При вас ли спят вашите татковци?

  • 3 195
  • 88
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 891
С таткото винаги сме спали заедно, а малката си е спяла в нейното си легълце.  Peace
Докато беше по-мъничка и в нощите, когато е била много неспокойна сме я взимали при нас на спалнята, но сме я слагали м/у двамата и таткото не е отивал да спи в другата стая.  Peace

# 16
  • Мнения: 3 360
Бебето си спи в леглото, а таткото при мен Simple Smile

 PeaceРазбира се-всяка жабка да си знае гьолчето Laughing

# 17
  • София
  • Мнения: 290
Докато малката стана на четири месеца ние с нея спяхме на спалнята, а таткото в друга стая. Дотогава спеше неспокойно, будеше се да яде по няколко пъти и на мен така ми беше по-удобно. После нещата се упокоиха и вече си спи в креватчето, а ние с таткото на спалнята. Не съм имала проблем при преместването в нейното си легло. На тази възраст са още малки, за да разбират какво точно става.

# 18
  • Мнения: 5 026
Бебето си спи в леглото, а таткото при мен Simple Smile

 PeaceРазбира се-всяка жабка да си знае гьолчето Laughing
  newsm10  newsm10

# 19
  • София
  • Мнения: 5 079
Спим заедно "мама, татко и аз" от самото начало и няма проблем, така и ние се наспиваме и бебчо. Има време за отучване, според мен. Сега сме много мънички и имаме нужда преди всичко от мама. Peace

# 20
  • Мнения: 251
Бебето си спи в леглото, а таткото при мен Simple Smile
Peace

# 21
  • Мнения: 1 290
Спим заедно "мама, татко и аз" от самото начало и няма проблем, така и ние се наспиваме и бебчо. Има време за отучване, според мен. Сега сме много мънички и имаме нужда преди всичко от мама. Peace

с малката разлика, че нашият татко посред нощ се изнизва в другата стая  Cry , иначе се подписвам под горното

# 22
  • Мнения: 240
Таткото при мен , бебо в креватчето си. NaughtyВсеки си знае мястото. Peace

# 23
  • София
  • Мнения: 3 831
Винаги сме спали заедно с таткото.Просто бебето си спи в неговото легло Laughing.

# 24
  • гр.Банкя
  • Мнения: 287
от както се е родила малката спим в отделни стаи,аз в мойто легло,детето в нейното,таткото в другата стая.

# 25
  • Мнения: 1 117
Винаги сме спали заедно с таткото.Просто бебето си спи в неговото легло Laughing.
Peace Така беше и при нас и живот и здраве не смятам да променям това Simple Smile

# 26
  • Мнения: 1 294
В 6 часа когато малката се събуди се изнася(или ние с малката се изнасяме) в другата стая за да се наспи за работа.Чудя се кога ли ще се сети и на мен да ми направи този жест smile3507Лощото е че нещата стоят по същия начин и в почивните дни, дори тогава спинка до 12...дущица Flutter smile3516 Ух ужасно му завиждам(наблагородно)

Да ти кажа честно разбирам го мъжа ти защото и аз имам същите страхове.Спя много бурно, а на малката една ръка и трябва само...ужас Shocked

# 27
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 405
Нашият татко спи при нас от раждането на детето. Пробваше една нощ да спи отделно, но бързо-бързо се върна. Понякога, дори като бебе, съм вземала малкия при нас, ако е бил много неспокоен иначе си спи в неговото легло.

# 28
  • Мнения: 22 949
Спим заедно "мама, татко и аз" от самото начало и няма проблем, така и ние се наспиваме и бебчо. Има време за отучване, според мен. Сега сме много мънички и имаме нужда преди всичко от мама. Peace
Спяхме всички заедно.Кърмех и бебето прекарваше половината нощ в леглото.В началото таткото много ми помагаше през нощта.На 6м сложих бебо в отделна стая,но пак го взимах често през нощта заради кърменето,така ми беше по-лесно и удобно.

# 29
  • Мнения: 702
Отначало тати спеше в спалнята, а аз и бебка в детската, а сега включвам бебефона и спя  при тати luvbed, а бебка спи сама 1crib.

Общи условия

Активация на акаунт