Пазаруване от Aliexpress.com 60

  • 30 442
  • 736
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 711
Имам последен въпрос и се надявам окончателно да спра да ви досаждам. След като съм се съгласила с предложението на АЕ, трябва ли да правя нещо друго, за да влезе в сила или си чакам трите дни и това е? Решението е да ми върнат половината сума без връщане на продукта. Уж, и продавачът бил съгласен. Диспутът засега е отворен и не съм потвърждавала, че съм получила продукта.

# 706
  • Мнения: 4
Здравейте! Как мога да разбера дали е минала митницата?
пише го като проследиш пратката/тракинга (получаваш известие от митниците чрез бг. пощи)
Благодаря за инфото

# 707
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 357
Моята пратка е зациклила и от 20-ти няма движение. Все още си стои на очаквана доставка за 25-ти, което е неделя, но да видим дали поне 26-ти ще е и с кой доставчик ще е.

# 708
  • here and now
  • Мнения: 4 328
И аз имам съобщение с искане за един долар, че не им излизала сметката да го пращат иначе. Късно го видях. Писали я изпратена и ми дали фалшив тракинг. Пуснах диспут и веднага се съгласиха.
Мога ли да сигнализирам някъде в платформата за тоз "търговец" или да му дам една звезда и да го нахейтя в коментар?

# 709
  • Бургас
  • Мнения: 1 702
И аз имам съобщение с искане за един долар, че не им излизала сметката да го пращат иначе. Късно го видях. Писали я изпратена и ми дали фалшив тракинг. Пуснах диспут и веднага се съгласиха.
Мога ли да сигнализирам някъде в платформата за тоз "търговец" или да му дам една звезда и да го нахейтя в коментар?
то си има опция, отказ , продавача смени цената - знаеш ли колко бързо сменят плочата, като е използваш

# 710
  • Мнения: 1 024
Имам пратка, която от почти месец е заседнала на летище Хийтроу. Някой имал ли е подобен случай?

# 711
# 712
# 713
  • Мнения: X
Това е в UK. Трябва отдавна да е получена на адреса в UK

# 714
  • Мнения: 1 024
Значи пак драма с превозвача, аман..

# 715
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 357
Според мен щеше да пише, че е доставена, ако вече е в превозвача, а не "in transit". Поне на пратката ми от iherb така изписва.
На моята пратка от АЕ от петък пише, че е в Бг, но нито в Бг Пощи излиза на проследяване, нито в Спиди.

# 716
  • BG-DE
  • Мнения: 5 095
Странно е, че отгоре пише маршрут Китай-Великобритания, за мен това е грешен тракинг номер, вижте и в Parcels, най-отдолу пише крайната дестинация.

# 717
  • Мнения: 1 024
Поръчана е до превозвач в Англия, но нивест, ни кост. Къде потъна тази пратка не знам.

# 718
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 357
На мен ми олекна, получих съобщение от Спиди, че утре ще получа пратка. Друго не чакам, така че явно ще да е пратката от алито. В сайта с проследяването още си стои, че е в Бг, предполагам, че така и ще си остане.

# 719
  • Бургас
  • Мнения: 1 702
На мен ми олекна, получих съобщение от Спиди, че утре ще получа пратка. Друго не чакам, така че явно ще да е пратката от алито. В сайта с проследяването още си стои, че е в Бг, предполагам, че така и ще си остане.
ще изпише че е получена, спиди дават друг номер на пратките и затова сайтовете не ги виждат, пише се на логистиката с кой куриер работи в българия

Общи условия

Активация на акаунт