👢Нови придобивки в гардероба - 60

  • 110 173
  • 744
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 6 930
От factcool (trendyol ) e всичко, напиши в търсачка пижами и ще ти излязат много и симпатични моделчета. Тази втората, с облаците, поначало трябваше да е друг модел (нещо на сърца бях поръчала), но се обадиха да кажат, че е изчерпан тоя принт и предложиха облаците, които също бяха ок опция за мен.
Ето им ги коланите https://bg.factcool.com/zheni/damski-aksesoari/damski-kolani?pag … 1#product-1403396

# 721
  • Мнения: 2 028
От няколко седмици съм харесала няколко неща на trendyol, но нищо тяхно досега не съм поръчвала и се чудех дали снимките не са твърде напудрени. Grinning Доволна ли си от качеството?

# 722
# 723
  • Мнения: 6 930
От няколко седмици съм харесала няколко неща на trendyol, но нищо тяхно досега не съм поръчвала и се чудех дали снимките не са твърде напудрени. Grinning Доволна ли си от качеството?
Аз не съм оставала разочарована досега. Едни дънки направо ме шокираха със съотношение цена/качество (в най-добрия смисъл). Пижамите, които имам от тях, са много меки и комфортни, имам една от преди , която вече е прана доста пъти и си е същатата като в началото. И други сполучливи неща имам, блузи, пола, рокля, точно като снимките си бяха.

# 724
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 743
Разкошни са, може ли линк?

# 725
  • Мнения: 3 272
Супер яките барби чехлички.

# 726
  • Мнения: 1 122
tuali , изтекоха ми очите ..Може ли линк за коланите и пижамите,страхотни са !

Да не е спам
очила , на живо са по-ефектни ,че камъчетата са хамелеон..


Очилата са страхотни! Откъде са, каква марка са?

# 727
  • Мнения: 4 422
Polina от Оптикласа, Chopard. На живо са по -ефектни.
Кажете за тая рокля , че се чудя .. ММ не я хареса , мен ми се вижда прекалено светла.

# 728
  • Мнения: 2 608
Роклята си е ок, но е эа по-нежни обувки. Не харесвам кубинки, металски са ми. Представям си я с летни сандали, леко високи с коланче на глеэена или каквито и да е други светли/цветни обувки эа лято и пролет, но не и с металски черни обувки. :Д

П.с. а иначе светла рокля-винаги съм эа. На мен много ми харесва, точно эащото е по-нежна и светла. Принтът си е свеж. Много ще отива на всякаква коса и кожа. Особено пък като хванеш тен лятото или пролетта .. перфектна е. А эа эимата не ти я препоръчвам, освен с други обувки, ама пак не е добре эа студено. Аэ бих я носила с кеф, точно эащото е светла и нежна, повечето подобни рокли са прекалено шарени.

Последна редакция: пт, 19 фев 2021, 09:33 от snowwhite12

# 729
  • Мнения: 2 576
Щом има чудене, колебания, съмнения... по-добре да не се купува. Любовта трябва да е от пръв поглед Smile
И на мен не ми харесва принта, а и като цяло е малко безлична.

# 730
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 407
На мен ми идва доста белезникаква тази рокля. Simple Smile

# 731
  • Бургас
  • Мнения: 5 921
И аз като snowwhite12 смятам, че роклята е хубава и нежна, но не за кубинки. Или светли сандали или бели гуменки. С груба или пъмна обувка никак не стои добре.

# 732
  • София
  • Мнения: 9 486
От Зара -ще останат за дъщеря ми

My Protein

# 733
  • Мнения: 991
Доволни ли сте от качеството на спортното облекло на My Protein?

# 734
  • София
  • Мнения: 9 486
Доволни ли сте от качеството на спортното облекло на My Protein?
Само такива купувам! Този ми е 5 бройка от тях! Всеки път на намаление ги вземам. Този последният с код ми излезе под 20лв.
Имам и бюстиета техни общо 3 бр.  Доволна съм от всичко!

Общи условия

Активация на акаунт