Предизвикаване на раждане

  • 1 094
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • на село
  • Мнения: 1 028
Цитат
Иначе таблетка ще ми слажат сутринта,ще си ида в къщи и като станат болки на 5 мин ще ходя в болницата.До среднощ уж ще родя

Много странно ми звучи това с определянето кога точно ще родиш Thinking. Всяко раждане се развива по различен начин - никой не може да определи с точност колко време ще отнеме. По- добре се запаси с още малко търпение и почакай бебето само да реши кога ще излезе. Иначе има опасност само да те измъчат излишно.

# 16
  • Мнения: 1 303
В интерес на истината си зная точната дата на забременяване,всичко си беше планирано и знам кога сме правили секс,бяха само 2 дена:)Термина си ми е баш точен..
А д-р Минев-Пловдив така си процедира с таблетката и аз невиждам смисъл да стоя в болница няколко часа вместо да стоя вкъщи,явно болките почват постепенно и няма смисъл още от началото да съм в болницата..

# 17
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 352
А д-р Минев-Пловдив така си процедира с таблетката и аз невиждам смисъл да стоя в болница няколко часа вместо да стоя вкъщи,явно болките почват постепенно и няма смисъл още от началото да съм в болницата..

Миличка, при раждането няма неща като явно. Всичко е толкова индивидуално... На мен като ми поставяше таблетката, докторът ми направи такова туше, че точно докато сляза от магарето болките ми започнаха.
Успех ти пожелавам!

# 18
  • Мнения: 1 303
е,незнам,тепърва ще разбера
имам доверие на лекаря

# 19
  • Мнения: 90
privet,mila.
pri men sushto be predizvikano s tabletka, no po skoro uskoreno tui kato bolkite mi zapocnaha 3-4h po-rano, sushtia den kogato triabvashe da go predizvikame, az prenosih 8dni.
na nashia tati poznat mu kazal da kupi detski obuvcizi i da gi zanese vkushti...
toi kaza ce gi e kupil v 14h, moite bolki zapocnaha v 14,30h.
jelaja ti leko bezproblemno rajdane i dano do izkustveno predizvikvane ne se stigne Heart Eyes

# 20
  • някъде
  • Мнения: 4 955
В интерес на истината си зная точната дата на забременяване,всичко си беше планирано и знам кога сме правили секс,бяха само 2 дена:)Термина си ми е баш точен..
А д-р Минев-Пловдив така си процедира с таблетката и аз невиждам смисъл да стоя в болница няколко часа вместо да стоя вкъщи,явно болките почват постепенно и няма смисъл още от началото да съм в болницата..
И аз знаех моята, но на бебо не му се излизаше!
Аз бях на системи и мога да ти кажа, че контракциите започват почти веднага, така че те съветвам да си останеш в болницата, а не да си ходиш вкъщи, но ти си преценяваш!
Успех  bouquet

# 21
  • Мнения: 1 303
Системите може да по-бързо да предизвикват болките..стига да подействат де..
Аз питах док-толкова ли е сигурно това че след еди колко си часа ще почнат болките и горе-долу как се развиват нещата,той ми вика че в интерес на истината-да:)
Тепърва ще видя,ох  Sad Поне ще съм с упойка

Общи условия

Активация на акаунт