"Бременна ли си съм?" - тема бързи въпроси и отговори 52

  • 41 073
  • 746
  •   1
Отговори
# 285
  • София
  • Мнения: 6 726
С ендото не се забременява толкова лесно Simple Smile Кистата още ли е на лице? Може и да сте бременна може и да не сте, трябва ви тест след закъснение. Има доста жени успяли да забременеят с ендометриозни кисти, но масата им е трудно.

# 286
  • Мнения: 283
С ендото не се забременява толкова лесно Simple Smile Кистата още ли е на лице? Може и да сте бременна може и да не сте, трябва ви тест след закъснение. Има доста жени успяли да забременеят с ендометриозни кисти, но масата им е трудно.
Да на лице е, но се е смалила леко. Хапчетата ги спрях след като се консултирах с друг лекар и ми обясниха, че не може да се пият толкова време без почивка, тъй като организма ми само може да си изгради защитен рефлекс и отново ми обясниха, че най-добрия вариант е бременност, която и без това е желана (решението не беше трудно). Разчитам на това, че еднометрозата е малка и няма да е толкова трудно да се зачене, както би било при една по-голяма.

# 287
  • Мнения: 1 104
Здравейте,

Имам въпрос и аз. Последната ми менструация беше на 23.12. Цикълът ми не е редовен, но никога не прескача месец - в повечето случаи идва около ден 32, но се случва и повече - последният беше 36 дни.

Последно бях на генеколог юни месец - всичко е наред.

В събота (16.01) имах леко зацапване - светло розов цвят. Продължи няколко часа, много светло.

Знам, че е хубаво да изчакам за теста - кога да го направя според вас? Освен това - четох, че ако това е било имплантационно кървене, дори сега тестът би отчел, но не съм сигурна.

ПС Не съм изполвала лентички за овулация.

# 288
  • София
  • Мнения: 6 726
Ами няма връзка попринцип размера Simple Smile Плюс, че ендо киста не може да се смали с противозачатъчни, но това е друга тема. Пожелавам ви закъснение и да се похвалите с бременност.

# 289
  • Мнения: 3 962
Здравейте на всички с пожелание да видите заветните 2 чертички. С мъжът ми от този месец правим опити за бебче след спиране на Регулон изписан поради малка еднометриоза (50мм) приеман година и 3 месеца без почивка по съвет на лекар. Абсолютно съм наясно, че никой не може да ми каже със сигурност дали съм бременна без тест (за който едвам се стърпявам, но чакам деня на М). Последният ми цикъл започна на 3.01.2021 и приключи на 7.01. Започнахме опити от 12.01. очакван следващия на 27.01 (въпреки, че може да има разминаване заради спирането на хапчетата), от два дена се чувствам по-уморена в смисъл при наличието на хубав сън от 8-9 часа се събуждам недоспала и отпаднала с леко гадене което се усилва след прием на храна. Въпросът ми е може ли случайно чудото да се е случило, или пък е резултат от спирането на хапчетата или самовнушение от силното желание тъй като е много рано за симптоми спрямо всичко което съм изчела. Имали ли сте подобен консенсус завършил по най-желания за вас начин. Ако въпросът ми не е за тук моля да бъда извинена от скоро съм с регистрация и съм новак.
С опити от шест дни, дали е възможно, според теб?
 В момента със сигурност не си бременна, всичко останало е самовнушение.

# 290
  • Мнения: 1 104
babyboo ако зацапването е било имплантационно, обикновено след 2-3 дена теста е положителен.При теб е минало доста. А възможно ли е да е била тогава овулацията/розова/.? Дори и да е овулация, пак е минало достатъчно време тест да отчете .

Здравейте, видях, че вие сте писали точно по въпроса, който имам (2 коментара по-нагоре). Имате ли опит с тест след имплантанционно кървене? Ако го направя преди закъснение, дали ще покаже? Благодаря Ви!

# 291
  • Мнения: 9
Здравейте
Качвам снимка на теста ми с два дни закъснение
Имам ли повод да се радвам?☺️

# 292
  • София
  • Мнения: 6 726
Според мен да

# 293
  • Мнения: 69
Здравейте

И така около 13-14 дни след овулация, ходих в медицински център в моя град, където исках да направя кръвен тест, за да разбера вече какво става и ми казаха нещо супеееерр странно.. теста става готов за 7 дни? Добре как да разбера дали трябва да направя втори след 48 часа, като  няма да имам резултат... 🤦🏼♀🤦🏼♀

# 294
  • Мнения: 7 898
13-14 ден след овулация един пиклив тест ще покаже дали има нещо или не.

# 295
  • София
  • Мнения: 6 726
Здравейте

И така около 13-14 дни след овулация, ходих в медицински център в моя град, където исках да направя кръвен тест, за да разбера вече какво става и ми казаха нещо супеееерр странно.. теста става готов за 7 дни? Добре как да разбера дали трябва да направя втори след 48 часа, като  няма да имам резултат... 🤦🏼♀🤦🏼♀
Как 7 работни дни те какво ще мъдрят!?

# 296
  • Мнения: 22
Здравейте и от мен. С приятеля ми правим опити от около 3 месеца, като този беше мога да кажа несериозно. Въобще не сме се и мъчили. Попринцип цикъла ми е 4 дни/ дължина 24 дни. Овулацията ми е към 9 ден. Правихме секс без да се пазим на 6-я ден. Не очаквах нищо. Днес ми е 20 ден. Страшно много за около 2 минути на два пъти  през деня ме заболя ниско кръста, не можах да си намеря място. Сега вечерта и корема изведнъж от нищото все едно ми е дошло, а аз имам болезнена менструация. Преди няколко дни бях на разходка с кучето, затичах се за около минута най-много, след което ми прилоша и корема ме сряза малко под пъпа по средата и продължи около час. А попринцип болките при мен започват в деня на самата менструация, а главоболието вече на 2-3 ден!  Корема ми е подут около 1 седмица и постоянно го усещам да къркори. БТ я поддържам поне около седмица 37 вече, понеже тогава започнах да я меря. 🙄 Не ми се вярва да е станало толкова рано и отведнъж, но... Ако направя тест дали ще покаже или е рано все още? Благодаря

Последна редакция: ср, 20 яну 2021, 00:47 от MissRedLips

# 297
  • Мнения: 3 962
Изчакай си закъснението. Симптомите си ги втълпяваш.

# 298
  • София
  • Мнения: 813
babyboo ако зацапването е било имплантационно, обикновено след 2-3 дена теста е положителен.При теб е минало доста. А възможно ли е да е била тогава овулацията/розова/.? Дори и да е овулация, пак е минало достатъчно време тест да отчете .

Здравейте, видях, че вие сте писали точно по въпроса, който имам (2 коментара по-нагоре). Имате ли опит с тест след имплантанционно кървене? Ако го направя преди закъснение, дали ще покаже? Благодаря Ви!


Привет, при първото ми забременяване имах така нареченото зацапване, но изчаках закъснение и на 8мият ден от него направих тест и видях бледа втора черта.

# 299
  • Мнения: 2

Здравейте може би си въобразявам но на 2рия тест се вижда много бледа черта,след 3 дена Закъснение на М.Мисля че прибързвам с тестовете ,но просто много месеци очаквам чудото ...Според вас отрицателен ли е резултата.

Общи условия

Активация на акаунт