Съмишленици за отслабване - 7 част

  • 25 710
  • 680
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 91
Привет на всички слабеещи. Асса, ако не е твърде късно, мога ли да се включа и аз Embarassed Мерките ми са: преди 98кг baby_neutral, сега 96кг. а целта е 75кг. От утре започвам Дюкан. Надявам се да има ефект newsm78. Успех на всички и лек ден Laughing

# 16
  • Мнения: 2 487
Още една идейка за сладичко. Кисело мляко-200гр с две препълнени чаени лъжички какао и подсладител . Може с мед и кокосови стърготини ама се вдигат калориите.В първия вариант ако млякото е нискомаслено има около 100 кал. Само какаото да е хубаво.Аз си купувам насипно от магазин кафе , мисля че е холандско-1.40лв. за 100гр.

# 17
  • Мнения: 353
здравейте момичета,
разписвам се и аз за новата темичка и пожелавам стрелките на кантарите да падат стремоглаво  newsm10

и много   bouquet  bouquet  bouquet на асса  Heart Eyes

Последна редакция: ср, 20 сеп 2006, 08:23 от lylyth

# 18
  • Мнения: 221
Здравейте момичета!
Асса, темата е супер! Браво!

Сега при мен! Странното е, че като че ли съм качила 1/2 килце т.е. съм това, което е Асса е написала, а дрехите видимо са по широки, което ме устройва. Поръчах си книгата на Дюкан и съм решила да се пробвам. Вярно е, че първия път се отказах, но според мен преди да я почна трябва да се заредя с разрешените неща и да си осигурявам достатъчно разнообразие.
Отивам да пийна една вода!

# 19
  • Мнения: 2 956
Здравейте момичета! Честита нова темичка на всички отслабващи   bouquet
Пожелавам разумно количество СВАЛЕНИ кг и задържани естествено. Успех на всички и дано бройката от сегашния списък да понамалее.

 smile3501 smile3501 smile3501 на Асса  newsm51  newsm51 smile3525

Така значи с ориза и малките прегрешения (които да са до 15-16ч. най-късно) продължавам аз...
Ще поразуча Дюкан да видя дали ще ми пасне на претенциите  Laughing

# 20
  • Мнения: 5 873
Чакай да се запиша... Wink
Асса,страхотна си.И успех на всички.

# 21
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Привет и от мен-сега като се видях цъфнала на първа страница с тия килограми и чак ме досрамя-нооо за това пък ми дойде ината женски и наистина няма вече да съм толкова безволева-стягам се, даже вече се стегнах-днес си изкарах режима без никакви отклонения и прегрешения.
Пожелавам успех на всички и дано до Нова Година да сме в желаните килограми(или наполовина поне)

# 22
  • Мнения: 254
Здравейте и от мен Hug!
АССА  ти си невероятна    newsm51 newsm51 newsm51 newsm51
Момичета аз мога да се похваля, вече съм 72.Спазвам съветите ви,а имено мнооого вода.Спазвам  НВД и се чуствам добре...Е,излъгах....малко съм нервна,а на моменти   не се търпя,сигурно е от глад.Вие има ли ли сте такива моменти?

Успех на всички newsm10 newsm51 newsm51 newsm51

# 23
  • Мнения: 4 806
добро утро и лек ден ви желая.

При мен  нищо ново, но ... се подготвям да махам още 0.5. Спаззвам си режима, наливам се с вода (нали няма да забравите Simple Smile )

# 24
  • Мнения: 641
Асса, поздравления за чудесната работа newsm51!!!


Вие има ли ли сте такива моменти?

Заради "такива моменти" спрях страхотната диета Mr. Green.

Иначе при мен нещата от два дни не са никак розови +500 Embarassed, оправданието ми е че преживях голям стрес и лееекичко му поотпуснах края, ама от днес пак се стягам.
Как се справяте по време на стрес?
Да си призная не забравям режима, но понякога се огъвам... резултата ясен Sad.

 Повечко водичка и ден без изкушения на всички!

# 25
  • Мнения: 1 366
Добро утро и от мен!

Аз днес съм с още половин килце по-малко. Смешно е, че в началото ги броях по две по две, а сега и на половинка се радвам и то много. За последните 20 дни съм се разделила с 2 килограма и това много ме радва.

Да ви се похваля и с една нова придобивка, която изпробвах снощи. Купих си тенджера на Цептер. Не зная дали познавате фирмата, но съдовете им са произведени със специален патент, който обработва храната без необходимост от олио или вода и на температура 60-70 градуса, което запазва хранителните стойности на продуктите. Дотук с рекламата, да не ми плащат, я?

Та снощи напълних тенджерката с всичко, което имах като зеленчук у дома : морков, патладжан, карфиол, домат и добавих пилешки гърди. Единствената подправка, която сложих беше червен пипер. Признавам ви - по-голяма вкуснотия не бях яла....

Та така, лек и диетичен ден ви желая. За вода няма да напомням, че ще се удавим накрая  Wink

# 26
  • Мнения: 91
Добро утро, лек и ползотворен ден Wink
От днес съм на диетата на Дюкан. Не знам до кога ще изкарам (надявам се да удържа до край). Много ми е трудно яденето сутрин. Обикновенно започва да ме гони един глад след 4 часа следобяд.
Опитах се да хапна тази сутрин малко пуешко месо и кисело мляко от 0.1%.
С водата ми е доста трудно.
Е, аз май само се оплаквам newsm78, но като имам и вашата подкрепа ще се справя  bouquet

# 27
  • Мнения: 262
Здравейте, момичета! Да се похваля, че имам ел. везна, нали задържам кг., така че ми трябваше. Отбивам се при вас много редовно, в момента съм  49,00кг. т.е. успешно се справям със задържането. Понякога има залитания от по 400-500гр., но те бързо заминават, когато знаеш как да се храниш следващите 3-4дни. Наистина благодаря на темата, на форума, на всички вас, че ме научихте да се храня правилно и да пия вода.   bouquet   bouquet   bouquet

# 28
  • Мнения: 126
Е, аз май само се оплаквам newsm78, но като имам и вашата подкрепа ще се справя  bouquet

O, не си единствената. Тази сутрин след като съм +0,5, прекарах изцяло в самообвинения защо опитах снощи спагетите, които от тоооолкова време не бях дори вкусвала... Ама, лакомия, какво да се направя?
 
Смело напред от сега нататък и без такива сериозни отклонения като мен....  Simple Smile

# 29
  • Мнения: 1 366
Е, аз май само се оплаквам newsm78, но като имам и вашата подкрепа ще се справя  bouquet

O, не си единствената. Тази сутрин след като съм +0,5, прекарах изцяло в самообвинения защо опитах снощи спагетите, които от тоооолкова време не бях дори вкусвала... Ама, лакомия, какво да се направя?
 
Смело напред от сега нататък и без такива сериозни отклонения като мен....  Simple Smile

Е, не, не ... излишно е да си губите времето и да си тровите настроението, заради "прегрешения". Нарочно го слагам в кавички, защото такива "залитания" всъщност ни помагат. Ако ти е било вкусно и приятно, не си го вгорчавай. Просто си получи удоволствието до край и после с нови сили продължавай!!

А и ние сме с вас, нали не забравяте  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт