Нещо смешно, което децата казаха - 15 тема

  • 8 345
  • 90
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 2 475
Сутринта подкачам синчето, че е теле, заради зодиятс си. Изредихме кой коя зодия е в семейството и накрая той казва:
- Има и зодия Водопад, нали?

# 2
  • Мнения: 6 221
Благодаря за новата тема,дано я напълним със смях 🤗.
Един бисер от преди,големият се сърдеше че ние сме били животни,а той зодия.Бил боболей 🤣.(ние сме овен,козирог и рак,той водолей)

# 3
  • When you are not fed love on a silver spoon, you learn to lick it off knives...
  • Мнения: 3 670
От известно време се каня да изтипосам 5 годишният ми синковец с двете ми нови любими думи:

ХиХопотам
ДЕЛфинов лист.

Уж е вече голям и разбира и знае неща... Ама като изтърси
Мамо, хората защо умрЯВАТ? И аз съм Laughing

# 4
  • Мнения: 919
Показвам на сина ми на клипче Айфеловата кула. Той замислено повтаря - аааа, айфелната акула...

# 5
  • Мнения: 2 757
Благодаря за темата, Селфи! Flowers Rose
Моите деца вече са големи, но с удоволствие чета бисерите на вашите! Heartpulse

# 6
  • Мнения: 5 275
Ех че хубава тема. На малкия не ги помня, ама голямата до 8 годишна (въпреки че вече знаеше как) казваше на възглавницата - гъзглавница. По някое време решихме да си купим възглавници за столове. Оказа се, че нейният лапсус най-сетне е придобил смисъл 😀

Последна редакция: вт, 23 яну 2024, 22:51 от brumm

# 7
  • Мнения: 10 805
Във филмчето Пес патрул има кметица Гудуей. Играем си снощи с малката, на 5 години, и тя казва "ти ще си МЕКИЦА Гудуей" Joy

# 8
  • Мнения: 920
Играем на "Познай животното". Малкият щурчо си намисля животно, мама познава:

- Малко ли е животното?
- Да.
- Има ли големи уши?
-Да.
- Заек?
- Не - крава.

На въпрос: "Кое друго животно дава мляко?", отговорът е : "Тати"

# 9
  • Варна
  • Мнения: 4 108
Сетих се за попадение на малкия син на ММ, да е бил на около 13 г. тогава. Сетих се за един сладкиш, който се казва жадната монахиня и реших да го правя. Нашият лирически герой впечатлен и иска пак да го правя слвд някое време. Не може обаче да измисли името, аз пък не схващам кое иска от сладкишите и очаквам все пак да каже. Жадната калугерка стана мократа монахиня, ама разбрах какво иска да яде Simple Smile))

# 10
  • Мнения: 920
Нашето постоянно бълва бисери, но този няма как да не го споделя.
Бяхме ходили с татко му да ме пробва какво помня от шофирането на един паркинг. Почти 4-годишното диване много се вълнува от такива неща и е слушало внимателно какво се говори като се прибрахме.

Минават няколко дни. Прибирам го аз от градина. Сяда на масата и ни в клин-ни в ръкав ми казва важно: "Трябва малко да отпуснеш спирачката и колата ще потегли сама."

Оня ден пък гледаме "Красавицата и звяра" и толкова много му хареса този звяр, че беше съкрушен като го видя да се превръща в принц: "Защооо? Защо не си остана звяр!". А аз му обяснявам, как това е омагьосан принц и само ако се намери кой да го харесва страшен и грозен, тогава ще се развали магията. И нашето пак: -Ами аз го харесвам!
- Но ти си момче. Как ще се ожениш за него?
- Нищо де, голяма работа!

# 11
  • Мнения: 10 601
Мисифу, тоз' хубоснТник да го абонираш за темата! Няма такива "споделям само два бисера и си тръгвам". Smile Wink

# 12
  • Мнения: 34
Съпругът ми подстригва малкият на 5 г. в банята и после го изкъпа. Излиза той по хавлия. Минава през коридора и се оглежда в голямото огледало и възкликва: " Оооо, я вижте какъв съм свеж!"

# 13
  • Мнения: 29
Бисер от Вани (3г.) , пресен от тази сутрин.
- Я, Луната е много голяма!
-Дааа.
- Ама какво е папкала за да стане толкова голяма?
- Не знам...
След минута мълчание...
- Цяла къща е изпапкала!😀

# 14
  • Мнения: 1 122
От известно време се каня да изтипосам 5 годишният ми синковец с двете ми нови любими думи:

ХиХопотам
ДЕЛфинов лист.

Уж е вече голям и разбира и знае неща... Ама като изтърси
Мамо, хората защо умрЯВАТ? И аз съм Laughing

Хаха, това ме подсети за моята дъщеря, на 2г6м, казва "хопоПОПотаН".

Иначе сега сме в период, в който непрекъснато иска нещо и ако не може, започва да крещи и да се тръшка. Вчера си правим тоалета, лягаме и в леглото започва да вика "Искам да ПлюяМ, да плюяяяяяяМммм, искааааммм", при което, разбира се, обяснихме, че не се плюе, но накрая се сетихме, че докато си мием зъбите, казваме "айде, плюй сега" и на нея ѝ харесва, иска да мие зъбите, а не да плюе.

Общи условия

Активация на акаунт