Отговори
# 15
  • Мнения: 8 505
Според мен не.

# 16
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Не се безпокой.Бебо реагира на настроенията ти, но не можеш да му навредиш како се ядосваш.

Пожелавам ти лека бременност и по-малко стресови ситуации Hug

# 17
  • София
  • Мнения: 5 079
Бебчето определено усеща както радостта, така и тревогата, която изпитва мама. Давай го по - спокойно, нищо не е по - важно от бебчето ти и от това, на него да му е добре!  Peace

# 18
  • Мнения: 316
Нищо му няма на бебче  Simple Smile Все пак гледай да ги избягваш тия отрицателни емоции за да му е по-комфортно  Grinning
Много се пази се в 8-ми и най-вече в 9-ти месец от такива силни емоции.
Аз родих, защото много се разстроих. (поне така мислим с татито)  Joy

# 19
  • Мнения: 1 101
Бебето със сигурност реагира на настроенията ти, но не можеш да му навредиш по никакъв начин. Така, че споко  Wink

# 20
  • Мнения: 503
спокойно,всичко ще е наред

# 21
  • Мнения: 25
БЛАГОДАРЯ ВИ, МОМИЧЕТА!!!
КАКТО КАЗВАТЕ ДАНО ВСИЧКО Е НАРЕД И МОЕТО БЕБЕ Е СПОКОЙНО И ЩАСТЛИВО!!!

# 22
  • Мнения: 245
ами то си е такова Simple Smile не се тревожи за това. ти си човек и имаш право на чувства. на бебчето не му е нужен робот.  smile3528

# 23
Аз също много се ядосвам на работа и бебчо порядъчно почва да ме ритка от вътре, но какво да направя, колкото и да се опитвам да огранича стреса то не зависи само от мен.Казват,че шяло да е нервно бебчето и много да плаче.Че кое бебе не плаче?
Имам позната,която 9 месеца си беше в къщи и бебока вече е на 7 месеца и не е спрял да й реве, така че явно това не е показателно.

# 24
  • Мнения: 245
не е, разбира се Simple Smile бебето си ритка, защото има нужда от движение. я опитай да се сгънеш някак и да не мърдаш поне 2 часа. цялата ми бременност беше под стрес и работех здраво, дори вдигах тежко, но моето бебе нощно време ми дава сън по 10- 11 часа. цаката е първите дни като се роди да не се хвърляш винаги като заплаче. има ефект- ни колики усетихме, ни зъби. но като го подредиш детето- слагаш да спи и никакво внимание. по този начин показваш доверието си у него и то е уверено, че само може да се справя. поне при мен има ефект smile3524  даже и биберон не съм му давала. нормална реакция е също преди да заспи да си повряска Simple Smile

# 25
  • Мнения: 2 070
Споко!!! Ако знаеш аз какви ужасии съм преживяла по време на бременността си, а колко ми е кротко и спокойно детето и нито като бебе нито сега съм имала проблеми с нея... Според мен много по-важно е детето да е доносено - нервната система е по-изградена и децата са по-спокойни като бебнца, абе даже и това не е определящо, може да е до ген и до други неща... Затова и не вярвам, че стреса може да спре на човек кърмата - просто може да намалее за малко, но като се успокоиш пак да тръгне и така...Абе всичко е до нагласа и настройки и как сам човек се справя вътрешно със стреса и страховете си.. Останалото са оправдания...

Общи условия

Активация на акаунт