Обичат ли жените френската любов?

  • 109 967
  • 296
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 87
Научно доказано е, че бактериите в устата са три пъти повече от колкото по половите органи...
...а знаеш ли с колко много видове бактерии се пълнят дробовете ти след всяко  вдишване...?!
(нАучно доказано е)

# 136
  • София
  • Мнения: 2 968
ДАААААААААААААААААААААААААА

# 137
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
...а знаеш ли с колко много видове бактерии се пълнят дробовете ти след всяко  вдишване...?!(нАучно доказано е)

Имам бегла представа... И освен всичко друго... В 99,99 % от случаите на вдишванията... Се поглъщат непатогенни бактерии... Или поне такива, но в непатогенни концентрации... И това е наУчно доказано...

Стига спам...!

# 138
  • Мнения: 112
ДА! Винаги оттам започваме първо Simple Smile

# 139
  • Мнения: 447
Гласувах. Не казвам как, то е ясно.

# 140
  • Мнения: 1 568
Аз уж не давам,ама дам ли веднъж........ Twisted Evil няма отърване!!!! Crazy

# 141
  • Мнения: 185
Ми не знам дали обичат,ама аз много обичм.Почти задължително мъжо ми прави,но по собствена инициатива,не го бия преди това Mr. Green

# 142
  • Мнения: 1 152
ОООбичам

# 143
  • Мнения: 2 407
Опция едно, мисля ,че всички обичат Mr. Green

# 144
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Едно голямо ДААААА smile3521




http://desiikosi.piczo.com/?preview=y&cr=6&rfm=y

# 145
  • Мнения: 3 569
Честно казано познавам жени, които не обичат лизинг.

# 146
А има ли такива жени дето си остават само с лизинга и после няма представление или то е много слабо?  Grinning

# 147
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Разни хора разни идеали

# 148
  • Мнения: 3 569
А има ли такива жени дето си остават само с лизинга и после няма представление или то е много слабо?  Grinning

По мои скромни наблюдения лизингът сам по себе си никога не им стига. В един момент изниква репликата "Ела вътре в мен" или по-вулгарното - "Чукай ме !!!!!"   Mr. Green

# 149
А има ли такива жени дето си остават само с лизинга и после няма представление или то е много слабо?  Grinning

По мои скромни наблюдения лизингът сам по себе си никога не им стига. В един момент изниква репликата "Ела вътре в мен" или по-вулгарното - "Чукай ме !!!!!"   Mr. Green

Това дето го казваш е така!
Аз за друго питах. Има мъже дето правят дълъг лизинг и се пробват да се спасят по този начин, щото няма пара за локомотива, или парата е само колкото локомотива да надникне в тунела.  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт