"Бременна ли си съм?" - тема бързи въпроси и отговори 52

  • 41 153
  • 746
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 7 898
Не се вкарвай във филми сега, или не искаш да си бременна?
Ако има втора черта си бременна! Ако е изчезнала втората черта то теста е негативен.

# 271
  • Мнения: 409
Не се вкарвай във филми сега, или не искаш да си бременна?
Ако има втора черта си бременна! Ако е изчезнала втората черта то теста е негативен.

Искам и то много Simple Smile

Акта беше на 15.01.2021 и затова реших, че просто е невъзможно.
Ще изчакам още 2 дни и ще направим нов тест.

# 272
  • Мнения: 605
Не се вкарвай във филми сега, или не искаш да си бременна?
Ако има втора черта си бременна! Ако е изчезнала втората черта то теста е негативен.

Искам и то много Simple Smile

Акта беше на 15.01.2021 и затова реших, че просто е невъзможно.
Ще изчакам още 2 дни и ще направим нов тест.

Ако сте пробвали само един път този месец и то е на 15.01 не сте бременна

# 273
  • София
  • Мнения: 6 727
Значи кистите не дават фалшиво положителни тестове за бременност Grinning Човек с кисти ви го казва.

# 274
  • Мнения: 7 898
Не се вкарвай във филми сега, или не искаш да си бременна?
Ако има втора черта си бременна! Ако е изчезнала втората черта то теста е негативен.

Искам и то много Simple Smile

Акта беше на 15.01.2021 и затова реших, че просто е невъзможно.
Ще изчакам още 2 дни и ще направим нов тест.
Тогава седнете и прочете малко кога се забременява. В момента не сте бременна!

# 275
  • Пловдив
  • Мнения: 5 156
Е, да беше започнала с датата на опита.Grinning
Ако е само този на 15.01, няма как да има положителен тест. Да не говорим, че най-вероятно тогава овулацията е била отминала отдавна.

# 276
  • Мнения: X
Здравейте, момичета.
Последната ми М беше на 29. 12. С приятеля ми на 9.01 правихме секс без презерватив. Повторихме още веднъж. Това се случва два дни преди овулацията ми, което по календара беше на 12. С редовен цикъл съм 28-29 дни.
В деня на овулацията започна да ме боли единия яйчник. Имах обилна Ц с прозрачна като яйчен белтък.  От тогава чувствам тъпа болка ниско в корема и яйчниците, която спира за минути и се връща отново. Постоянно съм в едно сънливо състояние. Днес сутринта ми падна кръвното ии получих спазми в корема. Почувствах ужасна жега сякаш температурата в стаята стана от 20 градуса на 40. Снощи ме боля повече .
Днес уж съм по-добре, но като цяло съм отпаднала. Имам хрема, която се появи сутринта. А не съм излизала два дни.
М я чакам на 29.
Все пак мисля да изчакам закъснение преди да правя тест.

# 277
  • София
  • Мнения: 6 727
По-скоро се разболявате Simple Smile

# 278
  • Мнения: 409
Не се вкарвай във филми сега, или не искаш да си бременна?
Ако има втора черта си бременна! Ако е изчезнала втората черта то теста е негативен.

Искам и то много Simple Smile

Акта беше на 15.01.2021 и затова реших, че просто е невъзможно.
Ще изчакам още 2 дни и ще направим нов тест.
Тогава седнете и прочете малко кога се забременява. В момента не сте бременна!

Чела съм много, както казах и в първия ми пост, направих теста с абсолютната нагласа, че ще бъде отрицателен, защото знам, че е невъзможно. Simple Smile
Заблуди ме само тази бледа тестова черта и затова си зададох така глупаво въпроса 😃

Последна редакция: вт, 19 яну 2021, 11:08 от Paldora

# 279
  • Мнения: 7 898
Ами той теста ви е отрицателен.

# 280
  • София
  • Мнения: 813
Здравейте момичета, не съм писала от много време но просто няма на кого да споделя в момента и от кого да искам мнение. В края на 2019 направих аборт след опити за бебе около 5/6 месеца. Аборта беше в 12 седмица, но ми казаха че трябва да изчакам 3/4 месеца докато започнем с опитите на ново. Така в началото на 2020 започнахме. Август месец бяхме на море за 2 седмици и очаквах втората седмицата да ми дойде м.ц но не дойде. Тогава ми закъсня с 14 дни ( 43ден ) имах отрицателен тест през това закъснение и лекарски преглед. Лекарката ми каза че имам задържан фуликул с минимални размери така че не би трябвало да е проблем за забременяване. Пуснах си всички възможни изследвания за щитовидна жлеза, хормони и т.н и всичко в в норма. Пих противозатъчни септември и октомври и ноември и декември уж вече всичко трябваше да е наред и цикъла да се нормализира и да се започне с опитите. Декември ми дойде по часовник. И така идвам до днес 19 януари ... вече 13 дни закъснение, два отрицателни теста - единия на 8ми ден закъснение ( вечерта ), втория на 10тия сутринта с първа сутрешна. Въпроса ми е ... дали на някой му се е случвало нещо такова, с положителен резултат след всичко ? Планирала съм ако до петък не се появи да отида на лекар ...

Само да допълня, че на 29.12 ( две седмици след като ми беше свършил м.ц ) имах двудневно бледо розово зацапване.

Извинявам се за дългият пост и благодаря предварително ! ❤

Последна редакция: вт, 19 яну 2021, 13:23 от babyboo

# 281
  • Мнения: 1 854
babyboo ако зацапването е било имплантационно, обикновено след 2-3 дена теста е положителен.При теб е минало доста. А възможно ли е да е била тогава овулацията/розова/.? Дори и да е овулация, пак е минало достатъчно време тест да отчете .

# 282
  • София
  • Мнения: 813
babyboo ако зацапването е било имплантационно, обикновено след 2-3 дена теста е положителен.При теб е минало доста. А възможно ли е да е била тогава овулацията/розова/.?

Нямам идея, при първото забременяване имах такова зацапване, но не помня на кой ден беше. Тогава като правих тест на 8мия ден излезе 2ра бледа и на 10тия 2ра ясна. До сега покрай овулация не съм имала зацапване.

# 283
  • Мнения: 518
Здравейте, момичета! Не съм писала във форума отдавна, последно когато бях бременна през 2018/2019 😁 така, не съм бременна, но решихме, че искаме второ детенце. Все още кърмя, имам си менструация (за сега редовна), края на лятото, началото на есента бях на лекар (профилактичен преглед), лекаря ми каза, че яйчниците ми са поликистозни, но нещото което го обезпокои беше хиперплазията на лигавицата на матката. Хормонални изследвания и лечение ми каза, че ще направим след като спра да кърмя, но това е трудно за сега. Въпроса ми е, според вас изобщо да се опитваме ли сега с тази диагноза или няма смисъл? Благодаря за отговорите и прекрасен ден ви желая!

# 284
  • Мнения: 283
Здравейте на всички с пожелание да видите заветните 2 чертички. С мъжът ми от този месец правим опити за бебче след спиране на Регулон изписан поради малка еднометриоза (50мм) приеман година и 3 месеца без почивка по съвет на лекар. Абсолютно съм наясно, че никой не може да ми каже със сигурност дали съм бременна без тест (за който едвам се стърпявам, но чакам деня на М). Последният ми цикъл започна на 3.01.2021 и приключи на 7.01. Започнахме опити от 12.01. очакван следващия на 27.01 (въпреки, че може да има разминаване заради спирането на хапчетата), от два дена се чувствам по-уморена в смисъл при наличието на хубав сън от 8-9 часа се събуждам недоспала и отпаднала с леко гадене което се усилва след прием на храна. Въпросът ми е може ли случайно чудото да се е случило, или пък е резултат от спирането на хапчетата или самовнушение от силното желание тъй като е много рано за симптоми спрямо всичко което съм изчела. Имали ли сте подобен консенсус завършил по най-желания за вас начин. Ако въпросът ми не е за тук моля да бъда извинена от скоро съм с регистрация и съм новак.

Общи условия

Активация на акаунт