Нова седмица се зададе, да я споделим заедно! 18 - 24. 09

  • 4 983
  • 135
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 11 329
Калида, аз пописвам от време на време, но не стават за пред хора  Whistling. Тук таме лирика, но и сатирични фейлетони не липсват. Има един линк в подписа ми, ако си го погледнала, там пускам разни мои си работи.
Каката има часове по рисуване - имат изискване коя марка да са боите, коя марка четките, коя марка хартията за рисуване. Дращят и цапат по листове А3 с водни бои и пастели. В тия дни я разпознавам от километър, че е оплескана до ушите, но щастлива до безкрай.
Ние се радваме на циганско лято. Тамън в началото на седмицата се тюхках дали ще мухлясваме, а то пак вадя късите ръкави и поли.
Не мога да сколасам от камари дрехи у нас - особено при децата лудницата е пълна. То не са летни, есенни, зимни и по 2 размера  #Crazy
А сутрините са си хладнички и все якета и жилетки обличам.

# 76
  • Мнения: 1 526
Здравейте момичета!!!
Калидка, много ми е драго да видя, че си се върнала при нас!!!  bouquet
Аз прекарвам поече време с дребните и съответно по- малко пред компа. Вик много трудно се отдели от Меди( за първи път са в различни групи) и го изживя много трудно. Отказваше да яде и играе през цялото време, което прекарваше там. Мълчаливо сядаше и си седеше. Аз затова ходих да седя там с него и много, много говорихме. А и новата му учителка се оказа много търпелива и положително настроена. Почти разрешихме проблема. Започна да се отпуска детето, за моя радост и облекчение. Похапва и взима участие в игрите, а когато му дадоха лепенка, че е отговорил правилно си дойде толкова щастлив и горд  bowuu, на мама мъжлето  Heart Eyes А Меди си е намерила нови приятелки, научила е песни и ми е направила поздравителни картички, че ние утре празнуваме нова година  Joy И отива с такова желание!
Имаме 3 почивни дни. Утре е рош а шана- което е 5766 год., ако не се бъркам, защото навсякъде се пише нормалното летоброене, но пък така празнуваме два пъти нова година... Ще правим пикник и ще ходим на море и на екскурзия с приятели.
Нана, макар и със закъснение искам да те поздравя и да ти благодаря за красивото, мило и оригинално започване на темата! Браво на теб!   bouquet Как е голямото Донче и ще се местите ли?
Дидка този тутманик аз си го бъркам под името ` мързелив` и найстина е разкошен. А ти продължаваш да ни смайваш с умението си да намираш време за всичко и всички. Така ти се радвам, звучиш толкова жизнерадостно и позитивно!! Само 19 дни ви остават до заминаването?! Вик разбира ли, че предстой нещо голямо? Как ли се вълнуваш, милата ни добра и чувствителна приятелко  Hug
Позрави на всички и приятен уикенд!!!

# 77
  • Германия
  • Мнения: 8 107
Утро добро на всички!  Hug
Само минавам да раздам по кафенце и отпрашвам за работа  Crazy смогвам само да прочета какви ги вършите Wink но с писането е трудна работа. И да не забравя да се похваля, взела съм още един изпит, след 3 месеца чакане на резултати се успокоих, че няма да ходя на поправка Mr. Green
 Heart Eyes на всички и лек ден  Hug Hug

# 78
  • Мнения: 5 476
Една усмивка от мен ,да озари с приятни емоции деня ви!



Лек ден на всички!   bouquet

# 79
  • Мнения: 3 388
Kalida, не се притеснявай, случва се да се обърка човек, а и постингите понякога са малко неясни. Добре завърнала се и от мен  Hug  bouquet
Аз след малко започвам да се приготвям, че сме на сватба, вечерна, но е доста далеч, така че ще тръгвам рано .. а и сега излизах, трафика днес е ужасен  ooooh! ще ми отнеме поне 2 часа с колата. Роберто ще идва директно от работа, че днес има доста неща във фирмата, а тяхната американска компания им направи нови офиси, та се местят .. той е вече по-добре  Heart Eyes
Хубав и усмихнат ден на всички  Hug Heart Eyes  bouquet

# 80
  • Чехия
  • Мнения: 1 071
 Момичета Добро Утро от мен,  bouquet  bouquet Hug Hug
 
 Малко а разкажа( преселена софиянка се водя иначе съм родена в Лом  Rolling Eyes) , а Сандански, свекъра ми е израснал там и имат още къща, ходим всяко лято с мъжлето когато  сме си в БГ. ..
Ходехме и още преди да се оженим и беше винаги много романтично... едни такива дълги горещи нощи...светлините на града и миризмата на праскови ... Сега като си помисля за Сандански и ми се стопля сърцето...някак съм се влюбила в този град в парка и начина на живот там. Heart Eyes
   
А сега малко за вчера да ви разкажа, аз съм болничен защото няма начин да а ходя на работа след като ме измъчва  Sick и повръщане... и сега само се помотавам тук с легенчето дори и пред ПС-то ....
Вчера обаче на мъжлето му домъчня да ме гледа така как само ми се повдига и как само обикалям без настроение.. и понеже беше почивка от сутринта се погрижи за мен...

Закуска в леглото, печени филийки и аирянче, после не ме остави на мира а веднага обичане и навън на разходка, по пътя видяхме как в една сладкарница докараха пресни сладкишчета.. Та се отбихме, аз представете  Crazy си изядох едно леко сладкишче ( Ели ги знае Иднияни се казват и са с крем като този дето като деца го продаваха от машините) и изпих едно Мокачино ...бях адски  Mr. Green доволна от себе си... Михаил наблегна на Еспресото си така му хареса ..даже имахме и  малки канелени бисквитки...
После ни дойде идеята да идем до една авто-къща малко отдалечена от града..Цялата разходка беше невероятна защото слънчицето приятно напичаше, не духаше и на всякъде едно такова спокойствие..
В авто- къщата не си харесахме нищо, но по пътя на връщане си заплюхме една нива с царевица...и си откъснахме 10 царевички които по-късно сварихме ... Blush
Е фотоапарат не си носехме, но нищо...Въпроса беше че се почувствах най-накрая по-добре целия ден не ми се догади а вечерта ми беше само малко лошо но нямаше  Sick ..

Та това е от мен..

На ДиДка ЛюБоПитка и пращам  цял куп целувчици   newsm51 и не само на нея а и на малките сладурчета ....Колкото до тутманика нещо ми се прияде май ще спретна днес, защото щом има сиренце значи е за мен..
Aз  май имам същата рецепта под името Мързелива баница и много я обичам даже може да се слагат маслинки, кис. краставички и варено морковче...  chef

sonita, и аз си мислех че ще ми се спи, сега по три пъти ставам да пишкам и после сън не ме лови и през нощите, а през дните дори не се опитвам... Много здраве и на твоето семейство..

Tali Dan как така ще празнувате нова година, 5766 год, моля те обясни на една невежа ? Много ми стана интересно.

Искам да питам Калида как успява  за всеки по нещичко да напише?

Е момичета лек ден и не забравяйте днес е петък, очакване за почивни дни дано са слънчеви и пълни с приятни изживявания.   bouquet  bouquet  bouquet

Последна редакция: пт, 22 сеп 2006, 11:19 от ivalex

# 81
  • Мнения: 1 526
Tali Dan как така ще празнувате нова година, 5766 год, моля те обясни на една невежа ? Много ми стана интересно.

Искам да питам Калида как успява  за всеки по нещичко да напише?

ivalex, много е просто- живея в Израел! А това е евреиската нова година.( почнали са да броят мааалко преди Христа  Joy)
Пожелавам ти бързо оправяне. И на мен много ми хареса сватбата ви   bouquet
А колкото до Калида- тя ни е специална  Wink и загадъчна. Всички си я обичаме и като изчезна много ни липсваше. Хубаво е че се върна  Hug!

# 82
  • Мнения: 7 914
Момичета,
извинете ме , че днес няма да отговарям поименно...но... днес откакто съм станала се чувствам ужасно изморена, а снощи  имах ужасна вечер -  Toilet !
И ей сега ще отида пак да си легна  Blush

прочетох на ivalex разказа и направо се усетих участник в него! smile3501 ivalex  bouquet Hug


ПП тутманика мъжО обеща да ми помага през уикенда ,ще бърка, пече...аз само наставления да давам Mr. Green

Много  Hug и до скоро  bouquet Hug

# 83
  • Мнения: 1 909
Ох, момичета да ви се оплача - това училище ме изтощава Weary 
При положение, че не аз ходя, ами детенцето Grinning
Ама се връща толкова изморен и изнервен, заспива понякога преди 8 часа, а сутрин едвам го събуждам... И въпреки почивната сряда. На всичкото отгоре, съботата и неделята изобщо не можем да починем, защото младежа явно освобождава натрупаното напрежение от това че е стоял мирно и е внимавал...

Бебка пък ходи на бавачка и също е уморена и заспива рано (снощи заспа на столчето за хранене докато ядеше), а после се събужда и в 4 ч беше готова за нови подвизи. Аз си мислех, че всичко ще е по-лесно като тръгнат на училище, но поне засега нещо не успявам. Дано другата седмица да е по-добра Praynig

# 84
  • Мнения: 11 329
Чумби, как така на училище на 4 години  Shocked Какво ги правят толкова време, че и да се изтощава. Направо ми обърка представите.
Аз едвам се оправям с моята, хем е вече на 6. Представям си на теб какво ти е.

# 85
  • Мнения: 1 909
О, даже е от 3 години, и миналата година беше още по-голяма трагедия, но поне имаха следобедна почивка и ги слагаха да спят.
Те французите така му викат, 'école maternelle', ама си е наистина почти като истинско училище, изобщо не е детска градина.  И аз не мога да разбера какво толкова правят, че са така изморени децата - понякога заспива в колата - към 18 часа  Shocked. Може да е  и от многото шум, защото са 28 в групата, повечето момчета. Хайде да не започвам да се оплаквам пак от тукашната система, че ще  досадя. smile3511

# 86
  • Мнения: 5 183
  И аз не мога да разбера какво толкова правят, че са така изморени децата - понякога заспива в колата - към 18 часа  Shocked.

Е, така е. Нормално е. Те децата се измарят дори само от емоции и много игри. Не е нужно да ги занимават с писане и 4етене, за да са уморени ... ина4е с тази сряда като по4ивен ден ... направо ме "разби"...

# 87
  • Мнения: 1 909
Най-после някой да ме разбере за срядата smile3514 Heart Eyes

# 88
  • Мнения: 2 959
Слънчеви и сърдечни привети, мили Момичета по света!

...Има един линк в подписа ми, ако си го погледнала, ...
Чаровна Поетесо, Вечернице, доня Лусеринда дел Алба, АрвенЪндоуел, как можа да си помислиш че съм го пропуснала?! Лятото се бях влюбила в "Миг"- със слънчевото зайче, но Ти тогава беше в любимата Загора, след това есенните стихове ми се запечатиха в съзннието ми, а за Крадеца искам само да вярвам че е истина и си наистина щастлива/ крадеш по малко любов, но раздаваш с шепи, нали така каза нашата Магьосница за Теб?/. Hug
Сонитка, приятно изкарване на сватбата Ви желая с Роберто. Hug
Джорджа, леки и приятни почивни дни на Вас с Масимо и красивата Борянка. Hug
Дидката, за това което ме пита: беше само догатка, но се радвам че сте си допаднали- две красиви, амбициозни, по своему уникални млади търсещи красотата жени, които са в специални сега душевни състояния. Дано си открила сродна душа, Ти го заслужаваш. Hug
Пепеляшчице, нали не работиш събота и неделя? Дано тогава ти остане време и за нас, ние търпеливо ще си чакаме реда. Поздравления за взетият изпит и целувки за малкият Ти Мартин. Hug
Майка, явно все още си в униние, но да знаеш че ни липсваш. Томи как е в детската градина, вече му харесва, нали? Разбира ли се с какичките- възпитателките? Какви са плановете за почивните дни, има ли някой РД, води ли малкият Си принц на обещаният цирк? Hug
Чумби, а как се казва баткото Ви? Hug
...А колкото до Калида- тя ни е специална ...
Тали Дан, и преди писах, не съм аз специалната, а всички Вие- прекрасни Момичета, които съм много щастлива че познавам макар и виртуално! Peace Честит Рош А Шана и дано новата Ви година донесе на цялото Ви сем-во  с Вик, Мади и Човека който Те познава най- добре, много щастие късмет и любов. Приятен пикник и разходки с приятелите! Hug
Звездице, дано утрешният ден е по- малко труден за Теб, бъдеща Мамо и да имаш малко повече време за нас, и да се похвалиш с тутманика на Дидката, нали? Едно погалване по коремчето от нас с Даничка, и по едно и за Рос и Тоби, става ли?! Hug
...Сандански...някак съм се влюбила в този град в парка и начина на живот там...
Ивалекс, едва ли някой може да подмине безучастен тръпката от досега с тоз град, права си за неговото очарование! А за царевичката и аз я обожавам, но напоследък я хапвам само на барбекю, невероятен аромат има. Лека и приятна начална бременност Ти желая. А Михайл, как приема новата си роля на бъдещ Татко? Hug
Макдирокче, къде сте днес с Джулката, свекърите радват ли се за бъдещото Си внуче? Hug
Мистично Приятелче, къде се загуби? Новите Ви снимки са разкошни, голяма сладурана е Лени и с невероятно изразителни очи. А твойте снимчици са много красиви, има нещо специално в Теб, което явно привлича доста хора, излъчване ли, поглед ли, дяволита усмивка ли незнам, но Роберто е късметлия- мъж! Hug
Ели, как мина срещата с приятелите от Прага? Hug
Мамо Б, приятни почивни дни и на теб в далечна Финландия, липсваш ми за зеленият чай, но ще чакам понеделника! Целувки на малкият Ти мъж Гого! Heart Eyes

Лек и много приятен остатък от петъчният ден Ви желая! И една невероятна и усмихната събота!

# 89
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Ей Калиди4ке,направо си като добрата фея:за всекиго по неЩо има,вси4ко помниШ и за всеки добра дума намираШ  Hug  bouquet Heart Eyes

Ние сме ОК. Днес бяхме на о4ен преглед с Джулийка ,4е неЩо напоследък ни пристесняваха маслинките и но слава богу се оказа,4е о4енцата са добре,може би има малко алергия,но тепърва Ще го проверяваме. Все пак добре,4е зрението и си е наред,4е такива тежки слу4аи видях,4е оЩе ми е свито сърцето за милите малки дуШици. Sad 
Свкър ми и свекърва ми се радват естествено на бъдеЩото попълнение,макар,4е имат 3 броя внуци до момента и у тях ве4но е малка лудница,но където 3 там и 4ри. Пък и те като са сами в къЩи без децата и им става тъпо. Wink

Общи условия

Активация на акаунт