Пазаруване от Aliexpress.com 60

  • 30 507
  • 736
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 4
Здравейте!"The shipment is handed over in bulk, final acceptance of goods to be confirmed" Това какво означава ?

# 676
  • Мнения: 611
Пратено с пощата в рамките на ЕС, обикновено до 7-10 дни идват след този статус.

# 677
  • Мнения: 45
Здравейте! Поръчах си от склад на АЕ във Франция. Пратката ще се достави с "Seller's Shipping Method - FR". Моля, ако някой знае, да сподели в България кой я доставя. Български пощи или някой куриер? Благодаря!

Благодаря на всички, които писаха по въпроса ми!
Незнайно как, но уж от Франция, а тръгна така:
 Deutsche Post - DHL Paket

# 678
  • Мнения: 611
Масова практика Simple Smile

# 679
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 382
Здравейте
От много време не бях поръчвала от АЕ, след като поръчах едно, а получих друго след 3м чакане. Сега се навих заради колежка и заради опциите да поръчам от ЕС и да ме пропуснат с митниците. На 16.04 поръчах от Белгия с обявен срок 7 дни. Сега в поръчката ми виси някаква очаквана доставка 29.04. Не, че ми животоспасяващо, ама ме подразни. Другото е, че виждам нещо да пише БГ Пощи, а на колежката ми нещото дойде със Спиди. От същия търговец поръчах, само че тя май от  склад в Полша. Лошото е, че съм дала служебния ми адрес за доставка и ако ще е с пощите, ужасен ужас. Вижте дали правилно виждам нещата.
Скрит текст:

# 680
  • София
  • Мнения: 19 465
Може би зависи техният куриер с кого от нашите контактува.
Ще дойде.

# 681
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 382
То ще дойде, ама ще трябва да дебна в сайта на пощите сега, че и клонът им в района на офиса ни, е на ма.ната си. И да пратят известие, сигурно ще го метнат във входа на кооперацията.

# 682
  • Пеликания
  • Мнения: 2 498
Провери тук https://parcelsapp.com/en 

# 683
  • Мнения: 69 301
Не разбрах проследима или не е пратката?
Аз също в парсел си ги следя.

Когато ти изпише че е в града, провери в пощата.

Но тя не е ли пристигнала, защо пише че е в страна на получаване?

# 684
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 382
Благодаря за линка. Според този сайт пратката е в Германия в момента (немските пощи). Ще дебна кога ще се появи за проследяване в нашите. Голяма минавка, значи, да си го бях пуснала през Полша и да си ми дойде на адрес, ама нА.

# 685
  • Мнения: 611
Твърде вероятно да бъде доставено със Спиди.

# 686
  • Бургас
  • Мнения: 1 726
в последно време само непроследимите са с бг пощи, китайците нещо недолюбват нашите пощи

# 687
  • Мнения: 1 722
Моля някой да ми обясни какво се случва, ако продавачът не спази договорката в диспута? Също ме озадачава фактът, че при изрично упоменато в сделката, че при несъответствие на продукта, продавачът плаща транспорта на обратно, от Алиекспрес ми излизат с решение да я платя аз.

# 688
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 382
Преди 6-7г, когато за последно поръчвах през алито, точно несъотвествие на поръчано и получено имах - поръчах мешка с бухали, получих нещо като чанта с череп и бокс. Върнаха ми парите без да връщам недоразумението. Още при отварянето на диспута си написах, че връщане няма как да стане заради цената, прикачих снимки на поръчаното и полученото и одобриха. Явно и търговецът беше читав и ми върна парите без мрънкане.

# 689
  • Мнения: 1 722
Засега явно трябва да се радвам, че съм "диър френдс". :Д Ще почакам седмица да видим дали ще дойде нещо.

Общи условия

Активация на акаунт