Покажете ми плетените шалове, които бихте носили с удоволствие.

  • 5 168
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Хванах едно ревю на Долче и Габана по "Фешън ТВ". Всичко беше плетено, страхотни неща - рокли, поли, блузи, блузони, жиелтки и всякакви аксесоари. Не успях да видя дали това беше последното им ревю. Не намерих снимки в нета (но не съм и търсила много упорито), ако някой открие нещо, заслужава си да се види.

# 16
  • Мнения: 1 629
Този е мое производство, на една кука.


Сега ще си плета друг, но на цветя Grinning Доне, искаш ли да ти взема пончо оттам?

# 17
  • Мнения: 3 447
Доне, искаш ли да ти взема пончо оттам?
Не дълбай с длетото тънко моето сърце Cry

# 18
  • Мнения: 1 629
Сериозно, бе, кажи ако искаш. Ще отида утре да проверя какво е останало и ще ти пиша на лични, че оспамихме тук.

# 19
  • Мнения: 1 072
Малко снимчици и от мен

 

 

# 20
  • Varna
  • Мнения: 321
Много искам да си купя пончо или широк шал ама никъде не намерих   Tired  Някой ако е виждал да свирка .
Пончо гледах в перуанския магазин във Варна. Имаше не само етно модели, но и по-универсални - на диагонални райета, например. И защо не си взех, защо, защо  Banghead

Къде е тоя магазин?

# 21
# 22
  • Мнения: 636
Малко снимчици и от мен

 

 

На последната снимка шала ( дали се нарича шал това не знам) е страхотен.Искам точно такова нещо,но никъде не съм виждала.

# 23
  • Мнения: 3 050

На последната снимка шала ( дали се нарича шал това не знам) е страхотен.Искам точно такова нещо,но никъде не съм виждала.

мисля че подобно нещо-но не толкова плътно т.е плетено съм виждала във варна но ти си от софия за жалост... #Puppy dogпредполагам че ако потърсиш може и да намериш-успех Hug

Общи условия

Активация на акаунт