Априлски мами 2021 - тема 3

  • 37 641
  • 741
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 298
Момичета, има хубава промоция на памперси в Емаг.  Аз още не смея да пазарувам, чак ме е яд, че ще я изтърва.

# 271
  • Мнения: 5 022
Мерси за информацията за памперсите, ще разгледам. Вие какви марки мислите да вземете? Аз май ще направя като с шишетата, ще взема 3-4 вида за тест и ще видя кои са най-удобни. Май Памперс ще са едните...

# 272
  • Мнения: 1 206
Аз памперси взех на Памперс. Няма да купувам други засега. Ако не ѝ понасят и не ги одобря тогава ще взема. Май и мокри кърпи ще взема техни.

# 273
  • Мнения: 52
Момичета в Емаг има много изгодни оферти на мокри кърпи и памперси, кърпите от там ги взех 2 кашона от по 15 броя в кашонче за нещо от сорта на 40 лв, днес съм се вгледала на пакет Памперси премиум кеър, били “най-добри” 108 броя за 25 лв. мой близки майки ми казват повече от тази бройка да не взимам от 1 ца размер, защото стигат.

# 274
  • Мнения: 64
На мен шийката ми я мериха вагинално на втората ФМ и сега на последния преглед пак така.

Относно памперсите и аз грабнах един пакет на Памперс premium care 1- 156 бр за 40 лв и 2-ка от тях 148 бр за 66 лв.
На предишното им намаление взех и кърпичи water wipes и huggies.

# 275
  • Мнения: 73
Здравейте на всички. Наскоро ви открих, присъединявам се и аз към вас. Термин 12.04 Blue Heart сега в 28+3 г.с., първа бременност.
Има ли мами от Пловдив, решили къде ще раждат. Двоумя се между Хирургии и Селена, но в Селена се притеснявам, че ще поискат секцио просто, заради по-високото заплащане. Искам да съм с естествено раждане, стига да е възможно, ако не - каквото такова.
Имате ли информация за списъка за родилното за Хирургиите, търсих тук, но намирам само в стари групи от преди няколко години. Също така, някаква идея дали ще има ден на отворените врати за там и има ли от къде да следим за тях, нищо не намерих и по този въпрос.

# 276
  • Мнения: X
Аз не пия никакъв магнезий.. Предния път пиех Магнерот. Имам си болки почти всеки ден, но минават бързо. А кръста как ме боли.. Едвам ходя. Какво е това чудо. Има ли някой като мен?
Сега ще видя памперсите в емаг. Най-доволна съм от Памперс премиум кеър. Много са мекички. Като се роди баткото и първо взех Pampers Pure. После викам да пробвам други, та почнах Лупилу, Бочко, Пуфис, Молфикс, Мамиа.. Ужас. Никой от тези не е толкова мек като Памперс Премиум кеър. И мокри кърпи пробвах различни. Та от толкова опити се зачерви дупето и не си правя вече експерименти. Използвам кърпички те на памперс, а Бепантен не го заменям за нищо на света.

# 277
  • Мнения: 34
Здравейте и от мен, момичета. Аз също наскоро открих темичката. Ще се радвам да обменяме полезна информация. Живея във Франция, втора бременност ми е с термин 02 април 2021 💝 - момиченце. От 2 седмици не работя, заради контракции и по-скъсена шийка. Видях, че обсъждате темата. Може ли да споделите колко са ви я измерили на последните прегледи? Благодаря:)))

# 278
  • софия
  • Мнения: 107
От 2 седмици не работя, заради контракции и по-скъсена шийка. Видях, че обсъждате темата. Може ли да споделите колко са ви я измерили на последните прегледи? Благодаря:)))
Здравей! Аз съм в 27+5 и вчера ми я мериха с вагинален ехограф, гледаха ме и през корема, направиха и вагинален преглед и шийката беше 3.5см, което казаха, че е напълно ок. Надявам се да съм ти била полезна.

# 279
  • Мнения: 1 206
Daanniii, аз ще раждам в Селена. Според мен си зависи от доктора и не би трябвало някой да те кара за секцио, без да има причина или желание от твоя страна.

Аз съм в петък на преглед и нямам търпение вече да идва време за него. Много ми е дълга паузата между предния път и сега. Предполагам ще ме извика и след 2 седмици на 3тата ФМ. И като цяло прегледите ще зачестят.

# 280
  • Мнения: 426
Добре дошли в темата Simple Smile пожелавам ви и на вас лека бременност!
Абсолютно и с две ръце подкрепям Слънцето относно Памперс Премиум. За кърпичките не мога да дам мнение, не съм ползвала и едва ли ще ползвам.

# 281
  • Мнения: 73
Daanniii, аз ще раждам в Селена. Според мен си зависи от доктора и не би трябвало някой да те кара за секцио, без да има причина или желание от твоя страна.

Аз съм в петък на преглед и нямам търпение вече да идва време за него. Много ми е дълга паузата между предния път и сега. Предполагам ще ме извика и след 2 седмици на 3тата ФМ. И като цяло прегледите ще зачестят.
Belle_  за Селена, как се процедира и в двата случая ли се уведомяват ако искаш да родиш там, колко време преди това. Ако не държиш на определен лекар, предполагам те изражда този, който е на смяна.

# 282
  • Мнения: 1 206
Честно казано не знам как става, ако нямаш избран лекар. Според мен разучи и си избери при кой искаш и мисля, че ще е достатъчно месец по-рано да започне да те следи и след това да дойде за раждането. Там няма допълнително заплащане за избор на екип, така че си е на уговорка. В последно време чувам много добри отзиви за д-р Даниел Ставрев, можеш да се поинтересуваш повече, ако решиш да е там.

Сега къде се следиш, твоя АГ не изражда ли или не искаш при него?

# 283
  • Мнения: X
Здравейте на всички. Наскоро ви открих, присъединявам се и аз към вас. Термин 12.04 Blue Heart сега в 28+3 г.с., първа бременност.
Има ли мами от Пловдив, решили къде ще раждат. Двоумя се между Хирургии и Селена, но в Селена се притеснявам, че ще поискат секцио просто, заради по-високото заплащане. Искам да съм с естествено раждане, стига да е възможно, ако не - каквото такова.
Имате ли информация за списъка за родилното за Хирургиите, търсих тук, но намирам само в стари групи от преди няколко години. Също така, някаква идея дали ще има ден на отворените врати за там и има ли от къде да следим за тях, нищо не намерих и по този въпрос.

 Аз съм от Хасково,но се следя в Пловдив и мисля там да раждам. Лекарят ми работи в Торакс и живот и здраве,ако всичко е наред няма нещо спешно искам там. И аз искам нормално раждане, но АГ каза,че още било рано да се говори, а термина ми е за началото на април.

# 284
  • Мнения: 64
Здравейте, аз бях сега на третата ФМ и малката върви с една седмица назад, а аз съм с намалени води. Не знам до колко е проблем все още и дали мога да го коригирам по някакъв начин. Има ли други с намаление води и какво са ви казали? Мен ме викат след две седмици пак за да следим положението. Иначе шийката ми я премериха с вагинален и е 26,94мм  (29+3гс съм)

Общи условия

Активация на акаунт