Китайски капсули за отслабване - 14

  • 71 992
  • 460
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 2
Андонова, от къде ги поръчахте?
Как ги пиете? Аз първата опаковка ( които ми действаха) приемах на обяд с храната и не съм имала кофти странични ефекти, а само притъпяване на апетит и жажда.

От оригинална лида ги поръчах. Винаги от там съм поръчвала. Пия ги между 11 и 12ч на обяд. Все пак го изпих преди малко хапчето.. И главоболието започна Simple Smile Може да са различни паритиди - нямам идея. Но определено тази лида ми е много силна.
и аз от там ги взех и резултат никакъв, никакви странични ефекти. И определено си имам апетит както обикновенно

Аз прочетох доста от коментарите за лидата с новият цвят и бях много скиптично настроена. Днес стават 7 дни откакто ги пия. - 3кг. съм. Нямам абсолютно никакъв апетит. Главата вече не ме боли както първите дни. Много вода пия и сънят ми е много накъсан (почти не спя). Може би е имало някаква гадна партида - нямам идея.


И аз ги поръчах днес, надявам се да има ефект имам едни 7-8 кг, вече съм отчаяна. Ще пиша за резултати, стискайте палци, че вече наистина започвам да се примирявам, че ще си ходя дебела 😭

# 376
  • Мнения: 117
Андонова, от къде ги поръчахте?
Как ги пиете? Аз първата опаковка ( които ми действаха) приемах на обяд с храната и не съм имала кофти странични ефекти, а само притъпяване на апетит и жажда.

От оригинална лида ги поръчах. Винаги от там съм поръчвала. Пия ги между 11 и 12ч на обяд. Все пак го изпих преди малко хапчето.. И главоболието започна Simple Smile Може да са различни паритиди - нямам идея. Но определено тази лида ми е много силна.
и аз от там ги взех и резултат никакъв, никакви странични ефекти. И определено си имам апетит както обикновенно

Аз прочетох доста от коментарите за лидата с новият цвят и бях много скиптично настроена. Днес стават 7 дни откакто ги пия. - 3кг. съм. Нямам абсолютно никакъв апетит. Главата вече не ме боли както първите дни. Много вода пия и сънят ми е много накъсан (почти не спя). Може би е имало някаква гадна партида - нямам идея.


И аз ги поръчах днес, надявам се да има ефект имам едни 7-8 кг, вече съм отчаяна. Ще пиша за резултати, стискайте палци, че вече наистина започвам да се примирявам, че ще си ходя дебела 😭

Имайте предвид, че пъривте дни при мен бяха кошмарни, но след 3-4 дни преминават страничните ефекти. Пак ги има, но са слабо изразени. Споделете резултати Simple Smile

# 377
  • Мнения: 2
Току що ги взех и изпих първата капсула. Знам за страничните ефекти, пила съм старата формула преди 10г и свалих близо 20 кг за няма и 3 месеца. Надявам се и сега тези да имат ефект. Търсих старата формула, но никъде явно не я предлагат. Ще споделя резултати задължително

# 378
  • Мнения: 2
Здравейте, някой знае ли от къде мога да поръчам китайските - зелено и жълто хапче. Бяха в розова или синя опаковка.
И аз ги търся Simple Smile

# 379
  • Мнения: 1 748


Имайте предвид, че пъривте дни при мен бяха кошмарни, но след 3-4 дни преминават страничните ефекти. Пак ги има, но са слабо изразени. Споделете резултати Simple Smile
[/quote]
Аз ги отварям и деля на три, на две части, но в началото по съвсем малко. Даже обикновено си държа няколко капсули само заради енергията и когато съм на ски, например, особено първия ден, пия 1/3 от капсулата.

# 380
  • Мнения: 77
Здравейте! Някой дали има останали от тъмно зелените капсули Лида. Търся да закупя. Взех от оригинална Лида светло зелените и ефект 0

# 381
  • Мнения: 132
Здравейте и аз си поръчах Лида Слим Стронг от originalnalida винаги от там съм поръчвала и бях много доволна,но сега бяха с друг вят светло зелени и нямам никакъв ефект. Писах на сайта казаха че вече няма да има от старите и това е новата партида. Пари на вятъра… Някой ако знае къде има от старите тъмни хапчета нека сподели…

# 382
  • Мнения: 638
Някой има ли код за отстъпка за Оригинална Лида?

# 383
  • Мнения: 2
Здравейте, преди година пих Мейзимакс имаше ефект и хапчетата бяха бели на цвят. Сега реших да започна отново обаче хапчетата са сини на цвят. Някой забелязал ли е промените или аз попаднах на грешните хапчета ?

# 384
  • ах, морето...
  • Мнения: 27
Здравейте, преди година пих Мейзимакс имаше ефект и хапчетата бяха бели на цвят. Сега реших да започна отново обаче хапчетата са сини на цвят. Някой забелязал ли е промените или аз попаднах на грешните хапчета ?

Сини са сега, действат,  не са грешни.🙂

# 385
  • Мнения: 2
Здравейте, преди година пих Мейзимакс имаше ефект и хапчетата бяха бели на цвят. Сега реших да започна отново обаче хапчетата са сини на цвят. Някой забелязал ли е промените или аз попаднах на грешните хапчета ?

Сини са сега, действат,  не са грешни.🙂

Благодаря ви!

# 386
  • Мнения: 82
Здравейте, преди година пих Мейзимакс имаше ефект и хапчетата бяха бели на цвят. Сега реших да започна отново обаче хапчетата са сини на цвят. Някой забелязал ли е промените или аз попаднах на грешните хапчета ?

Сини са сега, действат,  не са грешни.🙂

Благодаря ви!
От къде са закупени?

# 387
  • Мнения: 1 165
Да споделя и моя опит пих редуктил, хапчетата си действат.
Но ми идват силни и затова пия по половинка на ден.
Нормални симптоми, жажда безсъние и убиване на апетит.
Не са като хапчетата, които пих на времето мейзитанг, но свалих малко от първата опаковка.
Сега ще поръчам втора, пак от тях защото от коментарите разбирам, че има доста други на пазара, които не действат.

# 388
  • Мнения: 274
Откъде купихте този Редуктил, който действа?

# 389
  • Мнения: 1 165
Откъде купихте този Редуктил, който действа?
https://4fitnessbg.com

Общи условия

Активация на акаунт