За Кузов, Карбовски и истината

  • 3 760
  • 88
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 18 679
Ако педофилията наистина е болест, би трябвало да се лекува.
Този род сексуални отклонения не се признават за болестни състояния по българското право. Наказват се с цялата тежест на закона. И правилно, според мен. Секс с дете = затвор. Никога не бива да е друго Naughty
Да пази Господ да имам такъв роднина или приятел Praynig Сигурно няма да го погледна повече #2gunfire

# 46
  • София
  • Мнения: 11 116
Пак казвам, че няма  педофили в обкръжението ми, но представи си, че например брат ти, братовчет или някой друг твой любим човек, човек , когото обичаш и цениш, ти сподели, че има такива влечения........как ще му помогнеш....какво ще го посъветваш ?

Човек би трябвало да може да контролира желанията си. Разум се нарича ...

говорим за секс....какъв разум тука  newsm78

 иначе се замислих за роднините на този Кузов.......сигурно всички го мразят вече

Какво от това, че става въпрос за секс, ако ти се прииска да ли легнеш с комшиятя, не можеш ли да си наложиш да не го правиш ?! На това му казвам разум ...

# 47
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Пак казвам, че няма  педофили в обкръжението ми, но представи си, че например брат ти, братовчет или някой друг твой любим човек, човек , когото обичаш и цениш, ти сподели, че има такива влечения........как ще му помогнеш....какво ще го посъветваш ?

Човек би трябвало да може да контролира желанията си. Разум се нарича ...

говорим за секс....какъв разум тука  newsm78

 иначе се замислих за роднините на този Кузов.......сигурно всички го мразят вече

Какво от това, че става въпрос за секс, ако ти се прииска да ли легнеш с комшиятя, не можеш ли да си наложиш да не го правиш ?! На това му казвам разум ...

Вероятно ако зависеше от разума, нямаше да има такива престъпления....кой разумен човек би правил секс с 3 годишно дете, примерно ?

# 48
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Този род сексуални отклонения не се признават за болестни състояния по българското право. Наказват се с цялата тежест на закона. И правилно, според мен. Секс с дете = затвор. Никога не бива да е друго Naughty
Да пази Господ да имам такъв роднина или приятел Praynig Сигурно няма да го погледна повече #2gunfire

Това е интересно. А секс между деца? Не се ли води секс с дете...  newsm78

# 49
  • София
  • Мнения: 11 116
Пак казвам, че няма  педофили в обкръжението ми, но представи си, че например брат ти, братовчет или някой друг твой любим човек, човек , когото обичаш и цениш, ти сподели, че има такива влечения........как ще му помогнеш....какво ще го посъветваш ?

Човек би трябвало да може да контролира желанията си. Разум се нарича ...

говорим за секс....какъв разум тука  newsm78

 иначе се замислих за роднините на този Кузов.......сигурно всички го мразят вече

Какво от това, че става въпрос за секс, ако ти се прииска да ли легнеш с комшиятя, не можеш ли да си наложиш да не го правиш ?! На това му казвам разум ...

Вероятно ако зависеше от разума, нямаше да има такива престъпления....кой разумен човек би правил секс с 3 годишно дете, примерно ?

А кой разумен човек би убивал ? Това че някой няма достатъчно акъл, не означава че е болен ...

# 50
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
да кажем ,че разумните......убиват, за да се защитят, от яд или друго, но не и заради удоволствието си, нали

# 51
  • София
  • Мнения: 11 116
да кажем ,че разумните......убиват, за да се защитят, от яд или друго, но не и заради удоволствието си, нали

Някои убиват и за удоволствие ... Да ги лекуваме ли ?

# 52
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
да кажем ,че разумните......убиват, за да се защитят, от яд или друго, но не и заради удоволствието си, нали

Някои убиват и за удоволствие ... Да ги лекуваме ли ?

Не ги защитавам......но ми се щеше да дискутираме на тема ако бяхте педофил, какво бихте направили........или ако брат ви е педофил.................трябва да се предлага някаква помощ все пак за хора, които желаят да избегнат акта на насилие..........оф, повръща ми се чак

# 53
  • Мнения: 4 733
Може би психолог или по-скоро психиатър би отговорил на въпроса ти с нужното спокойствие. Аз лично не мисля, че дори процент от българското общество ще се съгласи с идеята на такива хора да бъде помагано! Аз също заставам против такава идея, наречете ме ако щете антихуманна личност... За мен това са Ненормални  хора, на които дори кастрацията няма да попречи да блудстват ръчно с някое дете, така че не помощ, а решетки са нужни за такива хора. А там вътре съм чувала, че педофилите и изнасилвачите усещат истинската присъда на собствения си гъз!

# 54
  • София
  • Мнения: 11 116
да кажем ,че разумните......убиват, за да се защитят, от яд или друго, но не и заради удоволствието си, нали

Някои убиват и за удоволствие ... Да ги лекуваме ли ?

Не ги защитавам......но ми се щеше да дискутираме на тема ако бяхте педофил, какво бихте направили........или ако брат ви е педофил.................трябва да се предлага някаква помощ все пак за хора, които желаят да избегнат акта на насилие..........оф, повръща ми се чак

Не казвам че ги защитаваш, но мисля че човек със здрав разум няма да посегне сексуално на дете, нито би убивал, но това че даден човек не е способен да се контролира не го прави болен и не го прави невинен .

# 55
  • Мнения: 3 447
Предполагам, че при наличието на толкова психолози и психиатри, все някой би могъл да му помогне... ако наистина го иска, разбира се. Да, европейско, цивилизовано и хуманно е да представяме педофилите като нещастни болни хора, или пък като мрачни джентълмени с изострена чувствителност като Хумберт Хумберт... Истината обаче е, че много често това са застаряващи мъже, с жени, семейства и собствени пораснали деца.

# 56
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Добре де, ако е присъщо на психично здрави хора, кое стимулира у тях тези желания?
Реклами, филми, мода.......Кое?...Не трябва ли да се премахнат нещата, които стимулират болната фантазия у здравите хора.....

# 57
  • Мнения: 4 733
Не трябва ли да се премахнат нещата, които стимулират болната фантазия у здравите хора.....
Че кой знае какво му възбужда апетита на един такъв извратеняк??? Той може и от рекламата на шоколадови бомбони да се присеща за вкуса на децата!!! Дай да променим живота на нормалните за да излекуваме Психясалите?!? Честно казано не ми е приоритет да мисля за тяхното излекуване, а по-скоро за доброто на децата ни! В тази връзка повтарям и потретвам За такива хора доживотни решетки! И честно казано ако в Бг имаше смъртно наказание най-вероятно щях да избера това !

# 58
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
[ а по-скоро за доброто на децата ни

И аз затова.........защото според закона, те след 6 години пак излизат

# 59
  • Мнения: 4 733
.........защото според закона, те след 6 години пак излизат
Не съм запозната със закона, но ако ги затварят в някакви психиатрични заведения не е ли възможно да няма излизане???

Общи условия

Активация на акаунт