Пак за месечните приходи

  • 3 529
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 407
Много е относително... за някой 200 лева са малко, за други- много, за някои 1000 лева са малко, за други ..непостижима мечта.
Има една приказка, която казва "баба знае 2 и 200", това се отнася за много от хората в БГ.
Случи ми се интересен разгояор с едно мамче от нашите отчетни, която ми обърна внимание по повод някои неща, които обсъждахме- че доста майчета от форума не можели да си ги позволят и се чувствали зле по този повод. Поради тази причина не бих споменала дохода, който имам, но мога да кажа, че аз не го внасям в семейния бюджет и той е само за мои нужди.
Аз гласувах с втора опция. Действително има значение общият доход на семейството, защото мъжът ми взема двойно повече(да не кажа тройно) от мен.

Знаеш ли спокойно можеш да сложи и друга опция - над 1500(или 2000). Много мои приятели и познати са в тези графи. В провинцията знам, че такива доходи са рядкост, но в София вече не толкова. Сега да не се разразят някакви спорове.
Със сигурност  Joy

# 16
  • Мнения: 2 274
   До преди няколко месеца можех да гласувам с 3-та опция, но сега съм в болничен, а после в майчинство и понеже съм осигурявана на МРЗ гласувам с 1-ва  Tired!

# 17
  • Мнения: 134
Първа опция, в майчинство съм.

# 18
  • София
  • Мнения: 625
След приспадане на данъци взимам 500.....

# 19
  • Мнения: 4 473
Не работя и съответно в семейният бюджет не внасям ни петак.

Нулева опция Tired

# 20
  • София
  • Мнения: 2 671
Майчинство - 160 лв., само дето още не съм се преборила с НОИ да започнат да ми г изплащат  #2gunfire
По нататък-един Бог знае каква работа ще си намеря, но мисля, че ще е ок!

# 21
  • Мнения: 1 680
първа опция, майчинство съм.
А след това напускам от досегашния ми работодотел и знам ли какъв ли ще е приносът ми.

# 22
  • Мнения: 1 930
В момента не внасям нищо в семейната хазна- в майчинство съм.
Скоро , живот и здраве стартирам с 3 опция Peace

# 23
  • Мнения: 8 505
С николко.

# 24
  • Мнения: 15 619
Втора опция.

# 25
  • ...на брега на голямата река....и близо до морето
  • Мнения: 214
За сегашния стандарт- направо жалки, но...........какво да направя, само аз работя.

# 26
  • Мнения: 6 167
Нула лева.
Аз съм домакиня, мъжът ми е героят в семейството.

# 27
  • Мнения: 3 537
И аз не работя и нищо не внасям.Само изнасям. Laughing

# 28
Цените в БГ са ужасно високи. 200 лева наистина са много малко, но по добре с тях отколкото без тях.

# 29
Предполагам трябваше да се уточни че става въпрос за България, защото за чужбина и последната опция е нищо.

Общи условия

Активация на акаунт