Намаления – пролет 2021 г.

  • 114 584
  • 745
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 4 144
Рино имат намалена скара, ако някой си търси.

# 106
  • Мнения: 15 356
Някой скоро поръчвал ли е от Рая Тойс?На 20.12 поръчах стол за кола и ни вест ,ни кост.

Не думай. Поръчах вчера подаръци за едно бебче и много се надявам да са налични и да пристигнат навреме. Май да взема да ги притеснявам отсега още.
До сега не съм поръчвала,не знам.Съседката получи също стол за кола за три дни.
Поръчах го същият и от друг магазин,дано дойде.Но е редно да ми пишат мейл или да ми звъннат и да ми кажат,изчерпано ли е що е.
Май и аз ще приключа с тях.

# 107
  • Мнения: 9 776
Аз им писах имейл сутринта, за да ми дадат яснота дали и кога. Ни-що. Глас в пустиня. Дано да ми изпълнят поръчката, надявам се.

# 108
  • Мнения: 18 550
За последно поръчвах от Рая тойс през лятото и беше същата анархия. Накрая дойде разопаковано и надрано колело. Големи разправии бяха, крият се, не отговарят на тел и на мейл, поемат ангажимент, после пак се крият, абе ужас.

# 109
  • Мнения: 15 356
Благодаря,няма да чакам столчето от там.И да дойде ,няма да го взема ,да си го връщат.

# 110
# 111
  • Мнения: 1 135
В Нотино има безплатна доставка на всичко и до 70% на избрани неща.

# 112
  • Мнения: 5 259
В Нотино има безплатна доставка на всичко и до 70% на избрани неща.
Интересна цена... 100ml е по-евтин от 50мл. Доста са прекалили с първоначалната цена. Нямам идея дали е хубав, но има добър рейтинг в https://www.fragrantica.com/perfume/Lalique/Encre-Noire-1834.html
Perfume rating 4.24 out of 5 with 10,685 votes

# 113
  • Мнения: 9 776
Разписах се с една поръчка от Нотино, благодаря!

От Рая тойс ми пристигна днес пратката. Тъй че търсете ги по телефона и настоявайте.

# 114
  • Мнения: 1 135
Ако някой има нужда подарявам този код
PFBGgrA820020 за Astratex.bg
Код на стойност 20 лв за мин.55 лв поръчка важи до днес.

# 115
  • Мнения: 225
За последно поръчвах от Рая тойс през лятото и беше същата анархия. Накрая дойде разопаковано и надрано колело. Големи разправии бяха, крият се, не отговарят на тел и на мейл, поемат ангажимент, после пак се крият, абе ужас.
Рая Тойс са изключително некоректни. Бебешката ми количка се разпадна, беше в гаранция и нито ми върнаха парите, нито ми я ремонтираха. 730лв и ме изкара   8 месеца.. Изключително арогантни, крият се и се правят на официални вносители на марки, на които отдавна не са. Сезирах КЗП и трябваше да представят разни становища...които така и не се появиха...мотаха с някакви документи..и то времето мина и пих една студена вода. Ама тъй като гледам..
май и те ще пият една студена вода накрая. В магазините им във Варна почти никой не влиза вече.

# 116
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 1 639
В Зара, когато нещо е изчерпано, зареждат ли ги пак намалени?

# 117
  • Мнения: 752
Понякога да.

# 118
  • Мнения: 46
Здравейте,

има ли магазини за мъжки дрехи в моловете извън Zara, Pull and Bear, Bershka, Kenvelo и H&M, които да доставят в момента?

Гледах New Yorker, но според мен не доставят до България. Май подобна е ситуацията и с Reserved и House.

# 119
  • Мнения: 47 996
Манго доставя, но връщането е скъпо и трудно. Уайкики също.

Общи условия

Активация на акаунт