След овулацията - случвало ли ви се е ?

  • 4 134
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 701
Да ...
И аз така! Винаги като ми идва ми излиза голяма пъпка или на брадичката или на челото, а последния път не излезе...
Полсе да видите - втори пубертет, но слава богу и това отмина! Simple Smile

# 16
  • София
  • Мнения: 3 271
На мен пъпки на са ми излизали от 14-15 годишна , даже и през бременността незнам какво е това пъпка или петно по лицето - хубава кожа, коса, нокти - бях много хубава бременна  Wink

# 17
  • Мнения: 9 990
Да ти завиди човек Mr. Green
Аз и с първата бременност не мязах на нищо, и сега на там вървят нещата май Confusedа се гласях сега да бъда хубавааааа, стройнаааа, ей такива-без кръчмар сметки си правех... Crazy

# 18
  • Мнения: 2 120
Пъпките не могат да кажат има или няма бременност, въобще не са показател според мен, поне в началото.

# 19
  • Мнения: 9 990
В самото начало не, разбира се.Както казах иначе-хормонално са си обусловени и се появяват при много от бременните/далеч не всички/ но след доказана бременност-поне около 8-9-10 седмица се започва, когато хормоналният дисбаланс е вече налице и в пълна сила. Hug

# 20
  • Мнения: 1 419
На мен ми се появиха пъпки по челото  Shocked ама много ... Но това се случи 1-2 седмици след закъснението, когато имах вече близо 10 + теста  Joy
И за мен определено си бяха признак, защото никога преди това не съм имала толкова много пъпки, особено на челото където никога не съм имала. А определено имах проблеми с пъпките в пуберитета и по-малко след това, но по брадата и бузите и то не толкова на гъсто. Сега челото ми е като борова гора  Crazy Опитвам се да туширам със сапуни, кремове и фон-дьо-тен, но ефекта не е особено голям  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт