Правилен избор на преса за коса?

  • 712
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6
Здравейте, знам че вече съществуват теми по този въпрос, но те вече не са актуални, затова се нуждая от вашата помощ към днешна дата.
За Коледа бих искала да си направя подарък-преса за коса, но след като събрах малко повече инормация(която се оказа недостатъчна) само се обърках 😁
Кой вид плочи (керамични, титанови, турмалинови) Са най-щадящи за косата, изобщо при вече толкова напредналите технологии от значение ли е?
Пресите за коса, които измерват температурата на косъма наистина ли успяват да го направят? Има ли разлика?
Коя марка бихте определили като лидер в изработването на преси за коса?
Какви са недостатъците с които сте се сблъсквали до момента при пресите зс коса?
Преди време ми бяха изправяли косата в един феизьорски салон, косата ми направо стана на иглички - толкова права, по принцип бих желала да мога да го постигна и в домашни условия, но имам тънък косъм, така че с привилегия е може би пресата да щади косата ми възможно най-много, като и я изправа възможно най-добре Simple Smile Благодаря ви Simple Smile

# 1
  • Варна
  • Мнения: 290
Здравейте, знам че вече съществуват теми по този въпрос, но те вече не са актуални, затова се нуждая от вашата помощ към днешна дата.
За Коледа бих искала да си направя подарък-преса за коса, но след като събрах малко повече инормация(която се оказа недостатъчна) само се обърках 😁
Кой вид плочи (керамични, титанови, турмалинови) Са най-щадящи за косата, изобщо при вече толкова напредналите технологии от значение ли е?
Пресите за коса, които измерват температурата на косъма наистина ли успяват да го направят? Има ли разлика?
Коя марка бихте определили като лидер в изработването на преси за коса?
Какви са недостатъците с които сте се сблъсквали до момента при пресите зс коса?
Преди време ми бяха изправяли косата в един феизьорски салон, косата ми направо стана на иглички - толкова права, по принцип бих желала да мога да го постигна и в домашни условия, но имам тънък косъм, така че с привилегия е може би пресата да щади косата ми възможно най-много, като и я изправа възможно най-добре Simple Smile Благодаря ви Simple Smile

И аз съм в търсене и проучване. Вчера ми препоръчаха една на Лореал стийм под. Обаче ми се струва доста голяма инвестиция - 500лв за преса за донашни условия, не зная много ми се струват. Затова влязох и тук да потърся мнения, но не виждам отдавна някой да е писал на тази тема.
Ето линк за това което ми препоръчаха, но не съм я пробвала.

https://m.emag.bg/presa-za-kosa-l-oreal-professionnel-steampod-3 … 713/pd/DSKR5GBBM/

# 2
  • Мнения: 6
Ох да.. Знам я, но наистина и на мен ми идва малко висока цената, не мога да се прежаля иначе може би щях да си взема нея Sad

Последна редакция: сб, 19 дек 2020, 13:20 от bubanka

# 3
  • Варна
  • Мнения: 563
L'oreal steampod (моята е 2.0) е една от най-добрите покупки, които съм правила. Купих я от Англия за £170. Единствения недостатък е, че е малко големичка и не е много подходяща при пътуване, но иначе е страхотна - не гори косата, става много бързо изправянето на косата и държи доста дълго.

# 4
  • Мнения: 4 258
Има съвсем актуална тема https://www.bg-mamma.com/?topic=1223585.135

# 5
  • София
  • Мнения: 3 857
По-хубави са пресите с резервоар за вода, с пара. Да, такава е L'Oréal steam pod, но има и други. Например Demeliss с титанови плочи също е добра.

# 6

Общи условия

Активация на акаунт