Имате ли или не "Застраховка живот"?

  • 2 237
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 917
Нямаме, но с удоволстве бих си направила - говоря за себе си. Проблемът е, че нямам достатъчно инфо Rolling Eyes

# 16
# 17
  • Мнения: 4 546
не, нямаме. но за пръв път чувам, че ти връщат парите след време  newsm78

# 18
  • Мнения: 928
не, нямаме. но за пръв път чувам, че ти връщат парите след време  newsm78

Просто застраховката е такава. Едновременно се подсигуряваш, ако нещо се случи с теб или близките ти и спестяваш някой лев, ако нищо не се случи Peace

# 19
  • Мнения: 4 546
не, нямаме. но за пръв път чувам, че ти връщат парите след време  newsm78

Просто застраховката е такава. Едновременно се подсигуряваш, ако нещо се случи с теб или близките ти и спестяваш някой лев, ако нищо не се случи Peace
е така добре звучи - щеш не щеш - ще спестяваш по някой лев но месец. а колко горе-долу е вноската на месец за 1 човек?или се плаща наведнъж?

# 20
  • Мнения: 1 427
Нямаме все още, само се каним да си направим, но не сме я свършили тази полезна работа! ooooh!

# 21
  • Мнения: 46 518
Имаме и двамата, теглихме Ипотечен кредит и беше задължителна.

# 22
  • Мнения: 891
Не. Нямаме ! newsm78

# 23
  • Мнения: 9 709
Да, имам осигурителна програма. Ако нищо не ми се случи след изтичане на осиг. период дацата ми ще имат пари за  колеж/университет. Или поне за първите 1-2 години. А ако се случи парите няма да ме заместят разбира се, но ще им помогнат да не изпаднат и във финансова зависимост.

# 24
  • Мнения: 1 708
не, нямаме. но за пръв път чувам, че ти връщат парите след време  newsm78

Просто застраховката е такава. Едновременно се подсигуряваш, ако нещо се случи с теб или близките ти и спестяваш някой лев, ако нищо не се случи Peace
е така добре звучи - щеш не щеш - ще спестяваш по някой лев но месец. а колко горе-долу е вноската на месец за 1 човек?или се плаща наведнъж?





Вноската е такава каквато ти искаш и е препоръчително да е годишна,зависи от компанията.На база вноската,срока и възрастта се определя застрахователната стойност.Това е защита за семейството при нещастен случай и ако всичко е ок. след периода получавате всичките си пари + лихвите.

Има много нови програми за дечицата също,за защита от инфаркт, инсулт и т.н

# 25
  • Мнения: 1 959
Имам завещание,но нямам застраховка и не мисля да си правя

# 26
  • Мнения: 510
Нямаме и не сме се замисляли по въпроса. Като цяло липсва информация, а и бюджета на семейството обикновено е разпределен до стотинка.

# 27
  • Мнения: 959
Аз нямам,защото всяка година отлагам за другата.Но мъж ми мисля,че има служебна.

# 28
# 29
  • Мнения: 8 505
Не съм много сигурна,но май имам (а гласувах с не,защото се сетих току-що Rolling Eyes ).При отпускане на кредит от банка правят ли такава-ако да,имам.

Общи условия

Активация на акаунт