Обичат ли жените френската любов?

  • 109 685
  • 296
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 474
Анкета! Анкета!

# 16
  • София
  • Мнения: 7 097
Чак да я обожавам...но ми харесва определено  Grinning
На мъжете, с които съм била им е харесвало да ми я правят, за другите ще кажат останалите... Mr. Green

# 17
  • Мнения: 10 758
Чак да я обожавам...но ми харесва определено  Grinning
На мъжете, с които съм била им е харесвало да ми я правят, за другите ще кажат останалите... Mr. Green
Туууу че си срамежлива начи Mr. Green

# 18
  • София
  • Мнения: 7 097
Туууу че си срамежлива начи Mr. Green

Поне се опитвам да изглеждам така...

# 19
  • Мнения: 1 226
Естествено, че я обичат!

# 20
  • Мнения: 730
Обичат и още как!Ако обичаш някого,желаеш го и те привлича неудържимо,не виждам причина да ти е неприятно да го правиш.
Ставаше въпрос за самата жена дали изпитва същото голямо удоволствие, както мъжете, а не кой иска да го прави и кой не.


Ами точно ти си го написала в първия си пост-А дали на мъжете им е приятно да го правят?Както е видно съм написала две изречения.С първото ти отговарям на първия въпрос -дали жените обичат този вид любов,а с второто-на втория ти въпрос-ДАЛИ НА МЪЖЕТЕ ИМ Е ПРИЯТНО!

# 21
# 22
  • Мнения: 998
Някои мъже пък знам, че не обичат.
Аз лично съм почитател, но не всеки умее и съответно, не от всеки ми харесва. Мъжът ми също обича да прави и знам, че го възбужда допълнително

# 23
  • Мнения: 5 026
 Първа опция!!!

# 24
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 528
Първата опция  Peace!

# 25
  • Мнения: 464
Аз да, за останалите незнам. Blush

# 26
  • Мнения: 1 294
Страшно много я обичам.

# 27
  • Мнения: 2 697
Не ми харесва особено.... Embarassed явно си падам по по-силните усещания  Mr. Green

# 28
  • Мнения: 1 451
Обичат, как да не обичат. Досега не съм срещал такава дето не харесва. И на мен ми харесва да им я правя   bouquet

# 29
  • Мнения: 10 758
Обичат, как да не обичат. Досега не съм срещал такава дето не харесва. И на мен ми харесва да им я правя   bouquet
Опаааа Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт