Проблем с изхождането след операция

  • 1 203
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 33
Здравейте!
От 3 месеца съм със много силни но не постоянни болки след употреба на антибиотик или болнично лечение спираха. Реално ми намериха дермоидна киста около яйчника, матката и пикопен мехур. Лекуваха ме за възпаление но не искаха да я махнат тази дермоидна киста. Сега при последните ужасно силни болки отидох на преглед при доктор Стефан Константинов (велик човек спаси ми живота) първоначално и той видя тази "киста" и веднага насрочихме спешна операция след 2 дни я направихме оказа се възпалено апендицит с апцес  операцията беше лапароскопия.  Проблема сега ми е че след операцията когато ходя по малка нужда ходя и по голяма но е все едно вода и черна слуз. Още съм в болницата но нищо не ми казват... Не съм се хубаво захранила може ли да е от това не знам. Много ми е притеснено някой има ли представа от какво може да е?

# 1
  • Мнения: 12 763
По една случайностса ми правили същата лапароскопска операция, само че беше по-зле работата, възпалението на апендикса беше станало на перитонит и общо взето беше мазало.

По принцип, когато има черен (много тъмен) цвят, това говори за кръв. Предполагам, че след операция е естествено да се изхвърлят такива неща.
Силно се надявам, че споделяш наблюденията  си, когато минават на визитация, в това число и тези неща, които разказа тук.

Ако  не го правиш, започни непременно да казваш даже и за най-малките неща, които ти правят впечатление, а лекарите да преценяват кое е важно и кое не. Кога друг път ще имаш на разположение лекари денонощно, които да ти обръщат  внимание!

# 2
  • Мнения: 11 338
Не е от захранването. Лекарят трябва да знае.
Колко ти е температурата?

# 3
  • Мнения: 33
Скрит текст:
По една случайностса ми правили същата лапароскопска операция, само че беше по-зле работата, възпалението на апендикса беше станало на перитонит и общо взето беше мазало.

По принцип, когато има черен (много тъмен) цвят, това говори за кръв. Предполагам, че след операция е естествено да се изхвърлят такива неща.
Силно се надявам, че споделяш наблюденията  си, когато минават на визитация, в това число и тези неща, които разказа тук.

Ако  не го правиш, започни непременно да казваш даже и за най-малките неща, които ти правят впечатление, а лекарите да преценяват кое е важно и кое не. Кога друг път ще имаш на разположение лекари денонощно, които да ти обръщат  внимание!
То и прижмене беше с перитонит
Не е от захранването. Лекарят трябва да знае.
Колко ти е температурата?
37.1 37. 2 до 37.4
През ноща бях вир вода премерих я и нямах. Но казват че е норлано защото били топло.

Последна редакция: ср, 16 дек 2020, 08:52 от AnMary

# 4
  • Мнения: 12 763
По принцип след операция проблем с изхождането е, когато не се прочистват червата. Важно е докато си в болница, да започнат да се прочистват. Сигурна съм, че всеки ден те питат за това. Казвай си притесненията на докторите, те само това искат, а и ти ще си по-спокоен.

Общи условия

Активация на акаунт