Биг Брадър 3 - 1 част

  • 37 908
  • 1 733
  •   1
Отговори
# 615
  • София
  • Мнения: 721
Добре, че поне Евелина Павлова ни спестиха този път  Crazy

Съгласна напълно  Peace

# 616
# 617
  • Мнения: 2 189
Наистина Пепи прилича на дъщерята на Апостол Карамитев!
Ей, страшни сте бе!

# 618
  • Мнения: 1 418
А кво ще кажете за кака Здравка? Mr. GreenНаправо ме разсипаха с тая жена.Най-готини според мен са Ева и Боби.

# 619
  • София
  • Мнения: 2 356
Добре, че поне Евелина Павлова ни спестиха този път  Crazy

Съгласна напълно  Peace

о да, и аз  Peace

# 620
  • Мнения: 2 795
Боже разбихте ме, 31 страници за няколко часа  #Crazy

  Аз все още нямам кой знае какво мнение, на пръв прочит тоя варненеца с библията, ми е ужасно противен. Дебелата вуйна също не ми харесва, повечето девойки са абсолютни кукувици, Ева наистина е много чаровна и симпатична, тази Памела ли беше  newsm78, също може да излезе що-годе свястна, Гро и той е симпатяга, на другите не им помня имената още, а да Пепипеньото май е голям купонджия, ще го видим...Тоя с плющенето много плоско и елементарно достойно се представя на ниво гларус.

# 621
  • Мнения: 2 404
Ще е интересен тоя ББ ...

# 622
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Обаче целия форум се е изсипал тук.
Апропо тоя Пламен от Варна ми е ултра, хипер, мега силно познат от някъде и мира не ми дава от къде.... newsm78
и мъжо ми каза същото  Peace кой лище да е този 4ове4ец, мъка ми е за него с кого ще легне?!

# 623
  • Мнения: 990
Какво ще кажете за Павел охранителя  Joy
Айде след това и аз ще кажа   Flutter
Като разбере ,че целува ПЕНЬО, а не Пепи ще му измрат врапчетата дето са му накацали на... Embarassed....
 Joy Joy Joy

# 624
  • София
  • Мнения: 6 744
Има ли го някой вече по канала?Моля кажете кой ви е кабелния оператор и на мястото на коя програма е пуснат  Hug

# 625
  • Мнения: 467
Определено ме шашнаха!! Не мислех да го гледам, но викам чакай да видя поне откриването...

И... цъфна един познат... Та ще гледам сеир:-)Мисля, че ще бъде интересно.

Предричам:
1. Боян ще се сдуши с Борислав
2. Боян ще сваля Палома
3. Двамата Бобчовци ще се съревновават за нея...

Ха да видим дали ще позная!:-)
4. Пламен от Варна ще излети с бясна скорост на първите номинации..

# 626
  • Мнения: 3 250
Какво ще кажете за Павел охранителя  Joy
Айде след това и аз ще кажа   Flutter
Е на, за кой ли пореден път изнамериха все такива уникуми като Мариола и Павел-СРАМ!СРАМ!Да знаете, че не живея и не съм вече от Бургас-местя се.Аз пък си заплюх Борислав-ръгбиста! Mr. Green

# 627
  • София
  • Мнения: 6 744
Хайде пускайте Ханкетка де  Party
Мен пък ме кефи отчето  Blush

# 628
  • София
  • Мнения: 721
Аз съм за тоя Пламен Отшелника пръв да го изгонят - тоя ми е мноооого противен! НАЙ-ПРОТИВЕН ми е!

# 629
  • Мнения: 1 813
К`во му има на Павел бе  Joy  
Прави се само на глупав според мен  newsm78
И тез глупости "с един куп манекенки на почивка" да ги говори на някой друг.
Знаем с кой е.Приятелката му е с по-страшно тяло и от него. Невероятна е  Peace

Общи условия

Активация на акаунт