Всякакви въпроси относно пералнята - тема 9

  • 33 249
  • 729
  •   1
Отговори
# 15
  • Велики Преслав
  • Мнения: 4 717
Само я нивелирай хубаво и законтри горните гайки на  крачетата, ако има такива.

 Даже и да има лека денивелация не е проблем. Важно е да не потдава в четирите ъгъла. Много ми е любопитно по- чалките им чодели как се държат. Затова пиши като изпереш. И да не забравиш транспортните болтове.

# 16
  • Мнения: 40 744
О, денивелацията винаги е проблем. А потъването на крачетата, стига да е еднакво и за четирите, си е ОК. Така се обират вибрациите.

# 17
  • Мнения: 15
Болтовете няма как да ги забравя, че те ти ги навират в очите по всички възможни начини. Но нормално ли е пералнята да не е окомплектована с маркуч за свързване към студената вода? Старият страшно е заял към старата пералня и не иска да се отвърти. Сега ще ходя да купувам някакви клещи с по-широки челюсти, за да опитам да "лашна" пластмасовата гайка. Някакви препоръки или идеи?
Своевременно успях да развия гайката. Чудя се да вържа ли стария маркуч? Изглежда надеждно вързан към изхода за студената вода, който се подава от стената). Има ли смисъл да търся нов?

Последна редакция: пт, 18 дек 2020, 12:53 от meleager

# 18
  • Мнения: 543
Най-често маркуча за чиста вода не е монтиран на пералнята а е навит вътре в барабана. Но трябва да има маркуч.

# 19
  • Велики Преслав
  • Мнения: 4 717
Болтовете няма как да ги забравя, че те ти ги навират в очите по всички възможни начини. Но нормално ли е пералнята да не е окомплектована с маркуч за свързване към студената вода? Старият страшно е заял към старата пералня и не иска да се отвърти. Сега ще ходя да купувам някакви клещи с по-широки челюсти, за да опитам да "лашна" пластмасовата гайка. Някакви препоръки или идеи?
  Попринцип по добпе купи нов маркуч. Стария може да има наслоена тиня. И да се е сплескало уплътнението.

# 20
  • Мнения: 15
Най-често маркуча за чиста вода не е монтиран на пералнята а е навит вътре в барабана. Но трябва да има маркуч.

Ама и аз съм един... В барабана беше. Simple Smile Благодаря за подсещането.

# 21
  • Мнения: 27
Здравейте, някой с мнение за тази пералня и сушилня от същата серия?

SMEG WHT814EIN
SMEG DHT82EIN

# 22
  • Велики Преслав
  • Мнения: 4 717
Здравейте, някой с мнение за тази пералня и сушилня от същата серия?

SMEG WHT814EIN
SMEG DHT82EIN

 С какво ви спечелиха тези перални. Много на външен вид приличат на Беко. Дисплея е същия. Люка също наподобява.

# 23
  • Мнения: 27
Здравейте, някой с мнение за тази пералня и сушилня от същата серия?

SMEG WHT814EIN
SMEG DHT82EIN

 С какво ви спечелиха тези перални. Много на външен вид приличат на Беко. Дисплея е същия. Люка също наподобява.

Чувал съм, че тази марка е доста качествена. На нивото на миеле.

# 24
  • Велики Преслав
  • Мнения: 4 717
Здравейте, някой с мнение за тази пералня и сушилня от същата серия?

SMEG WHT814EIN
SMEG DHT82EIN

 С какво ви спечелиха тези перални. Много на външен вид приличат на Беко. Дисплея е същия. Люка също наподобява.

Чувал съм, че тази марка е доста качествена. На нивото на миеле.
  Тази малка вече е Беко

# 25
  • Мнения: 11 572
Тази марка има качествени уреди, по-скоро дребна техника, но за перални не е. А и цената ѝ говори за за неособено качество.
Тази марка залага и на дизайн, но за хладилници, кафемашини (имат със специален диазайн и много скъпи, като тази: https://www.tehnomix.bg/kafemashina-smeg-ecf01dgeu)  и.т., но това не прави и тях особено качествени.

# 26
  • Велики Преслав
  • Мнения: 4 717
PETIAIVANOV.  Специално пералните не ти ли приличат на Беко

# 27
  • Мнения: 2 958
Тази марка има качествени уреди, по-скоро дребна техника, но за перални не е. А и цената ѝ говори за за неособено качество.
Тази марка залага и на дизайн, но за хладилници, кафемашини (имат със специален диазайн и много скъпи, като тази: https://www.tehnomix.bg/kafemashina-smeg-ecf01dgeu)  и.т., но това не прави и тях особено качествени.
Мале тези са луди !? 2400 лв за кафемашина .

# 28
  • Мнения: 11 572
PETIAIVANOV.  Специално пералните не ти ли приличат на Беко
Те се правят в един завод.  Това са най-дразнещите уреди: боклуци на яки цени.

# 29
  • Gorni Bogrov
  • Мнения: 956
https://zora.bg/product/l6fbi48s#lg=1&slide=0
https://zora.bg/product/waj24063by
Моля  за мнения коя от двете,до утре трябва да съм решила.За АЕG разбрах,че няма избор на градуси ,за БоШ не намерих дали има.

Общи условия

Активация на акаунт