"Бременна ли си съм?" - тема бързи въпроси и отговори 52

  • 41 141
  • 746
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 7 690
В Германия, както и в повечето други страни рядко те броят за бременна преди 3ти месец.

Отделно 9дни закъснение е малко време за да се види ембрион и да се чуе пулс. Да изчака още седмица и да посети друг лекар. Фолиева киселина може да пие и без да й кажат, такава е добре да се започне дори месец-два преди опитите за бебе.

# 61
  • Мнения: X
Не съм специалист, но от снимката е трудно да се каже вижда ли се нещо. Има нещо като малко балонче ама дали е това. Твърде вероятно е да е много рано. Фолиева киселина да си пие метилирана.

# 62
  • Мнения: 13
Здравейте направих си тук ощо тест за бременост Clear test някой има ли опит с теста и мога ли да се доверя на резултата! Благодаря ви!!!!

# 63
  • Мнения: 7 690
По-важното е с какво закъснение си.

# 64
  • Мнения: 13
3 дни попринцип ми е редовен .

# 65
  • Мнения: 7 690
Ако си изчислила правилно закъснението, то резултатът от теста е достоверен.

# 66
# 67
  • Мнения: 7 690
Честито, имаш перфектна ясна втора черта

# 68
  • Мнения: 450
Здравейте,имам нужда от съвет.Цикъла ми е на 30 дни,менструация 6,този месец ми дойде 8  дни преди очакваната дата,имам само зацапване няма съсиреци и болки,да кажем че с една превръзка мога да изкарам цял ден,замислям се за тест,та въпроса ми е кога да го направя,че да отчете правилно,да изчакам ли първи тоест датата на която трябваше да дойде.Съмнявам се да съм бременна,но така или иначе доктора ще ме посъветва.Благодаря

# 69
  • Мнения: 39
Здравейте,
Не знам въпроса ми дали е за тази група. Правихме инсеминация на 14.12 И от една седмица имам някакви спазми,но още не ми е дошъл цикъла. Винаги когато  имам л3ки болки до 2 часа е дошъл. Правих два теста и двата бяха отрицателни, а за мен не е нормално да ми закъснява! Възможно ли е все пак да се окаже,че съм бременна?

# 70
  • София
  • Мнения: 12 006
Здравейте,
Не знам въпроса ми дали е за тази група. Правихме инсеминация на 14.12 И от една седмица имам някакви спазми,но още не ми е дошъл цикъла. Винаги когато  имам л3ки болки до 2 часа е дошъл. Правих два теста и двата бяха отрицателни, а за мен не е нормално да ми закъснява! Възможно ли е все пак да се окаже,че съм бременна?
Тестовете със сутрешна урина ли бяха? Иначе да, може и да си Б, но хормонът да ти е прекалено нисък, за да го отчете тест (рядко се случва, но все пак).
Възможно ли е ,ако изполвам чашка и потопя streamer-a ,задържа абсорбиращата лентичка малко повече,да получа фалшиво положителен резултат?
не

# 71
  • Мнения: 33
Здравейте!С шест дена закъснение съм и два отрицателни теста.Имам записан час за лекар за утре,но мисля,че е рано да се види ако случайно има бременност.Права ли съм?
Искам да направя кръвен тест преди да посетя лекаря,за да отида с готов резултат.Въпросите ми са:
1.Как се прави кръвният тест-има ли значение по кое време,на гладно или...
2.За колко време излизат резултатите?
Часът при лекаря ми е за 14:30
Благодаря Ви!
Успех на всички!

# 72
  • Мнения: 7 690
Не си бременна, нямаш нужда от кръвен тест.

# 73
  • Мнения: 33
Не си бременна, нямаш нужда от кръвен тест.

Да,най-вероятно не съм,просто искам да отида с готов резултат/макар и отрицателен/,за да избегна това той да ме прати на такъв и да губя време./случвало ми се е и при по-голямо закъснение след преглед да ме пратят на кръвен ,но не помня как се случваше/Желанието ми е да се търси причината.
Та,още си чакам отговорите на въпросите 🙂

# 74
  • Мнения: 7 690
Не е нужно да си гладна и жадна, а излизането на резултатите зависи от заетостта на лабораториите и броя проби за деня. От час-два до следващия ден.

Общи условия

Активация на акаунт