Пазаруване от parapharmacie-et-medicament.com

  • 23 926
  • 281
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 6 848
Намерих го, за съжаление в момента няма намаления ама ще си го следя.
www.friseurtotal.de
Средата на февруари съм поръчвала, от шампоана /литър/ имам още, другите неща свършиха по-бързо, но тях ги ползваше и дъщеря ми.
Сега си купих маска от Нотино и .... не знам, не ми е ок нещо. Явно си въобразявам. Flushed

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 3 624
Аз не съм пазарувала от немския сайт. Скоро обаче направих добър пазар на Макадамия от англ. Амозон. Имаше литрови моски и шампоани намалени. И от парфимо пуснах поръчка.... та шкафовете преливат.

# 32
  • Бургас
  • Мнения: 10 340
Аз не съм пазарувала от немския сайт. Скоро обаче направих добър пазар на Макадамия от англ. Амозон. Имаше литрови моски и шампоани намалени. И от парфимо пуснах поръчка.... та шкафовете преливат.

На каква цена поръча Макадамията?

# 33
# 34
  • Мнения: 5 382
Записвам се, попрочетох. .. Досега не съм поръчвала, ще се уча...
И при нас сериозен проблем с чувствителен скалп, корички, зачервявания по слепочието, зад ушите, по линията на косата, себореен дерматит беше ни казала алерголожка. Засега се ползва Д - р Тайс шампоан за чувст. и сух лющещ се скалп.

# 35
  • София
  • Мнения: 4 493
И аз да не ви изпусна

# 36
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 623
Получих имейл, че са ми изпратени нещата. Да видим, кога ще пристигнат при превозвача?!

Опитах се да регистрирам карта за плащане в сайта, но не се получи и платих през Пейпал. Вие успяхте ли да си регистрирате карта?

# 37
  • Мнения: 4 841
Аз платих с Мастеркард, нямам пейпал. Не съм имала проблеми.

# 38
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 623
Аз се опитах да си запазя картата в сайта, за да не я въвеждам всеки път, но не стана и без да искам натиснах на Пейпал и понеже имам, платих през него.

# 39
  • Мнения: 4 841
Аз предпочитам да не си запазвам картите, колкото и досадно да е въвеждането всеки път.

# 40
  • гр. София
  • Мнения: 4 731
Аз също не си запазвам картата по сайтове. Тук плащах с ПейПал.

# 41
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 623
Картата ми е виртуална и превеждам само, колкото трябва да се плати, та нямам проблем да я регистрирам. Не е проблем, просто реших да видя дали само при мен е проблема.

# 42
  • Сф
  • Мнения: 4 742
Снощи платих с виртуална карта на ДСК, нямах проблем.

# 43
  • Мнения: 2 640
Керастаз и Макадамия хубави ли са?

# 44
  • Пловдив
  • Мнения: 3 624
Керастаз и Макадамия хубави ли са?
Повече от добри,но подбери подходящи за твоята коса.Много време слагах протеин на косата и тя пак не беше ок.Имала нужда от хидратация-ама като не си казва...

Общи условия

Активация на акаунт