🍒Черешката на тортата🍒 - сезон 15 (Тема 2)

  • 66 119
  • 1 518
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 28 491
Припомнете ми, Невена Бозукова готвила ли е в Черешката? Също така май за пръв път виждам сам мъж сред толкова жени. Преди винаги е имало баланс 2 жени и 3 мъже или обратното. Гъмов за трети или четвърти път готви в Черешката, крайно време е да сложат нови лица, но не тип Джейми Елиас.
ООО, Балки пази боже Джейми Елиас - тъй нареченото Джамиле!

Последна редакция: пт, 15 яну 2021, 18:33 от mimi.7299

# 196
  • Мнения: 6 930
Милица и Мила са ми любимки, с кеф ще гледам. Пък дори и Гъмов.

# 197
  • Мнения: 28 491
Милица и Мила са ми любимки, с кеф ще гледам. Пък дори и Гъмов.
И аз ще ги гледам, че даже и Гъмето, дано не се събере пак с някоя пиянка!

# 198
  • Мнения: 10 264
Ха, ха може ли са да поканят другия мърльо Калин Терзийски.....

# 199
  • Мнения: 28 491
Ха, ха може ли са поканят другия мърльо Калин Терзийски.....
Да, да си готвят с Гъмето...
Еййй тоя Вальооо все намира начин да досажда на младите девойчета, да ги пипне, да им предлага да пият от лигавата му чаша, брррр отврат!
Юлиана все с ненаправена коса, ми не можаха ли малко да я духнат, като залепена на главата й.
Злата, така се гордееше с плакета все едно е взела Нобелова награда.
ААА наред с Гъмето можеха да поканят и Васьо Гюров с мазната коса.

Последна редакция: пт, 15 яну 2021, 21:24 от mimi.7299

# 200
  • София
  • Мнения: 27 181
Отчавайщо слаба седмица. Повече от половината други им сготвиха, да не говоря за поведение и разговори. Потрисащо зле.

# 201
  • Мнения: X
Аз пък ги забравих днес. От вчера ми е петък... Кого възнаградиха за манджурляците?

# 202
  • София
  • Мнения: 27 181
Църната Златка

# 203
  • Мнения: X
Стрина и Гъмов в една петорка😲, не може ли по един неприятник на седмица ? 😕
Златка тази вечер не беше случила на фризьор,буклите й съвсем увиснаха до връчването на плакета.
Отивам да видя коя е Мила Михова.....а да,оперната прима, тя умее да готви и то добре. Ще спорят със Стрина кой е по по най.

# 204
  • Мнения: X
Божке! 🤐 Не изяде ли още някоя роза от възторг? Хората си чупнаха по едно листо, тя вчера я налапа цялата... Па после как не 🤮 на масата, едва се удържа, ама я глътна накрая. 😁 Бих го изкоментирала по-цветно, ама ще ме баннат.

# 205
  • София
  • Мнения: 1 583
Аз съм малко разочарована, че уж е нов сезон, а е снимано има няма преди две години. Златка със сегашния й мъж (неофициален) направиха 2 години заедно, а в тази черешка е още с онзи....

# 206
  • Мнения: 6
Аз съм фенка на Милица Simple Smile

# 207
  • София
  • Мнения: 22 948
Аз съм малко разочарована, че уж е нов сезон, а е снимано има няма преди две години. Златка със сегашния й мъж (неофициален) направиха 2 години заедно, а в тази черешка е още с онзи....
Тази седмица бяха стари епизоди.

# 208
  • София
  • Мнения: 1 583
Видях. Уж се води нов сезон.

# 209
  • Мнения: 5 356
Другата седмица ще са епизодите от новия сезон.

Общи условия

Активация на акаунт