simple Smile

# 7
  • Мнения: 1 371
Ехаааа, не повярвах на очите си като видях такава тема Simple Smile
Бях луда по сериала по времето, когато го даваха по Халмарк.
Гледах го общо взето до обновяването на оригиналния актьорски състав, някъде около заминаването на Тес и Ник. После стана долу горе нов сериал.
Имам писмо от Рейчъл Карпани. Бях писала (хартия, говорим за 2003 година) и получих отговор около месец по-късно. Много бях щастлива, пазя си го като очите Simple Smile

# 8
  • Мнения: 1 997
Ехаааа, не повярвах на очите си като видях такава тема Simple Smile
Бях луда по сериала по времето, когато го даваха по Халмарк.
Гледах го общо взето до обновяването на оригиналния актьорски състав, някъде около заминаването на Тес и Ник. После стана долу горе нов сериал.
Имам писмо от Рейчъл Карпани. Бях писала (хартия, говорим за 2003 година) и получих отговор около месец по-късно. Много бях щастлива, пазя си го като очите Simple Smile
Супер, много вълнуващо!  Аз един път писах коментар в Инстаграм на Брайди, просто ей така, да видя дали ще отговори, и отговари, но пък си е друго да получиш писмо. Можеш ли да го споделиш?

# 9
  • bulgaria
  • Мнения: 310
Ехее, това ми беше любимият сериал. Новите герои също са много сполучливи. Стиви е страхотна, но не трябваше Алекс да умира. Дайте да пуснем дружно заявка към замундата. Много искам пак да гледам всички сезони.

# 10
  • Мнения: 1 371

Супер, много вълнуващо!  Аз един път писах коментар в Инстаграм на Брайди, просто ей така, да видя дали ще отговори, и отговари, но пък си е друго да получиш писмо. Можеш ли да го споделиш?

Разбира се Simple Smile
С телефон са снимките, и са поизбелели, нооо Simple Smile
Скрит текст:



# 11
  • Мнения: 1 997

Супер, много вълнуващо!  Аз един път писах коментар в Инстаграм на Брайди, просто ей така, да видя дали ще отговори, и отговари, но пък си е друго да получиш писмо. Можеш ли да го споделиш?

Разбира се Simple Smile
С телефон са снимките, и са поизбелели, нооо Simple Smile
Скрит текст:



Уаа, аз щях да припадна ако бях получила писмо! Grinning Изненадвам се ,че отговарят. Бллагодаря, че сподели!

# 12
  • Мнения: 1 371
Отговаряха 2003-та, когато интернет не беше толкова напреднал и популярността беше основно на хартия Simple Smile А и за тях бяха първи роли, още не си бяха навирили носовете. Може и сега да са така скромни, де, не знам. Знам, че пратих 3 мисля писма, до трима, а отговор имах само от Рейчъл. Но си беше голямо щастие, разбира се Simple Smile
Сега вече надали ще тръгнат да отговарят на хартия Simple Smile

# 13
  • Мнения: 1 997
Отговаряха 2003-та, когато интернет не беше толкова напреднал и популярността беше основно на хартия Simple Smile А и за тях бяха първи роли, още не си бяха навирили носовете. Може и сега да са така скромни, де, не знам. Знам, че пратих 3 мисля писма, до трима, а отговор имах само от Рейчъл. Но си беше голямо щастие, разбира се Simple Smile
Сега вече надали ще тръгнат да отговарят на хартия Simple Smile
Да така е, сигурно само електронно от техните инстаграми, ако въобще обърнат внимание...

Общи условия

Активация на акаунт