Скучно ли ви е в брака?

  • 6 617
  • 130
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 026
 Понякога ми е скучно. Моят мъж много обича да си виси пред компютъра и ми липсва внимание....

# 16
  • Мнения: 1 849
Съпругът ми, задоволява всичките ми потребноти.

# 17
  • Мнения: 193
 Не знам дали е скука, но понякога ми се иска да получавам повече внимание!

# 18
  • Мнения: 1 517
Не знам дали е скука, но понякога ми се иска да получавам повече внимание!
newsm10 Понякога наистина ми е малко скучен и нямам нищо против да ме "разтърсва" от време на време (нямам предвид секса). Толкова е монотонен, а мен това адски ме изнервя...ма ко да прайш, ш'съ търпим, нъл са убичъми (уж  newsm78 ).

# 19
  • Мнения: 2 353
  На мен не ми е скучно, защото имам ужасно много неща за вършене. Може би на него понякога му е скучно, защото не му обръщам достатъчно внимание Thinking

# 20
  • Мнения: X
Хич.....даже на моменти си мисля,че не лошо малко да понамалим оборотите...Ама,хубаво ми викаше мама да си взема по-нормален мъж/не луд метъл/,ама кой ти слуша..аз зодии чета-Козирозите били улегнали и консервативни..../лошото е,че там пише,че с възраста стават по-дейни и активни Mr. Green/

# 21
  • Мнения: 2 085
Общо взето, да.Добре е, че си имам странични развлечения Mr. Green

# 22
  • Мнения: 494
Общо взето, да.Добре е, че си имам странични развлечения Mr. Green

 newsm10

# 23
  • Мнения: 2 657
не ми е ску4но,все още задоволява вси4ките ми потребности Peaceпредполагам,4е и аз на него Wink

# 24
  • Popovo
  • Мнения: 571
Не, не ми е скучно, но пък сме заедно от 3 г. само, може би след 10-15г. и да ми стане знам ли Mr. Green

# 25
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Не, не ми е скучно.
С брак, без брак, човек сам си прави ХОРОШОТО  Laughing

# 26
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
На мен ми е скучно, при това зверски........това 2 години с един и същ партньор малко множко ми се струват........

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 2 869
Не ,не ми е скучно, а когато имам нужда от нещо различно - знам как да го постигна  Wink.

# 28
  • София
  • Мнения: 18 679
Не, в това отношение специално не ми е грам скучно. Но пък други неща ме изморяват и ми досаждат Confused Няма пълно щастие Laughing

# 29
  • Мнения: 5 577
Съгласна съм с Никол. Не виждам връзка между брака и изневерите, ама никаква.  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт