Дългото чакане след трансфер-тема 88

  • 45 065
  • 741
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 53
Аз също нямам никакви симптоми, втори трансфер ми е, а уж нямаме никакви репродуктивни проблеми, просто и двамата сме с таласемия и затова пристъпихме към инвитро и ПИД. Правих хидстероскопия за отстраняване на сраствания, всичко уж е наред - лигавица, прогестерон, но все си мисля, че пак не е станало, дано да са само внушения. Успех на всички чакащи, дано резултатът ни зарадва след няколко дни. Аз се чудя дали утре да пусна ЧХГ, как мислите?
Това ми дадоха в деня на трансфера,някой разбира ли нещо, че не ми обясниха нищо.

Последна редакция: нд, 14 фев 2021, 22:03 от nevi_71

# 736
  • Мнения: 434
Разрешете лични съобщения, nevi_71..

# 737
  • Мнения: 53
Мисля, че позволих получаването на лични съобщения.

# 738
  • Мнения: 69
Здравейте, чета ви от доста време. За първи път пиша в тази група. Аз имах трансфер на 06.02 на 2 броя 4-дневни ембриони (един морула от IVF и един почти бластоцист от ИКСИ, на който направихме и хетчинг).
Първи трансфер ми е (първо инвитро) след хиперстимулация през октомври месец, когато се наложи да замразят всички ембриони. Симптоми имам, подобни на ПМС до този момент, но доколкото четох те не са еднозначни за  (не)успех. Смятам да направя направо кръвен, не съм решила още точно кога, може би най-рано на 16ти, ако ми стиска Grinning. Наистина ме е страх от този тест. Харесва ми усещането за надежда.
Уринарни тестове съм решила да не правя (имам все лоши спомени от тях).
P.S Честито на Елислава за положителния тест! Отдавна следя историята ти.  Пожелавам ти успешно развитие и пухкав бузест финал.

Последна редакция: нд, 14 фев 2021, 21:55 от Elvi16

# 739
  • Мнения: 53
Добро утро на всички! Аз днес направих един тест Престо на 9 ти ден , 5 дневно ембрионче, за жалост - отрицателен. Ще пусна и кръвен утре, но мисля, че няма надежда. Успех на всички!

# 740
  • София
  • Мнения: 3 412
Изчакай си кръвния, поне аз на уринарните не разчитам. Веднъж имах много бледа втора черта, а на кръвния нищо, явно е била изпарителна.
Стискам палци за кръвния Flowers Four Leaf Clover

# 741
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 017
Заповядайте в новата тема https://www.bg-mamma.com/?topic=1304536.new#new

Общи условия

Активация на акаунт