Мами в арабски страни-9

  • 21 967
  • 294
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 184
Оле, миличка, много е лошо когато дечицата са болнички. Те са още мънички и докато им се стабилизира имунната система какво ли няма да ги хване. Но всеки минава по този път. Не се предавай. Дано се оправят скоро  Praynig. Давай им повече витаминчета. Те са силнички и ще се преборят с болеста. Пращаме им много целувки, а на теб морална подкрепа  Hug.

# 16
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149

 noi4e, stiskam palci, razmisli da q dawam linda na gradina imenno zaradi towa!
здравейте момичета,
Имам един въпрос кам вас. Бихте ли ми обяснили с какво точно Папата обиди мюсулманите, че големи дискусии се вихрят тук. Днес ние се оказваме пряко заплашените от джихад.  newsm78
Въпросът не е за заяждане. Може да ми отговорите и на лични, за да избегнем скандалите.

ако успееш да ни преведеш в оригинал какво е казал папата, може и да се полу4и нещо от ровенето из корана или  старите бумаги, айде дай ми работа, 4е да имам с какво да се занимавам!
доколко аз разбрах, ама то едно го обясняват, погре(но е изтълкувал някакво писание от нам си кой век, дето  призовавал за джихад!

# 17
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477

 noi4e, stiskam palci, razmisli da q dawam linda na gradina imenno zaradi towa!
здравейте момичета,
Имам един въпрос кам вас. Бихте ли ми обяснили с какво точно Папата обиди мюсулманите, че големи дискусии се вихрят тук. Днес ние се оказваме пряко заплашените от джихад.  newsm78
Въпросът не е за заяждане. Може да ми отговорите и на лични, за да избегнем скандалите.

ако успееш да ни преведеш в оригинал какво е казал папата, може и да се полу4и нещо от ровенето из корана или  старите бумаги, айде дай ми работа, 4е да имам с какво да се занимавам!
доколко аз разбрах, ама то едно го обясняват, погре(но е изтълкувал някакво писание от нам си кой век, дето  призовавал за джихад!


http://news.bbc.co.uk/2/shared/bsp/hi/pdfs/15_09_06_pope.pdf


това е речта. всеки да си прави изводите.
аз не можах да разбера сега ли му е времето и той ли е човека, който да прави подобни анализи. предишния папа имаше уважението и на мюсюлмани. защо ли?


Съжалявам за болните дечица Sad много  Hug от нас.
Милена, как ти се занимава да пътуваш пак и то в студ Shocked
бебето не съм го видяла, само на снимка. още са в болницата. в другиден ще ги изписват.
за следващото, живот и здраве, само с бой ще ме изкарат от болницата преди 3-я ден Laughing
тук захладня и се навлякохме Sick
лека от мен!

# 18
  • Мнения: 1 269
добро утро от нас

да ви по4ерпя с кафенце,сладко нямам 4е снощи го унищожих Sick

Да ви се похваля днеска сутрин дима нямаше търпение да отиде на градинка Shocked
в4ера ми донесе и рисунка(мацаница) но тя милата беше много горда с нея.ве4е брои на арабски и на англииски.забелязвам я 4е използва доста англииски думи.даже на брат си се кара на англииски Shocked ние я изпратихме с надеждата да усвои арабския,а тя англииски проговори. в4ера ходихме до магазина и тя има един шал които и купих за да го слагаме на дънките или на врата,а тя си го сложи на главата като "лелята" от градинката  Laughing та така ходихме до магазина.

миме мен студа не ме притеснява толкова,ами раздялата после пак ще има да ревем..... Sad
незнам още мисля,но мубарак много иска да отидем. тук леко захладня,но тази влага ни убива

нои4каа как е малкия?свали ли температурата.дано само атли да не се разболее,4е не те виждам ве4е.

# 19
  • Мнения: 77
Добро утро и от мен. Laughing
Ноя давай мн. плодове тези детски градини явно навсякаде  проблема е един болестите Rolling Eyes Ще го израстат децата но ти си знаеш как се чувстваш Cry
По повод папата аз разбрах че е свързал исляма с терора заради джихат такова е било изказването   в този смисъл/поне по БГ телевизии така разбрах/ newsm78
Миленка аз първа се възползвах от кафето ти сутрин имам нужда от огромна доза иначе не бивам хич ooooh! Браво на Дима значи вече е свикнала но Вие ако пътувате тя пак ще забрави градинката. Wink
Приятен ден на всички на болните децица бързо озравяване.
Качих малко нови снимки на Сара ето да ги http://snimka.bg/album.php?album_id=63771видите

Последна редакция: вт, 19 сеп 2006, 08:54 от bobi_76

# 20
  • Мнения: 815
Добро утро и от мен!! Миленка, кафето ти ми дойде много добре ммммм  Laughing , но предпочитам да си го изпием на живо  Laughing

Миме, честит ви юнак!! Да расте здрав и щастлив и само да ви радва иншааллах!!!

Ноя, дано са по-добре днес малките?   bouquet

Лек ден ви пожелавам и дано ви се сбъднат всичките мечти!!!  Hug  bouquet

# 21
  • Мнения: 1 655
Добро утро и от мен!
Мерси за кафенцето!
Леле как ми се спи днес не знам това от захлаждането ли е що ли!
Боби много е сладка малката!
лек ден на всички!
И болните деца им даваме много виртуални витамини и сили да се преборят с болесста!
Целувчици за всички дечица!

# 22
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
здравейте моми4ета! мерси за кафето милен4е! ако занеш какви дози пия, може да се нау4а да плувам някой ден! при нас лоша новина, разбили са колата снощи в двора, и са я обрали! ама аз нещо съм споко, знам кой е извикал дявола, та си е закономерност божия!
ина4е линда си прави езерото по средата на кухнята, мие 4инийките си и пени верото до излизане от легена, днес, явно тя ще 4исти, а аз на компа или на леглото, кеф, отмяна мамина!отивам да помагам на шефката, 4е ме действа! хахаха
лек ден и здраве и усмивки!
ох, не ми се 4ете на английски ;нашите досега що не са го превели , 4е така ни правят  медийно затъмнение!ама и къде отишъл 1391г! и то говорил с един у4ен императора,ами да дойде да говори с мене , току го убедя, 4е сме си баш братя и да не търсим от една майка разли4но мляко да пуска! под вола теле търсят и дърпа дявола за опашката, после що ма бият, мила мамо! къде е дипломацията и мъдростта?
"Show me just what Mohammed brought that was new, and there you will find things only evil and inhuman, such as his command to spread by the sword the faith he preached".-това ли е заветната фраза?

Последна редакция: вт, 19 сеп 2006, 11:07 от marsy

# 23
  • Мнения: 3 461
Добро утро на всички,май е вече обед,но и аз да хвана последния влак.Пия от кафето на Миленчето,направо съм като помпа след толкова безънни нощи.Успяхме да "свалим"до 38,5,което пак е постижениена 40 градуса вчера.Доволна съм от свещичките,които докторката ми изписа(Enelfa 250 на Dollorgiet),немски са и макар,че активната съставка пак е парацетамол,са по-ефикасни от Tylenola,поне при нас.
marsy,съжалявам за колата,много е неприятно,но вие да сте живи и здрави.Има ли застраховка или някакъв начин да ви възстановят щетите?
Боби,Сара е сладкиш,голяма красавица. Heart Eyes
Креми,и на мен днес ми се спи,времето наистина е супер,ама къде да ги заведеш тези деца освен в мола?Сега кипи страшно строителство в Бахрейн,дано да направят повече неща за децата навън.Поне в Дубай си имате паркове,макар че ми беше писнало от Южния парк в София,понеже живеем до него,а сега го търся. Wink
Приятен и поне без болести ден,аз отивам да зубкам по арабски,че довечера пак тест. Twisted Evil

# 24
  • Мнения: 152
Добър ден,момичета   Nature Sun With Face!Миленче мерси за кафенцето,но аз ще се почерпя водичка,понеже не пия кафе.Моето го давам на другите   bouquet.
 Боби,снимките са мнго хубави.Сара е една малка принцеса  4470.
 Ноиа,при теб мила  нещата явно са по-добре.Дано Дилън да се оправя,а Атли да не се поддава на вирусите  newsm17.
 Марси,съжалявам за това което е станало с колата,но щом си спокойна значи не е много за притеснение.Е то ти си знаеш най-добре. Но  вие сте добре.
 Хайде момичета аз ви оставям,че мисля да ида на фризиор,да се поразкрася  малко  smile3503.Желая ви прекрасен ден с много усмивки и дечицата да се оправят вече,за да може и на вас да ви е по-добре.Целувки за всички  Kissing Heart

# 25
  • Мнения: 927
Здравейте, милички!
Ноя, как е съкровището? По-добре ли е? Дано да сте смъкнали температурата вече  Praynig.
Като чуя за разболели се дечица и ми се свива сърцето  Cry
Миме, как се чувстваш като леля? Сигурно радостта ти е огромна  newsm47
Ох, дечицата са такова богатство! Аз самата се чудя как съм била толкова щастлива и преди да се появи малкия. Той сякаш даде нов смисъл на живота ми... всъщност той е моя живот.. Grinning
Да са ни живи и здрави дечицата и да имаме още много нови бебчета в нашето форумче!!
Лека вечер на всички!!

# 26
  • Мнения: 1 269
ние пак се разболяваме
дима се върна с те4ащо носле от градинката.Омръзна ми ве4е.тъкмо се оправи миналата седмица и сега отново се разболява. Sad  дано малкия да не прихване.
решила съм утре да се поинтересувам дали пускат болни де4ица в градинката.безотговорна работа.а и тези вси4ки лели4ки и у4ителки спят ли там?
ако ги изкарват да играят на двора и после вътре на климатиците и едва ли има кои да ги преобле4е, ето как се разболяват. Sad


# 27
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
моми4ета, какво става в емирствата, такива болести не сте докарвали досега, едно след друго! не знам много ли е горещо още при вас при нас ве4е си е бахър ве4ер! но през деня е топло до горещо , ама сме без климатик, явно се отразява на децата!  я питайте за филтрите сменят ли ги, нещо септи4но прави ли се на филтрите, знам ли имаш? един бум в франция преди на едно заболяване, идващо от системите за охлаждане или пре4истване на въздуха.
 ние сменихме стъклото, нова уредба ще се купува тази ве4ер, абе разходи до небето! полицията нищо не можа да направи, застраховката не знам какво покрива, май кражби на предмети, не! добре, 4е не са му взели документите, ама той си е виновен , не е вклю4ил алармата!

# 28
  • Мнения: 815
Честит рожден ден, мила Миленка!!! Да си здрава, щастлива и винаги усмихната!!!

# 29
  • Мнения: 3 461
Ааа,Любс,не така,моля Twisted EvilИма още един час до полунощ. LaughingСтоя си аз тук и чакам да поздравя първа Милена и хоп,набързо ме разсъниха. Peace Heart EyesЕй,Миленче,нямаме търпение да те поздравим,значи мога да си лягам вече. HugНо,преди това;

 newsm59 newsm59 newsm59 newsm59 newsm59 newsm59 newsm59 newsm59 newsm59 newsm59 newsm59 newsm59 newsm59

 newsm18Да си жива и здрава,заобиколена от много любов и разбирателство,глезена и оценена и все така на ръце да те носи Мубарак. newsm18

Нямам търпение да идва утре вечер и да хващаме самолета. newsm51


Общи условия

Активация на акаунт