Tema "4asat na Milen Tzvetkov" - molba ot ekipa

  • 2 792
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
Съжалявам за латинския. Приемам забележката Simple Smile

# 16
  • Мнения: 8 917
Не мисля да оставям телефон, но пък ще се разпиша като "доказателство", че и "така може" Mr. Green Запознахме се по инет, повече от 3 години сме заедно, имаме си детенце, което скоро ще навърши 2 годинки Mr. Green

# 17
# 18
  • Мнения: 1 753
Хубава идея! Иначе хич няма да е зле да пишете на кирилица!  Peace

# 19
Здравейте!
Ние със съпруга ми също сме интернетска двойка Simple Smile
В началото и двамата бяхме леко подозрителни дали  изобщо ще излезе нещо между нас след като не сме се запознали по обичайния ред,но впоследствие всеки ден и всяка вечер започнахме да прекарваме заедно,на 3-ия месец ми предложи брак,на 6-ия месец откакто се познавахме се оженихме,а няколко месеца по-късно ни се роди едно малко сладко бебче.
Така че колкото и абсурдно да звучи в действителност не е невъзможно да откриеш своята половинка във виртуалното пространство.
тел.:032 962114

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 23 674
И ние се запознахме в ICQ, 5 години лафчета, после се видяхме и се събрахме. Сега сме женени повече от година и вдругиден очакваме и бебето Grinning За връзки с мен - тук във форума, общо взето влизам всеки ден. Ако предаването не е много скоро бихме участвали с удоволствие.

# 21
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
И аз да се запиша към двойките от нета. Запозна ни ICQ, 6 месеца само чатихме, после се видяхме и след месец живеех у тях. Женени сме от 2 години и половина.

# 22
  • Мнения: 2 784
И ние сме нет двойка, запознахме се в Елмаз, от 4 години сме заедно,  от 2 семейство. Винаги съм мислила, че нет запознанствата са само за много луди и много отчаяни. Не знам ние от кои сме били, вероятно от късметлиите... Mr. Green

# 23
  • Мнения: 1 028
Lazlo писах ти на лични.

# 24
  • Мнения: 7 803
ние сигурно сме единствените българи zапоzнали се в австрия 4реz нета и живее6ти в германия  Rolling Eyes

# 25
  • Мнения: 592
Аз пък си харесах момченцето наживо - не се познавахме, просто беше колега на един мой познат. Когато го видях за първи път страшно много си го харесах, направих се на разсеяна и му подадох падналата шапка с думите "На кого е тази шапка - беше паднала на земята". Вечерта се прибрах в нас и седнах пред РС-то и от там тръгна всичко май  Blush Заедно сме 5 години вече и сега сме си щастливо семейство с едно сладко малко момиченце на 1 годинка и 3 месеца  bowuu

# 26
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Аз пък си харесах момченцето наживо - не се познавахме, просто беше колега на един мой познат. Когато го видях за първи път страшно много си го харесах, направих се на разсеяна и му подадох падналата шапка с думите "На кого е тази шапка - беше паднала на земята". Вечерта се прибрах в нас и седнах пред РС-то и от там тръгна всичко май  Blush Заедно сме 5 години вече и сега сме си щастливо семейство с едно сладко малко момиченце на 1 годинка и 3 месеца  bowuu

Всъщност темата е за съвсем друго нещо. За справка - погледни цитата по-долу.


Temata q postavqme ot ekipa na predavaneto, kato molbata ni e ako imate poznati, samite Vie kato brachna, ili bude6ta dvoika sa, ili ste se zapoznali po internet. ...

# 27
  • Мнения: 592
Лалка това че съм му подала шапката значи ли, че трябва да сме се запознали? Запознахме се и си лафихме кратко онлайн през mIRC, сега в момента ползваме ICQ. После кафета, заведения, познати, дискотеки и ето как стана. Извинявам се ако не е на място постинга ми, но според мен не си ти човека който може да определи това.  Peace

# 28
  • София
  • Мнения: 2 298
И ние се запознахме в Интернет, преди повече от 4-ри години, чатихме с часове, после среднощни телефонни разговори, след около 2 месеца се видяхме на живо и след още един се събрахме. След време се появи и нашата дъщеря.
 
И аз преди не съм гледала на този "канал" за запознанства сериозно, но в крайна сметка той има важни предимства:
1. Там можеш да се срещнеш с много повече хора, отколкото в ежедневието си, следователно вероятността да намериш твоята половинка там се увеличава. Това важи още повече за силно ангажирани служебно хора, каквато бях аз и такива, които се движат предимно в ограничен кръг от познати.
2. Там човек има възможност първо да разбере дали може да контактува с другия и да му е интересно, дали имат общи интереси и възгледи и после, при срещата на живо да стане ясно дали се привличат и физически. При запознанствата на живо по правило най-напред се проявява физическото привличане и понякога за съжаление след известно време (брак, деца) става ясно, че освен него, всъщност няма нищо друго ...

Телефон не бих публикувала тук, но ако нашата двойка представлява интерес, с Lazlo можем да се разберем с лични съобщения.

# 29
Здравейте на целият екип на предаването "Часът на Милен цветков".

Ние също сме Интернет двойка. Заедно сме от 4 години и 6 месеца,  а сега имаме и вече 3 месечно бебче baby_neutral, но не сме сключвали брак, живеем на семейни начала двамата заедно с нашият син.

Запознанството стана по mIRC-а, но НЕ за да си лафим, ами защото тогава на мен ми трябваше някой, който да може да ми преработи песен,тъй като трябваше да правя реклама за фирмата дето работех и реших да питам него дали със определена програма ще си свърша работата, но се оказа, че няма и той прецени да отида при него (той имаше тогава Интернет клуб) и да видя какво може да ми предложи като програми. След това чатът продължи по  ICQ-то и след около 5 месеца аз му казах, че отдавна не съм ходила на италианска кухня и ми се ходи и той реши да ме покани и да идем заедно на спагети. Като не съм си мислила, че ще станем гаджета,тогава той дойде да ме вземе от нас с колата, а аз се бях облякла в бял костюм с което съм му направила голямо впечатление,защото ни най-малко е очаквал, че ще се явя така облечена по-официално, след тази среща се видяхме и 2-ри път само на разходка и след това 3-ят път беше в същата седмица и тогава когато ме изпрати на прибиране се целунахме за първи път Simple Smile))))))))) Ехххх стана много романтично, но от тогава сме заедно и аз още след месец се пренесох да живея в тях, след това на 8-я месец от връзката ни ми преложи брак и се сгодихме и за сега сме само сгодени Heart Eyes Но преди това той ме посещаваше 1-2 пъти в работата ми, където работя. 

Има още история, но малкият плаче и ще оставя за предаването, ако ставаме за участие.

Желая успех на предаването, което гледам редовно с МУТИТО Laughing.

Общи условия

Активация на акаунт