Съвет

  • 13 786
  • 296
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 239
Ами, Жоро, вземи провери... Ако съмненията ти се потвърдят, какво ще предприемеш?

П.П. О, ама не съм погледнала, че вече си дал заявка да я гониш, сори...
Добре, де, ти искаш ли да живееш с нея или не?


Естествено, че искам да живея с нея. Все пак това е жена ми. Но ако стане така, че я хвана да кръшка мисля, че напълно ще си заслужи нещата, които ще и се случат. Да плюеш ей така лесно върху всичко, което съм дал е лоша работа и най-вече мисля, че не е в християнския дух на къщата ни.

# 16
  • Мнения: 2 657
Ами, Жоро, вземи провери... Ако съмненията ти се потвърдят, какво ще предприемеш?

П.П. О, ама не съм погледнала, че вече си дал заявка да я гониш, сори...
Добре, де, ти искаш ли да живееш с нея или не?


Естествено, че искам да живея с нея. Все пак това е жена ми. Но ако стане така, че я хвана да кръшка мисля, че напълно ще си заслужи нещата, които ще и се случат. Да плюеш ей така лесно върху всичко, което съм дал е лоша работа и най-вече мисля, че не е в християнския дух на къщата ни.
Добре де,а ти не си ли плюл ве4е #Crazy

# 17
  • Мнения: 239
ТИ май наистина се взимаш много насериозно!баси главата на семейството ...това момиче май е по-добре по най-бързия начин да иде при майка си,а не да ти ражда деца...  ooooh! чувствал се кофти-а ако тя научи за изневерите ти-как ще се чувства...или кво ти пука-тя е само някава си жена там,дето трябва да си седи мирничка и да ти козирува-щото си ,,главата на семейството''  doh

Ти въобще знаеш ли аз какво съм направил за жена си?! Аз я направих човек както се казва един лев нямаше.

# 18
  • Мнения: 357
Ама за какъв християнски дух става дума тука? Тя явно е християнка, ама ти да не си мюсулманин? Остава и харем да си направиш. #Crazy
Наистина са ти много кофти разсъжденията, радвай се, че си попаднал на кротко момиче!

# 19
  • Мнения: 2 657
ТИ май наистина се взимаш много насериозно!баси главата на семейството ...това момиче май е по-добре по най-бързия начин да иде при майка си,а не да ти ражда деца...  ooooh! чувствал се кофти-а ако тя научи за изневерите ти-как ще се чувства...или кво ти пука-тя е само някава си жена там,дето трябва да си седи мирничка и да ти козирува-щото си ,,главата на семейството''  doh

Ти въобще знаеш ли аз какво съм направил за жена си?! Аз я направих човек както се казва един лев нямаше.

Абе я стига,като е нямала пукнат лев за какво си я взел #Cussing outДа и пилиш сега на главата,4е това пук онова-така ли newsm78

Опазил ме Господ от такива мъже като теб Praynig

# 20
  • София, център
  • Мнения: 687
Цитат

Ти въобще знаеш ли аз какво съм направил за жена си?! Аз я направих човек както се казва един лев нямаше.


ЧОВЕК МОЖЕ ДА СИ Я НАПРАВИЛ..., НО ЕДВА ЛИ Е С ПАРИТЕ СИ...
МАЙ БЪРКАШ ДВЕ РАЗЛИЧНИ НЕЩА!

# 21
Цитат
Ти въобще знаеш ли аз какво съм направил за жена си?! Аз я направих човек както се казва един лев нямаше
    doh  doh  doh  - кажи ми ,че не е истина всичко това-не може да бъдеш толкова елементарен ,нали?  newsm78

# 22
  • Мнения: 1 416
Ох, не му се връзвайте на Жоро - той е агент - провокатор...  Grinning
Обича да завързва подобни спорове. По-хубаво не му давайте хляб...  Peace

# 23
  • Мнения: 677
Жоре,а ако наистина ти е изневерила,как ще постъпиш?

# 24
  • Мнения: 1 416
Жоре,а ако наистина ти е изневерила,как ще постъпиш?
И аз това го питах, ама не ще да отговори...  Wink

# 25
  • Мнения: 2 657
Жоре,а ако наистина ти е изневерила,как ще постъпиш?

Той ве4е писа,щял да я изгони при майка й Tired

Ти имаш жена си за даденост,но си в голяма грешка PeaceНе се знае на нея кога ще и писне от цялата тази история и ще си хване багажеца и детето и ще си тръгне сама.Ама тогава може друга песен да запееш.

# 26
  • Мнения: 1 416
Жоре,а ако наистина ти е изневерила,как ще постъпиш?

Той ве4е писа,щял да я изгони при майка й Tired

Ти имаш жена си за даденост,но си в голяма грешка PeaceНе се знае на нея кога ще и писне от цялата тази история и ще си хване багажеца и детето и ще си тръгне сама.Ама тогава може друга песен да запееш.
Ама той я има, я няма жена... Прави се на интересен, както винаги...  Rolling Eyes

Йоана, каза, че ще я изгони, но не беше сигурно какво ще е окончателното му решение, защото дете имала да му ражда... На кръстопът е човека. Wink

# 27
  • Мнения: 2 657
Жоре,а ако наистина ти е изневерила,как ще постъпиш?

Той ве4е писа,щял да я изгони при майка й Tired

Ти имаш жена си за даденост,но си в голяма грешка PeaceНе се знае на нея кога ще и писне от цялата тази история и ще си хване багажеца и детето и ще си тръгне сама.Ама тогава може друга песен да запееш.

Ама той я има, я няма жена... Прави се на интересен, както винаги...  Rolling Eyes

Йоана, каза, че ще я изгони, но не беше сигурно какво ще е окончателното му решение, защото дете имала да му ражда... На кръстопът е човека. Wink

Абе,4ета между редовете,защото ми се спи ве4е Tired

аз,ако съм на нейно място-бих го пратила да си търси друга да му ражда Mr. Green

# 28
ТОЙ каза бе -при майка си   fight  smile3513   smile3513

# 29
  • Мнения: 1 416
Абе,4ета между редовете,защото ми се спи ве4е Tired
аз,ако съм на нейно място-бих го пратила да си търси друга да му ражда Mr. Green
О, то и аз...  Grinning
Но само предупреждавам всички да не се палят много по глупостите на Жоро, защото му е хоби да се "цепи" из форума, провокациите са му в кръвта... Според мен и жена няма...  Wink

Общи условия

Активация на акаунт