Парочистачка - избор, мнения, съвети - тема 2

  • 76 274
  • 661
  •   2
Отговори
# 345
  • Мнения: 787
Благодаря за мнението! Може би ще взема 3ката, гледам, че загрява по-бързо и е по-лека от 4ката. Не ми пречи, че ще доливам вода от кана, а не директно да вадя контейнера.
Всички парочистачки капят докато тръгне пара предполагам?
Някой проучвал ли е има ли разлика (освен цената) между всичките бг сайтове, който предлагат тези парочистачки? Гледам има
karcher-cleanteh.com
karcher-borotrade.com
deita-karcher.com
vimax-karcher.com
karchershop.bg
и се обърквам от толкова опции Joy

# 346
  • Мнения: 1 196
И аз имам С3 и съм супер доволна.Не тече и ми върши страхотна работа за прозорци и дограма.Загрява много бързо,а като долея вода е готова веднага за работа.
Даже преди няколко дни като чистих на балкона падна от перваза,на около половин метър височина,разсипа се водата...направо ми прималя, че я счупих...но не!Милата оцеля,яка машинка е! 😊 И да,по-компактна и малка е от С4,но си върши супер работа.
В банята още не съм я тествала, понеже претърпях инцидент и ме боли ръката.Но съм сигурна,че и там ще се справи страхотно. Силно препоръчвам!
В Лидл имаше наскоро две кърпи за 5лв.А в Кауфланд хванах някаква разпродажба две за 2.75лв и се обзаведох с допълнителни кърпи.Малко по-дълги са,но ги сгъвам и захващам с ластици за коса,както дадоха съвет тук и вършат супер работа.
От допълнителна приставка или уред за прозорци няма никакъв смисъл ако ви предлагат.Минавате с парата и после със суха кърпа и всичко блести.
Моята я взех оттук:
https://karcher-borotrade.com/bg/products/910/Parochistachka-SC- … nokratna-upotreba

Беше 275лв.преди няколко месеца (пак с подарък 10 кърпи за еднократна).
Едва ли има разлика в уредите,вижте къде ви е най-ниска цената.
Успех с покупката!

Последна редакция: нд, 12 юни 2022, 23:14 от SunshineMery

# 347
  • Мнения: 920
Някой поръчвал ли е такива кърпи от Амазон? Дали са хубави или някакви други да ми препоръчате. Пробвах номера с ластиците но не ми е удобно
https://www.amazon.de/dp/B07Y1N6VKQ/ref=mp_s_a_1_2_sspa?keywords … Mb2dDbGljaz10cnVl

# 348
  • Мнения: 109
Да поясня, че моята SC3 капеше и след два пъти оставяне в сервиз, не можаха да я оправят. Може би моята се е оказала дефектна. Иначе като функционалност SC3 вършеше чудесна работа. Сега съм с SC4 и разликата е основно в доливаме на водата. Но мисля, че и  тези филтри за варовита вода на SC3 донякъде ме смущаваха. Защото изрично пишеше, че ако се ползва на различни места (а при мен се случваше да я мъкна в София и обратно в Търговище, където водата е варовита), да се настройват тези филтри според варовитостта на водата. Иначе ползвам кърпите за еднократна употреба и така си спестявам доста усилия.

# 349
  • Бургас
  • Мнения: 1 233
Няма как да настроите филтъра, той просто се пъха там и нищо повече. Иначе SC 3 е най-калпавия модел. Hands V Останалите нямат грешка.

# 350
  • Мнения: 705
Да поясня, че моята SC3 капеше и след два пъти оставяне в сервиз, не можаха да я оправят. Може би моята се е оказала дефектна. Иначе като функционалност SC3 вършеше чудесна работа. Сега съм с SC4 и разликата е основно в доливаме на водата. Но мисля, че и  тези филтри за варовита вода на SC3 донякъде ме смущаваха. Защото изрично пишеше, че ако се ползва на различни места (а при мен се случваше да я мъкна в София и обратно в Търговище, където водата е варовита), да се настройват тези филтри според варовитостта на водата. Иначе ползвам кърпите за еднократна употреба и така си спестявам доста усилия.
Бихте ли показали кои кърпи ползвате!

# 351
  • Мнения: 526
Здравейте момичета!
Отскоро се сдобих с парочистачка SC4 премиум.
...и много съм доволна.
Поне за момента☺.
Моля за помощ,  когато чистя прозорци и от парата се стича вода по стъклото остават бели петна, като от варовик.
А аз нали сега съм ентусиаст и вчера вечерта чистих прозорци.😄
Днес сутринта видях стеклите се бели и изсъхнали вадички по стъклата.
Та питането ми е, след като изчистите,  забърсвате ли стъклата с памучна кърпа, или с препарат?

# 352
  • Бургас
  • Мнения: 1 233
Ами забършете след като остава вода. Водата в района ви е варовита и всяка капка ще оставя петна. Някъде не е така.
Аз например първо минавам с кърпата и четката да се разтворят мръсотиите, след това веднъж с перото като пускам пара за да сваля всичко надолу, и пак с кърпата да намокря повърхността и последно с перото без да пускам пара свалям водата.

# 353
  • Мнения: 109
https://vimax.bg/karpi-za-ednokratna-upotreba-easyfix.html
Ползвам тези кърпи за еднократна употреба. Вярно е, че излизат по 1 левче, но пък ми е по-лесно.

# 354
  • Мнения: 28 609
И аз ползвам същите и съм много доволна!

# 355
  • Мнения: 109
Няма как да настроите филтъра, той просто се пъха там и нищо повече. Иначе SC 3 е най-калпавия модел. Hands V Останалите нямат грешка.
Патронът за варовита вода на sc3 се настройва според твърдостта на водата. Има подробни указания за това цяла страница. Но много е досадно човек да се съобрази с тях.

# 356
  • Мнения: 12
Здравейте, от доста време следя темата и мисля, че вече е време да се спра на някой модел. Бихте ли споделили кой от двата е по-добър и съответно защо - SC1 или SC2? Колебая се коя ще ми бъде по-удобна. Благодаря!

# 357
  • Мнения: 1 837
Здравейте, някой може ли да каже какви са рязликите между SC2 EasyFix и SC2 Deluxe EasyFix ? Само във външния вид и размера ли?

# 358
  • Мнения: 920
От къде си купувате резервни кърпи изгодно? Имам Керхер Сц 3

# 359
  • Мнения: 28 609
От къде си купувате резервни кърпи изгодно? Имам Керхер Сц 3
Еднократни купувам от фирмения на Керхер.

Общи условия

Активация на акаунт