Въпроси за ученическите пособия и вълнения разни

  • 14 306
  • 264
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 888
Относно "браво" и "отличен"-за сега имаме 1 "браво" и 2-"отличен" и не се бях замисляла дали има разлика  Thinking
В понеделник ще попитам,че ми стана и на мен интересно.

# 226
  • Мнения: 1 100
Относно "браво" и "отличен"-при нас един път имаме "браво" и 2-"отличен" и не се бях замисляла дали има разлика  Thinking
В понеделник ще попитам,че ми стана и на мен интересно.


ОК. И да докладваш  Laughing


А някой има ли идея как да се справим с ученическия мързел. Много го мързи горкият и така грозно пише  Laughing 
Аз самата страдам от този мързел. Явно няма лечение.

# 227
  • Мнения: 888

ОК. И да докладваш  Laughing
А някой има ли идея как да се справим с ученическия мързел. Много го мързи горкият и така грозно пише  Laughing 
Аз самата страдам от този мързел. Явно няма лечение.
newsm10 Още в 9 сутринта в понеделник ще имаш отговор
Относно мързела - с мноого настояване май..ама нали се сещаш..от онова настояване,дето всичко ти се разтреперва от мъка да не се разкрещиш.
Днес 3 часа си писа домашното..то уморена ли не беше,че и се прияде,че и главата я заболя,ама  Naughty Докато не написа-от стола не стана.Да не се научи отсега да ми върти номера  Rolling Eyes

# 228
  • Мнения: 1 937
Добра вечер!

Аз съм Велислава, Ралица я познавате вече!  Grinning

Днес се чувствам виновна и засрамена, защото още с прибирането й се накарах, че е скъсала поредния чоропогащник.

Извиних се после, ама още ме бойкотира.

Писали са домашни с баща си, но дори не съм ги погледнала. В ПОЧИВКА СЪМ! Точка.  Confused

Докато ви изчетох и ви забравих имената.

Момичета, на нас ни бяха поставени ваксините през август, а с бележка за наличието им ни приеха в училище.  newsm78
Правихме и манту.

Рени, щом дъщеря ти може да разказва, търси причината другаде. Може и тя да има избраник на сърцето и да се срамува тъкмо от него, например.
Насърчавай я, трябва да се преодолее притеснението. Това си е нож с две острието. Представи си, как от срам, може да изпуска много възможности.
Тук е може би нашето място да казваме всеки път - браво!, Можеш!...

За оценките - имаме основно Браво и една 6, но с нарисувани очи и уста в тумбачето и не пише отличен. Всички Браво са с цел насърчение, обясни госпожата, не би следвало да ги оценяват другояче...

Пожелавам ви спокойни почивни дни.
Ние ще скокнем до Троянския балкан, ама няма да досаждам на Веси.  Grinning

Вместо това, ще наблегнем на ракийката - нали е празник на сливата по това време!

Хе, хе!

# 229
  • Мнения: 1 492
Аз Ками - Иво
Даруся - Дари - Жоро
{Тони} - Тони - Дани
Инче - Ина - Пепи
Бимба - Биляна - Ицо
Мренка - Рени - Вили
Весела 77 - Веси - Стели
Птица - Галя - Йоанна
Ета - Ивета - Кристина
Тони_н - Тони - Нади
Цвърче - Стефка - София и Мария
Вердад - Велислава - Ралица
Жакиник - Жаклина - Стефани
Вечерница - Екатерина - Мирел
Сиси - Силвия - Ива

Извинявам се, че изписах никовете ви на кирилица. Ако има грешка, казвайте да поправям и допълвам.

Последна редакция: пт, 22 сеп 2006, 15:19 от камелия

# 230
  • Мнения: 1 492
Хм, най безсрамно момичетата водят Crossing Arms

За оценките и аз нямам отговор.До сега сме имали само усмихнати шестици. Сигурно е нова приумица.

# 231
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
Здравейте,
аз съм Жаклина, а дъщеря ми Стефани.
За оценките и аз незнам , защото Стефи има едно браво и едно тъжно цвете ( по математика нещо не е както трябва , а ма и аз незнам точно какво се иска в задачата).Домашни ще пишем утре, днес я оставих да си почене след училище.
За ваксините, всичките ги направихме сага септември месец. Мантуто беше положително и казаха,че няма нужда от ваксина.

# 232
  • Мнения: 3 346
И за протокола - мама Тони и малък Дани.

Ох, ако знаете колко мога да пиша за първите ни дни в училище - и аз вече съм изпечен първокласник, но сега нямам никакво време. Само да вметна, че повечето от вашите неволи са и наши Wink
Повече - утре Grinning

# 233
  • ново
  • Мнения: 6 027

Ние ще скокнем до Троянския балкан, ама няма да досаждам на Веси.  Grinning

Вместо това, ще наблегнем на ракийката - нали е празник на сливата по това време!

Хе, хе!


Ааа Вили, това няма да ти го простя Simple Smile, да дойдеш до тук и да не се обадиш.
Писах ти ЛС, но май нещо не можах да го изпратя.

# 234
  • Мнения: 11 327
Привет отново!
Аз съм Екатерина, каката ми е Мирел.
На нас оценки не ни пишат. Имат само печати с различни животинки.
Досега имаме 3 оценки, все червени (каката обясни, че това било най-високата оценка  Joy)
Доволна е, срича вече 3-4 буквени думички от буквите, които са научили (повечето безсмислени, но целта е да се научат да ги сливат).
Вече решаваме първите задачки по смятане. Голяма игра пада с топки, ябълки и др. плодчета или цялата земна фауна Laughing

# 235
  • Мнения: 168
 Аз съм Ина(Инче ми казва мъжът ми) ,може и да сте ме позабравили вече Cry,защото тия дни не бях много добре и не съм писала в темата,но затова пък поглеждах отвреме -навреме какво сте писали вие  Hug
 Ками,още едно допълнение към момчетата в темата-синът ми Пепи  Grinning
   
                                                                                           

# 236
  • София
  • Мнения: 285
Здравейте,
Как съм пропуснала тази тема?
И моята дъщеря е първи клас. Аз съм Силвия, а дъщеря ми-Ива.
И тя отложи писането на домашно за утре и другите почивни дни.

# 237
  • Мнения: 3 346
И моят син отложи писането на домашните за... понеделник Joy
Когато му казах вчера, че може да си почине това беше следващият избор. Е, постигнахме все пак съгласие, че понеделник е твърде късно, така че днес се залавяме с писането.
Между другото, онзи ден опитах да го оставя сам - ами не се справи. Написа ги твърде бързо, аз не ги харесах и трябваше да започне отначало. Понякога се питам не прекалявам ли с перфекционизма си - такава съм и спрямо себе си и това ми качество не рядко ми играе лоша шега. Но все пак нали именно сега трябва да му помогна да изгради у себе си някакви навици - да бъде внимателен, прилежен, последователен и очевидно това няма как да стане, освен под прекия ми надзор. Ще опитвам да го оставям сам от време на време - може би скоро ще постигна успех...
При нас оценките са шестица, усмихната шестица и само подпис - поне това виждам по тетрадките му. Досега имаше една шестица и две усмихнати шестици, но вчера се върна само с подпис под едно упражнение. Наистина не се беше справил добре с ченгелчетата. И най-лошото е, че при всяка една трудност той вдига ръце и се отказва - не можел да го направи, много било трудно и нямало да се справи. И аз започвам да го убеждавам колко е умен, способен, как просто малко трябва да се поупражнява и всичко ще бъде наред... Въобще тези дни се чувствам като някой мотиватор - ти можеш, ти знаеш, ти си най-добрият... Joy
Определено няма да е лесно, но съм твърдо решена да успея в мисията си. А тя каква беше? Mr. Green

# 238
  • Мнения: 1 100
И аз го играя мотиватор  Flutter  Нооо той упорито си знае неговото. Да се "похвалим": Той вече мрази училището   Crossing Arms
Мисля си, че е рано за това...
Надявам се като минат краснописа да си промени мнението  Rolling Eyes

# 239
  • Мнения: 1 030
Не мисля че го е казал на сериозно.Да мразиш е доста силно чувство,те по скоро не осъзнават още какво е за тях училището.Стъпка по стъпка ще разберат доста неща от живота.Момичета как са днес нашите първолачета ?Ние активно разпускаме макар гадното време,имам предвид,че вали дъжд. Hug Joy

Общи условия

Активация на акаунт