АГ Селена - 21

  • 48 916
  • 749
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 12 008
Това което днес чух, не знам дали ще бъде така навсякъде, но с възстановяване на плановите операции, въвеждат условие за задължителен отрицателен антигенен тест, преди прием в болница. Не знам дали вече е излязла заповедта.

# 31
  • Мнения: 372
Това което днес чух, не знам дали ще бъде така навсякъде, но с възстановяване на плановите операции, въвеждат условие за задължителен отрицателен антигенен тест, преди прием в болница. Не знам дали вече е излязла заповедта.
Споменаха и, че ще е безплатен,не знам дали само в държавните болници обаче.

# 32
  • Мнения: 44
Здравейте момичета някой от вас да ли има тел.номер на Др Петрова,благодаря ви

# 33
  • Мнения: 136
Здравейте момичета някой от вас да ли има тел.номер на Др Петрова,благодаря ви
088 4100092

# 34
  • Мнения: 67
Здравейте. Имам въпрос към вас. Дано успеете да ми помогнете. Вчера разбрах че комисията в болницата се плаща и ако искаш болнични за да не ходиш на работа трябва да плащаш за комисия всеки месец. Има ли вариант от друга клиника да се издават болнични, независимо че женската консултация ми я водят в Селена?

# 35
  • Мнения: 555
Здравей, плаща се да мисля че 100лв., аз си водих ЖК в Селена, а комисия минавах в МЦ Хипократ, напълно безплатно  оставяш на регистратурата и на другия ден си го взимаш. Само си носиш картона, от следящия лекар си искаш талон за комисия и още някакъв докумен,но сега не се сещам как се казваше, на който задължително трябва да пише "с мнение за продължение на болничния с 30 дни" много държат на това. Това е всичко, може даже и мъжа ви да ви ги взима. Аз вече родих и съм забравила доста от нещата, но питайте следящия ви и той ще ви даде необходимите документи.
Здравейте. Имам въпрос към вас. Дано успеете да ми помогнете. Вчера разбрах че комисията в болницата се плаща и ако искаш болнични за да не ходиш на работа трябва да плащаш за комисия всеки месец. Има ли вариант от друга клиника да се издават болнични, независимо че женската консултация ми я водят в Селена?

# 36
  • Мнения: 67
Благодаря за информацията. Другата седмица съм на преглед и ще питам доктора. Стига да се съгласи и той. Знам ли...

# 37
  • Мнения: 71
Не би трябвало да Ви откажат. Кажете му, че искате мнение за продължаване на болничен и направление. Направлението не е като другите, които са определен брой, а е някакво, което е без ограничение. Ако случайно Ви го откажат, може да отидете и на платена комисия в 5 ДКЦ - Тракия. Там комисията е 30лв.

Благодаря за информацията. Другата седмица съм на преглед и ще питам доктора. Стига да се съгласи и той. Знам ли...

# 38
  • Мнения: 128
Това че съм осигурена има ли значение тоест здравната каса поема ли изследвания прегледи и тн.

# 39
  • Асеновград
  • Мнения: 1 354
Това че съм осигурена има ли значение тоест здравната каса поема ли изследвания прегледи и тн.

Не, всичко се плаща отделно мисля.

# 40
  • Мнения: 128
Това че съм осигурена има ли значение тоест здравната каса поема ли изследвания прегледи и тн.

Не, всичко се плаща отделно мисля.
ми не знам и аз така мисля

# 41
  • Мнения: 529
Здравейте, може ли да ми препоръчате лекар- жена за преглед на 12годишно момиче?
Благодаря

# 42
  • Мнения: 12 008
Здравейте, може ли да ми препоръчате лекар- жена за преглед на 12годишно момиче?
Благодаря
В Селена няма специалист детско-юношеска гинекология. В града ни, това е много дефицитна специалност.

# 43
  • Мнения: 591
Доктор Надежда Апостолова тя има курс детско- юношеска гинекология.

# 44
  • Мнения: 529
Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт