Неприятни циклични изненадки.

  • 3 503
  • 61
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 546
да, имала съм - след осем часово пътуване  Rolling Eyes адски неприятно

# 16
  • София
  • Мнения: 5 289
Никогаш Naughty и слава богу де,много е кофти. Whistling

# 17
  • Мнения: 1 517
Хич да не ти пука!  Mr. Green Това е то женската орисия.
Аз веднъж като шурнах в банята...и моя вика: "Абе жена, ти да не се закла?" И на обществено място ми се е случвало, ама все съм била с някой: да ме прикрива и да замазва положението  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 6 904
За щастие не ми се е случвало нищо подобно. Но това не пречи всеки път като съм в цикъл да умирам от страх, че може да ми се случи...въпреки, че ползвам тампони.

# 19
  • Мнения: 4 195
И на мен се е случвало Embarassed, но да ти протече превръзка е едно, а откакто родих, не стига че не ми е редовен, а и идва "без предупреждение" Close, от което пък, една сутрин се събудих и все едно бях клала прасе в кревата Sick Sick
абе гадост си е цикъла, кой каквото иска да ми говори

# 20
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Да живее тампона!
Нямам от какво да се оплача.

# 21
  • UK
  • Мнения: 3 959
Аз използвам качествени превръзки, нищо че са по скъпи, и отдавна не съм се цапала изобщо, отделно ходя с тъмни дънки на които не личи, отделно че не ми е никак обилен (и слава Богу) и ми е адски кратък, два дни е като хората, после само си зацапва там още два дни колкото да се каже че е в нормата за продължителност.

# 22
  • София
  • Мнения: 2 623
Никога не съм имала подобни изцепки.
Цикълът ми е изключително необилен.
Но никога не е късно човек да стане за срам  Laughing

Марче, благодаря, че ми спести писането  Hug
Я тоже !

# 23
  • Мнения: 2 792
  Я моята тема със следобедните ми адреналинови изживявания пак е тук Grinning
 След всичко написано оставам с извода (не че не си го знаех и преди това) че нямам точно цикъл, а в рамките на един ден преживявам ежемесечно жертвоприношение и после следва той, тампоните са добра идея, но имам някаква си несъвместимост и алергия към тях, отделно  поради множество лични съображени не съм им фен.
 
 Добре се разтоварих на момента с това споделяне, цялата случка ми беше весела  Grinning

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
Случвало ми се е и то с тампон(прехвалена марка) и на бял панталон, добре че още си бях в къщи. Винаги съм смятала, че такова нещо не би могло да ми се случи, ама...

# 25
  • София
  • Мнения: 6 743
Не, но това ми е един вид "кошмар'.Да не ме завари някой път с бял панталон на важно място например  Rolling Eyes Embarassed
И как се справи със ситуацията  newsm78, защото едва ли си носиш резервни панталони  Thinking

# 26
  • Мнения: 793
ООО имам такъв случай, от преди поне 5 години, когато превръзките бяха почти един и същи тип. Бях на работа и използвах възможността обади се на приятел, в случая мама да ми донесоха дрехи и бельо. Лошо е че аз не се усетих и едната колежка ми каза като дойде на работа, пък аз годно ходех пред един майстор, който оправяше тавана. Срам  Embarassed

# 27
  • Мнения: 4 371
Ох, два пъти ми се е случвало. Бях 10-ти клас и по време на час усетих нещото ooooh!
Имах невероятен късмет, защото беше понеделник, а аз събота и неделя бях на гости в една моя съученичка в провинциятя и сакчето с дрехите ми седеше до чина Mr. Green

И в първи курс. Седяхме пред университета, аз усетих на къде отиват нещата и бегом към квартирата. По пътя се разревах от срам, защото мислех, че колегите ми са забелязали петното, но всъщност не бяха Mr. Green

# 28
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Не.Не ми се е случвало,но както някой беше казал,никога не е късно да станеш за срам. Embarassed

# 29
  • Мнения: 747
най-веселото е, че няма човек от офиса, който да не разбра, че аз съм за нещо в тоалетната и не може да се влиза, ама не ми пука, нали овладях ситуацията, оставям на тяхната фантазия да си изберат причина, аз съм щастлива с моя полувлажен задник  Mr. Green
E в такива случаи може да помогне чанта с дълга дръжка- меткате я върху дупето, тя почва да барабани отгоре му и събира погледите също толкова успешно както продължителното пребиваване в тоалетната. Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт