Парочистачка - избор, мнения, съвети - тема 2

  • 77 879
  • 668
  •   1
Отговори
# 360
  • Italia
  • Мнения: 1 059
Здравейте, някой може ли да каже какви са рязликите между SC2 EasyFix и SC2 Deluxe EasyFix ? Само във външния вид и размера ли?
Лично аз не видях разлика в параметрите, малко по-лека е (200 гр) делукса. Има и торба за аксесоари

# 361
  • Мнения: 63
Здравейте, искам да си купя парния екстрактор на Керхер sv7, но ми се ще да чуя малко отзиви. Искам прахосмукачка и парочистачка в 1, защото имам 250 кв. подове с паркет и плочки и близнаци на 2, което е равно на 0 време за чистене с прахосмукачка, та после с моп 😂 Ако някой има, нека сподели, ще съм много благодарна!

# 362
  • Мнения: 751
Моя съвет е да не го взимате. Имам го , купих го с голямо желание и е много практичен. Обаче още преди да изтече гаранцията на максималната степен прахосмукачката изключваше и спря да дърпа.В сервиза ми казаха да не я ползвам на макс, а на по-ниската степен.Ползвах я така докато спря и да се включва.Накрая спря и парочистачката да работи, не изпуска пара. Идеята на уреда е добра, но явно дава някакъв дефект. Сега ми заема само място в гардероба.
Имам позната с екстрактора и при нея се развали.
Не си заслужва парите.

# 363
  • Мнения: 63
Моя съвет е да не го взимате. Имам го , купих го с голямо желание и е много практичен. Обаче още преди да изтече гаранцията на максималната степен прахосмукачката изключваше и спря да дърпа.В сервиза ми казаха да не я ползвам на макс, а на по-ниската степен.Ползвах я така докато спря и да се включва.Накрая спря и парочистачката да работи, не изпуска пара. Идеята на уреда е добра, но явно дава някакъв дефект. Сега ми заема само място в гардероба.
Имам позната с екстрактора и при нея се развали.
Не си заслужва парите.

Много благодаря, и на мен ми се видя прекалено хубаво за да е истина хахах Явно ще си караме по стария “бърз” метод с мопа 😂
Благодаря отново за отговора!

# 364
  • Мнения: 4
Някой има ли впечатление от Парочистачка 2 в 1 на Silvercrest?

# 365
  • Мнения: 1 304
Някой има ли впечатление от Парочистачка 2 в 1 на Silvercrest?
И аз ще следя за актуални отзиви. Прочетох едно положително мнение назад в темите, но ми се ще да чуя и други. Иначе имам една от доста години, марка "Taurus", не е лоша, но е голяма и трябва все да я сглобявам. Имаше и някакъв проблем със снаждащите части. С голям зор влиза тръбата за парата към тялото, особено когато налягането се покачило и това постепенно ме отказа да работя с нея. Иска ми се нещо леко и удобно за бърза употреба.

# 366
  • Мнения: 924
В какъв препарат мога да накисна приставките, за да ги измия? Много са мръсни, а само с вода не става. Имам Керхер

# 367
  • Мнения: 58
Случайно попаднах на тази тема и се вдъхнових и аз да се сдобия с karcher. Имам 4 месечно бебе и предполагам, че след няколко месеца като започне да лази ще е доста полезно, а и дотогава ще се възползвам за бани и прозорци, че всичко съм занемарила откакто родих Blush. Колебая се между sc2 и sc4, мненията, че sc3 капе ме отказаха от този модел. Каква точно е разликата между sc2 и sc4, доливането на вода ли?
Аз също съм с sc3 и не капе.

# 368
  • Мнения: 104
Здравейте,обмислям да купя парочистачка Karcher KST 2. Ще съм благодарна да споделите мнение,в случай,че някоя от вас има този модел.

# 369
  • Мнения: 370
Здравейте! Освен керхер има ли други марки  и модели от които сте доволни? Трябва ми парочистачка главно за плочки. Не са ми нужни другите приставки и търся нещо по-удобно за употреба

# 370
  • Мнения: 1 340
Ако ви трябва главно за плочки ви препоръчвам правостоящата на Лидъл Силвъркест (нещо такова) в ценови диапазон около 110 лв.
Аз имам нея и Керхер. Но лидълската е по-удобна за бърза всекидневна употреба.

# 371
  • Мнения: 28 860
Ако ви трябва главно за плочки ви препоръчвам правостоящата на Лидъл Силвъркест (нещо такова) в ценови диапазон около 110 лв.
Аз имам нея и Керхер. Но лидълската е по-удобна за бърза всекидневна употреба.
Има ли я Лидълската в момента в продажа!

# 372
  • Мнения: 1 340
Мисля че има останали бройки. Може да поръчате директно от контактната им форма до вашия клон/магазин.

# 373
  • Мнения: 1 167
Имаме лидълската, от пролетта насам я ползваме, доволни сме. Само ми се иска да е с повече резервни кърпи. Керхер не съм ползвала, за да ги сравня. Аз я ползвам само за пода, където сме с гранитогрес, санитарните помещения и за освежаване на тапицерията на дивана, столовете и леглото.

# 374
  • Мнения: 924
Поръчах си допълнителни кърпи за Керхер от Амазон. Доволна съм. 18бр за 50лв

Общи условия

Активация на акаунт