Парочистачка - избор, мнения, съвети - тема 2

  • 76 015
  • 661
  •   2
Отговори
# 420
  • Мнения: 22
От къде ги поръчайте?

# 421
  • София
  • Мнения: 1 584
И аз съм с SC4. По препоръка на дамите тук, разбира се, и не съжалявам. Фурната отвътре ми я прави като нова, плочките в кухнята на пода блестят, не помня да съм ги виждала така.

Ние сме на квартира и не смея да я тествам върху плотове и шкафове, че са стари и им пада боята само с парцал, като ги бърша камо ли с това чудо.

Ползвала съм я няколко пъти и вече забелязвам, че приставките се износват и захабяват, което е нормално предполагам. Ще трябва да си купя няколко резервни.

# 422
  • Мнения: 22
Струва ли си sc5 или да взема sc5?

# 423
  • София
  • Мнения: 1 584
Предполагам, че имахте предвид sc4. Аз съм много доволна от нея. Предишните модели имаха някакви проблеми с голямо количество вода, което се образуваше и доста хора се оплакваха. Тази не е така, има различни приставки, които използвам, резервоарът за вода според мен е достатъчен. В началото, когато я купих, изчистих всичко основно с нея и сега просто поддържам, съответно я използвам по-рядко.

# 424
  • Мнения: 22
Да, точно sc 4. Има голяма разлика със следващата в цената, незнам дали си струва. Може би по-добре на взема различни приставки.

# 425
  • Мнения: 109
С sc4 съм и за пореден път се убеждавам колко е добра. Понеже вкъщи тия дни правим освежаване и парочистачката влезе в действие. Всичко чистя с нея, включително мебели, врати, первази на прозорци, дограма, подове, едра бяла техника. Ако свърши водата, слагам веднага нова и така - безспирно. Супер е! Ламя!😀

# 426
  • Пловдив
  • Мнения: 1 054
С sc4 съм и за пореден път се убеждавам колко е добра. Понеже вкъщи тия дни правим освежаване и парочистачката влезе в действие. Всичко чистя с нея, включително мебели, врати, первази на прозорци, дограма, подове, едра бяла техника. Ако свърши водата, слагам веднага нова и така - безспирно. Супер е! Ламя!😀
С коя приставка се чистят прозорци? И аз я имам от миналия месец, но освен пода, банята и фурната, друго не се съм чистила.
Иначе това лесно добавяне на вода по всяко време е голямо удобство, наистина.

# 427
  • Мнения: 31 228
Продава се приставка за прозорци.

# 428
  • Мнения: 511
С sc4 съм и за пореден път се убеждавам колко е добра. Понеже вкъщи тия дни правим освежаване и парочистачката влезе в действие. Всичко чистя с нея, включително мебели, врати, первази на прозорци, дограма, подове, едра бяла техника. Ако свърши водата, слагам веднага нова и така - безспирно. Супер е! Ламя!😀
Здравейте,
Дали сте чистили душ и смесители за баня/кухня?
Издържа ли покритието ми е мисълта или ще се напука?

# 429
  • Мнения: 109
Чистила съм душа и смесители. Колкото да е силна парата, не виждам как ще се напука покритието.

# 430
  • Мнения: 511
Чистила съм душа и смесители. Колкото да е силна парата, не виждам как ще се напука покритието.
Сравнително от скоро я имам и още не смея всичко да чистя с нея.
Благодаря за отговора, ще пробвам следващия път. 😊

# 431
  • Мнения: 31 228
Само ламинат не смея много да чистя, иначе всичко минава под парата.

# 432
  • Мнения: 495
Фурната как точно я почиствате с препарат или само с парата? Аз веднъж до сега съм я ползвала за фурната и се наложи и търкане на ръка, понеже си беше на места черно. Само с парочистачката не успях. Също и колко често я ползвате за фурната?

# 433
  • Мнения: 918
На ламината нищо му няма, вече една година я ползвам. Моята е сц3 и явно мокри повече от другите, но не повече отколкото да мина пода с парцал. Всичко чистя с нея. Фурната по-често, защото първия път бая си играх че имаше много загоряло. Когато е малко, бързо и лесно я чистя. Преди да си взема приставката за прозорци, ги минавах със средната четка с кърпа и после забърсвах с парцал, за да не остават следи

# 434
  • Пловдив
  • Мнения: 1 054
Фурната как точно я почиствате с препарат или само с парата? Аз веднъж до сега съм я ползвала за фурната и се наложи и търкане на ръка, понеже си беше на места черно. Само с парочистачката не успях. Също и колко често я ползвате за фурната?
Аз заедно с парочистачката си купих на черен петък и мултикукър. Изчистих фурната с парочистачката (беше доста мръсна). Което не можа да падне, го минах с препарат. Стана като нова. Оттогава почти не съм я ползвала. Готвя само в кукъра.
Сега мисля да я минавам в месеца по веднъж и мисля, че само с парочистачка ще става.

И ние чистим ламината на ниската степен. Нищо му няма. Чувала съм, че е проблем да се чисти естествен паркет.

Общи условия

Активация на акаунт