За честотата.

  • 1 816
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 827
Впрочем все така държа палмата по брой писания

Не мисля, че ще е задълго Wink. Някои форумки стремително те настигат Grinning
Муахаха
Гонят ме отдавна

# 16
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Абе ти си ходи по смокиновите плантации, те хората си пиииишат Mr. Green

# 17
  • София
  • Мнения: 18 679
Влизам за разтоварване и за информация, когато нещо ми трябва.
Цикличност...не знам, май няма точно определени фази при мен. Просто понякога нямам време и тогава изчезвам, после си наваксвам Grinning

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 4 222
Попитах, защото при мен специално в началото когато прописах из форумите / започнах от дир-а преди 4 години и половина/ имах голям ентусиазъм. Пусках теми, питах, все нещо ме интересуваше, изказвах се...Но с времето някакси все по-малко пиша. Тук не визирам наличието или липса на време и на физическа възможност. По-скоро за вътрешни нагласи говоря.
Сякаш се уморих и вече не ми е така интересно. Гледам, че има тук специално нови майки, които са така ентусиазирани, че почти всеки ден пускат теми. Та се чудех, че може би има една такава зависимост - в началото те гони голям ентусиазъм, но с времето малко по-малко ти омръзва, отегчаваш се, наиграваш се един вид и ставаш все по-малко активен. А може би не ? Може би е въпрос на периоди просто....

# 19
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ами може пък и да си права. При всяка дейност си има една такава рутина. Искаш или не - придобиваш я. Аз лично не съм пускала теми, защото си ползвам търсачката bowuu, но наистина в началото натрупах дооооста часове пред компютъра.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Е, няма как да не ти омръзне. В един момент става така, че за почти всяка нова тема си казваш "Ама това вече сме го дъвкали", даже можеш да предвидиш кой от по старите форумци какво ще каже.

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 4 222
Е, няма как да не ти омръзне. В един момент става така, че за почти всяка нова тема си казваш "Ама това вече сме го дъвкали", даже можеш да предвидиш кой от по старите форумци какво ще каже.

Като прочетена книга сме, викаш Laughing
След те това откровение хептен ще ми се изпари желанието да се изказвам Joy

# 22
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 827
Та се чудех, че може би има една такава зависимост - в началото те гони голям ентусиазъм, но с времето малко по-малко ти омръзва, отегчаваш се, наиграваш се един вид и ставаш все по-малко активен.

О, това определено го има.
Поизпарява се ентусиазмът. Особено в тясно специализираните подфоруми (ИБ, К, АМ и т.н.), където всичко е писано, предъвкано и изплюто и старателно окачено в специално подредено в спретнати библиотеки. Въпреки това постоянно се пускат нови и нови теми - едни и същи на поредни първи страници.

Няма как да не му омръзне на човек, като чете в продължение на месец един и същи въпрос за пети път... това при положение, че същият въпрос го има обсъден поне 10 пъти в историята на подфорума, както едно бързо търсене ще покаже, отделно, че има окачени поне няколко теми в Библиотеката му...

Хубавото е обаче, че и ентусиазмът е на цикли - да, сега ти е писнало да четеш за трети път тази седмица 'На колко часа да го храня' и ще подминеш темата, но следващия път може да напишеш нещо...за пореден път Wink

# 23
  • Мнения: 1 462
В един момент става така, че за почти всяка нова тема си казваш "Ама това вече сме го дъвкали", даже можеш да предвидиш кой от по старите форумци какво ще каже.
Ставаш навътре с нещата от форума.

# 24
  • Мнения: 7 837
И аз съм от заразените с намаляне на честотата  Grinning
Жегите отминаха и с малкия сме навън почти през целия ден, оправям си къщата, садя храсти...
Във форума влизам по навик, докато си пия сутрешното и следобедното кафе  Simple Smile

# 25
  • Мнения: 1 517
Аз съм на приливи и отливи. Мога с часове да кисна тук (стига да съм свободна), а мога и с дни да не "стъпя" във форума. Причините: черпя информация, давам такава, разтоварвам се, запознавам се с много хора.
Хубаво нещо е това форумът  Hug

# 26
  • Мнения: 1 753
И аз съм се замисляла по този въпрос... Напоследък пиша рядко. Ама понякога когато искам малко дасе откъсна от ежедневието си се ровя... Друг път пък ме интересува нещо конкретно и питам, но вече по рядко, защото си намирам всичко с търсачката...

В началото бях като луда - не можех да дишам без дир.бг клубовете  Wink

# 27
  • София
  • Мнения: 57
Аз май съм най-малко пишеща от всички, отговорили тук. Винаги, когато имам време чета по нещо, но обикновено това, което мисля по даден въпрос някой го е написал преди мен и не виждам смисъл да повтарям. Пиша, когато нещо ме впечатли силно или когато става въпрос не за мнение, а за личен опит. Иначе информацията тук ми е много полезна, а и ми е разтоварващо, но...нямам много време, за съжаление....работа, деца...като че ли по-често влизам, когато имам нужда от време за себе си:))))

# 28
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Честотата при мен зависи от темпа на работа. Работя, работя, пък си дам почивка с едно бързо "вършеене". След няколко часа - пак. Просто сменям работното писане с неангажиращо мозъка ми таквоз.

# 29
  • София
  • Мнения: 3 160
Чета много, пиша малко. Само когато искам да кажа нещо сериозно. Иначе всеки ден прехвърлям темичките в клюкарника, красивата мама и дом и семейство. В другите раздели почти не съм влизала поради щото още не съм мама.

Общи условия

Активация на акаунт