Туба Бюйюкюстюн, "Запленяваща сърцето" и проектите преди и след това - тема 251

  • 61 894
  • 733
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 2 645
Mesh, мисля, че Мави ще е бременна наистина и ще се разбере покрай този инцидент. Обаче силно се надявам, че няма да загуби плодът, вече го имахме това в КПА. Поразсъблякоха ги малко след критиките, които понесоха, явно заради чуждестранната публика, която е и единствената причина този сериал да продължава да се излъчва. Възможно е да ги глобят, но могат да си го позволят. Ожениха ги набързо може би и заради тези глоби, за да могат да се целуват все пак. Макар че и за женените не е сигурно как стои въпроса с целувките. Обаче наистина като ги съберат тези двамата и винаги има много целуфани. Имаше и в КПА, има ги и тук. Никъде другаде не съм гледала в такова количество. Няма лошо, получава им се, но имам неприятното усещане, че с това ни замазват очите за останалата тъпотия. А ние не гледаме само това все пак. Има някакво действие, което следим.
Психопатът в критичното състояние, дето било важно да издържи нощта, се събуди баш навреме да предутврати убийството и си беше доста адекватен щом можа да проведе такъв разговор. След това си закусваше порядъчно като напълно здрав човек. Чудотворната турска медицина си каза пак думата. Няма друга равна на нея в цял свят. Та дано възкресят и Каврук, макар че толкова губене на време в крещене „Каврууук“ и разговори без да се вика линейка, не знам дали е удачно за ранен в корема човек. А и Санджар телефон няма, трябва стрелецът да се обажда, който след случилото се дали не е логично да си плюе на петите. Хубаво, Каврук има телефон, но за нуждите на сценария се губи ценно време.
Аляска, като по чудо ми се показа, че си постнала докато пиша, съгласна съм с всичко , което си написала и за Каврук , и за Ураз. Няма как да се постигне какъвто и да е баланс със загубата на този герой. И наистина вече се прекали до ента степен с лошотията. Мави отскоро е в сериала, но я опознахме и обикнахме, научихме и за нейните страдания. Санджар го гледаме вече 46 серии. Дадоха му малко нормалитет с Мави, 2 закуски, едно гледане на филм, целувки на прибежки и няколко преспивания заедно. Обаче в съпровод обичайните проблеми. Ами много мъка за тези герои, абсолютно незаслужена. Как пък веднъж не дадоха да страда някой лош така. Дори Седат си се самонарани.  А Халисе и в затвора раздаваше „правосъдие“ , обличаше се като кокона, не сваляше токчетата, нямаше грам проблеми със сърцето, щото сега след намесата на турската медицина е по-здрава и от нас, дето не сме оперирани и не пием хапчета. Определено мисля, че ще я наказват сценаристите като я оставят всички сама. И затова така си обяснявам и промяната на героинята Дуду, която всъщност си беше Халисе в млад вариант, а сега изведнъж не е. Готвят я за поправилия се Яхя, който ще „осъзнае“ колко много го обича Дудутката, щом като го иска и безплоден. Тя и без друго му разигра сцена, че не иска къщата, а него. Пък при Елван няма шанс. Тя и никога не го е обичала. Елван не е бяла лястовица. Пиша това за тези, които не са гледали първите 36 епизода. Сега е поизбелена доста. По душа обаче винаги е била добра. В началото обаче бая я интересуваше златото. Сега каза, че се ядосва на себе си, че толкова години е мълчала, въпреки, че е виждала колко злобна жена е Халисе и как е постъпвала. Всъщност изобщо не го виждаше така това и няма какво да се ядосва на себе си в случая, освен на факта, че е необразована и незнанието неминуемо води до грешки и неправилни преценки. Но вината за това едва ли е нейна.

Вярно е, че тези сценаристи надграждат една заварена история, при това не добре развита, вярно е, че до преди този епизод, а и с части от него добре се справят. Обаче нали не са от първа серия тук. Обикновено се изчерпват след повече серии. Чак пък толкоз да им липсва въображение?! И какво да си мислим, че трябва да се молим Ейлем да няма мигрена, че без нея отиде коньо у реката. А тя сигурна ли е, че е мигрена това, а не Ковид? Ужас направо с тази пандемия.

И нали уж Мюгето щеше да изчезва. За какво бяха всички тези снимки. Сбогуване с Каврук, ама тя в центъра на вниманието? Един вид заблуда на зрителя, за да има изненада? Дано не е така, дано наистина си тръгне, защото от нея и психолог не става, напълно ненужен персонаж е. И дано възкресят Каврук, но се страхувам, че няма да се откажат от гадостта.

А иначе Мави и Санджар и аз не вярвам, че ще живеят в конака. Поне там имам надежди за хепи енд, въпреки, че нищо не им пречи да убият един от двамата. Grin Не го вярвам, продължавам да вярвам в доброто.
Изненадах се от обещанието на Санджар за щастливи дни, за спокойствие , за къмпинг на езерото. Особено това с къмпинга ме впечатли. Ще рече човек, че е ходил някога на това езеро и знае как е. На мен ако някой ми предложи това като за романтична семейна идилия, вероятно преко сили ще търся начин да откажа палатката. Grin Има къде, къде по-примамливи възможности. Та това ли да е първата?

Цитат
И Санджар и Мави понесоха твърде много загуби, твърде много болка... Едни реални и нормални хора, можеше да са вече в лудницата. Simple Smile

Тук ще прибавя само и детето. На това дете какво му причиниха, не е истина направо. Добре, че и сега не измислиха да го отвлекат. Обаче трябва да кажа, че в сцената с Каврук, Зехра и Мелек, не ми хареса играта на детето, вероятно не е имало време да научи хубаво репликите и затова беше малко изкуствено. А и попрекаляват бая с мъдростта на това малко дете, с всичко, което му слагат в устата да говори.





Добавям нещо много тъжно. Ужасно е, че все пак и в реалния живот има много лоши хора. Знаем, че съвсем скоро Енгин си направи акаунт в инстаграм. И сега един му праща ей такива съобщения, които са си клетви направо, да умре майка му, баща му, мрази го и т.н. Пуснах доклад за блокиране. Възмутена съм от лошотията по хората.
Скрит текст:

Последна редакция: ср, 31 мар 2021, 16:07 от Dimony

# 706
  • На луната
  • Мнения: 342
Mesh, Dimony, прочетох ви Simple Smile
Що се отнася до въпросното бебе на Санджар и Мави, на този етап по-скоро бих го нарекла току-що оплодена яйцеклетка. Достатъчно спонтанни аборти имахме в този сериал, и още един ще е клише на клишето, на квадрат. Менекше и Дуду мисля, ни бяха предостатъчни.
На кон не съм се качвала, нямам и желание, но знам, че човек като е мотивиран се учи по-бързо. Виждали сме екранни герои и самолет да подкарват за пръв път в екстремни ситуации, та в нашият случай, сме си направо в графа - логично.
Цитат
Чудотворната турска медицина си каза пак думата. Няма друга равна на нея в цял свят. Та дано възкресят и Каврук, макар че толкова губене на време в крещене „Каврууук“ и разговори без да се вика линейка, не знам дали е удачно за ранен в корема човек. А и Санджар телефон няма, трябва стрелецът да се обажда, който след случилото се дали не е логично да си плюе на петите. Хубаво, Каврук има телефон, но за нуждите на сценария се губи ценно време.
За нуждите на сценария беше по-важно да се оплаква Каврук, отколкото да се вика линейка. Представи си колко по-зрелищно е отчаянието на Санджар, съмненията за живота на Каврук, цялата драма бликаща от всеки кадър и дума... отколкото по-логичното Санджар да провери за признаци на живот, да го пребърка за телефон, да се обади за линейка, и да му окаже първа помощ.
Що се отнася до чудотворната турска медицина, не искам да си помисля, какво би последвало, ако все пак Каврук отвори очи още в първите кадри на следващата серия. Нищо чудно един час по-късно да се озове в дън гори, увит в овчи кожи, и Санджар да му бърка чудодейни отвари научени от леля си.

# 707
  • Мнения: 2 645
Аляска, може и нещо от дюкяна на Елванче да извадят, пък и леля Фериде да извикат, тя е специалистка по кравешките кожи, а и нали Каврук е внук на бившето и севгили.

# 708
  • Мнения: 4 235
Здравейте, момичета и от мен


Благодаря ви за всичко споделено вчера и днес
Снощи исках да соделя туй-онуй с вас, но лаптопа ми нещо беше зациклил и много бавно качваше снимки , а и аз бях доста изморена, така че в един момент усетих как заспивам седнала
Аз все още не съм изгледала серията с превод, защото си изчаквам българския. От това, което сте написали, а и като го равнявам с усещанията ми от гледането по картинки съм напълно съгласна с Димони , Mesh , Alaska
Предишните серии докато вървеше он-лайн аз не можех да откъсна очи от монитора. Докато тази серия на доста моменти ми беше скучновато. Мисля, че това се дължеше на прекаленото екранно време, което отделиха на второстепенните персонажи. Да, трябва да се развие и тази линия, за да е пълнокръвен сериала, да има някаква дълбочина. Иначе историята на ГГ ще е лепната като кръпка отгоре. Но в тази серия фона ми дойде в повече. А "черешката на тортата"се оказа финалната сцена с Каврук.  И аз мисля като вас, че не може лошите все да вземат връх и да остават недосегаеми, а добрите да са губещата страна. ако е така какво ще е посланието на създателите на сериала ДП към зрителите? Не се мъчете, всичко  в живота е черно, хората с отрицателни качества остават недосегаеми, а добрите са губещи. Grin  Не ми харесва да е така Hands Point Up Защото мисля, че човек е дошъл на тази Земя да израства в добротворство и да се стреми да прави добри дела за всички, включително за себе си и на най-близките хора в обкръжението му.
Иска м се Каврук да остане жив , благодарение на чудодейната турска медицина(видяхме такова чудо в ДиК Hands V. Сюхан простреляна в главата не само оживя, ами износи бебето си и роди нормално, след което беше седнала и кърмеше бебето все едно не е била в кома 6 месеца ) Малко няма да се върже с думите, които звучат от Каврук, докато Санджар го оплаква, като в това време сцената се смалява с отдалечаването на камерата.  Ще видим какво ще измислят СЦ. Предполагам, че имат някакъв план, който да е логичен. Не искам да  върнат Каврук само под натиска на недоволството на зрителите  
Понеже Димони ни обръща внимание на няколкото сходни ситуации с Наре, сега покрай катастрофата на Мави  ме спохождат едни такива еретични мисли: Наре като се хвърля от скалите е била заченала Мелек, т.е имало е оплодена яйцеклетка. Катастрофата на Мави също се случва на другия ден след романтичната нощ в къщата на дядо Ефе/ То направо това си е като Honeymoon. Те двамата до сега не можаха да останат насаме като хората. Не че нямаха ПБН./ Наре доколкото знам от вас, е че след това е в болница и в началото не се знае, че е забременяла. За Мави си мисля, (за да има възможност да поразтеглят нещата с поне 1 серия, а и за да може Санджар да пострада още малко, че това за сега му е малко Worried) дали няма вследствие на катастрофата да бъде с ретроградна амнезия за няколко седмици? Дано не изляза права Hands Pray Така по този начин Санджар също в началото няма да знае, че ще става баща. Т.е ще имаме пак аналогична ситуация

Няколко гифчета от началото на серията Hands V



Има вече и превод на серията на български език благодарение на Барисеа

"Дъщерята на посланика", епизод 46 с бг превод

https://disk.yandex.com/d/M4THmnPw5nHtJg?fbclid=IwAR0KrI1nNKz24Q … bleYstkANRpGKEEY0

И тук:

https://archive.org/details/s-2-e-46

И тук:
https://drive.google.com/file/d/1oWdbZyrSs09VbTmC-Uwa0UT6vvem3p5 … DE5hhaK3mMsL5F4xE

Нещо интересно, което видях при дружките от ВК Sparkling Heart - Туба е започнала да изучава испански заедно (благодарение) на испаноезичните си фенове




Лека нощ!

Последна редакция: чт, 01 апр 2021, 00:02 от kanti

# 709
  • Мнения: 41 793
Здравейте,момичета!





Да ни е честит новия месец,денят на хумора и шегата и международния ден на птиците! Hug

Благодаря на Канти Hug,за линковете и на Барисеа Hug,за превода на новия епизод! Flowers BouquetFlowers Bouquet

Благодаря на всички за коментарите и предположенията! Flowers TulipTwo HeartsFlowers Rose



Довечера си очакваме 1-ви фрагман!Да видим жив ли е Каврук или не! Thinking

Цитат
Туба добавила в инстастори #TubaBüyüküstün
Персиковое дерево










Желая ви приятен и забавен ден! WinkSimple Smile

# 710
  • Мнения: 2 645
Здравейте, момичета! Heartpulse Честит 1-ви април. Прекрасен пролетен ден е. Нека и настроението да ви е прекрасно и всички да сте здрави! Heartpulse
На мен японската лавандула ми е цъфнала.
Нарцисите прецъфтяха.Температурите от няколко дни са летни, 28 градуса, тъй че има надежда вирусът да се кротне покрай жегата.

Ето как щял да изглежда синът на Мави и Санджар след години според феновете.



И да сложа красотата на темата.



Хубавото си е хубаво.

Да се надяваме, че ще ни пуснат трейлър, макар и да не вярвам, че ще е свързан с Каврук, но знае ли човек. Все пак е и ден на лъжата, току виж ни излъжат нещо. Аз няма да ви лъжа. Laughing

# 711
  • Мнения: 5 742
Здравейте

                                        Момичета Благодаря на всички вас за интересните мнения,размисли ,за всичко.

                      
                 "Нека слънцето ви донесе нова енергия през деня,
                  Нека Луната тихо ви възстанови през нощта.
                          

                                      

           Димони


Цитат
#TubaBuyukustun #ТубаБюйюкюстюн #TubaBüyüküstün

"Я смотрела все сериалы, в которых снималась моя мама. Мой фаворит - "20 минут", поскольку это жанр экшн. Я бы хотела быть успешной в любом вопросе, как и она. Мне очень нравится наблюдать за тем, как она создает картины. Не знаю, похожа ли я на нее, но я тоже пишу рассказы. Я делюсь с ней написанным и я счастлива получать от нее ее мнение. Мы очень долго беседуем с ней, как две подруги..."
- Майя Сайлак

"Она готовит великолепные блюда! Однажды вы непременно должны попробовать. Я также очень люблю готовить вместе с ней. Иногда даже бывает, что я самостоятельно готовлю. Вероятно, эту особенность я переняла от нее. У нее есть столько особенностей, которые я люблю...Она оптимистичная, талантливая, умная. Я бы хотела быть похожей на нее. Мне очень нравится путешествовать вместе с ней, познавать что-то новое. "
- Топрак Сайлак

Скрит текст:


Превод на  Мане Казарян.Благодаря  много.

Последна редакция: чт, 01 апр 2021, 14:12 от Вичона

# 712
  • Мнения: 41 793
Привет! Two Hearts

Димони Heart Вичи Heart

Ето новите снимки за Vogue ....



Цитат
"Чувства, погружающие в спокойствие..."
Мы встретились за беседой с Тубой Бюйюкюстюн в месте, где царит добро, излучающееся от нее. Погрузились в разговор, начав с затронутых карантином жизней, продолжив актерскими приключениями и источниками вдохновения.
Перевод Манэ Казарян
 






















от Майя
Цитат
"Я смотрела все сериалы, в которых снималась моя мама. Мой фаворит - "20 минут", поскольку это жанр экшн. Я бы хотела быть успешной в любом вопросе, как и она. Мне очень нравится наблюдать за тем, как она создает картины. Не знаю, похожа ли я на нее, но я тоже пишу рассказы. Я делюсь с ней написанным и я счастлива получать от нее ее мнение. Мы очень долго беседуем с ней, как две подруги..."
- Майя Сайлак


и Топрак
Цитат
"Она готовит великолепные блюда! Однажды вы непременно должны попробовать. Я также очень люблю готовить вместе с ней. Иногда даже бывает, что я самостоятельно готовлю. Вероятно, эту особенность я переняла от нее. У нее есть столько особенностей, которые я люблю...Она оптимистичная, талантливая, умная. Я бы хотела быть похожей на нее. Мне очень нравится путешествовать вместе с ней, познавать что-то новое. "
- Топрак Сайлак

Перевод Манэ Казарян специально для нас


Благодаря за всички преводи на Мане Казарян! Flowers Bouquet

Приятен следобед! Flowers Hibiscus

# 713
  • Мнения: 4 235
Здравейте, момичета  и от мен в новия пролетен месец - Април!


Дано новия месец да е по-здрав, хармоничен и изпълнен само с хубави новини! Hands Pray



Злати, Димони, Вичи
Донесли сте прекрасно пролетно настроение с новите снимки за Vouge Turkey на момичето ни. Снимките са чудесни, снимани са сред природата и създават усещане за лежерност в читателя.  Надявам се скоро да ни ги пуснат и оригиналните снимки Hands V Най-хубавото е , че Топрак и Майя са споделили за майка си много топли и истински думи Значи Майчето пише и рисува, а Топрачето обича да готви и пътешества. Но ние знаем, че играе и балет и свири на цигулка Flowers Hibiscus Освен тях има и изказвания от Ясемин, братовчед й Али, приятелките й Мерве и Догю Hands V



#TubaBüyüküstün #VogueTürkiye
#TubaBüyüküstün Yeni projeleri olduğunu söyledi. #voguetürkiye
#TubaBüyüküstünОн сказал, что у него есть новые проекты.#voguetürkiye


Да се надяваме в скоро време някой да преведе написаното в списанието Hands Pray

Днес Туба ни е поздравила за Добро утре в сторито си  с кафенце



И е сложила това кратко клипче. Дали е от мястото където снимат днес?


Нашата ездачка



Сега сме в очкване на фрагмана за 47 еп Ill

Хубав следобед ви пожелавам!


********************************************************
ПП. Да се допълня. Има превод от подружките във ВК на казаното от приятеллките, Ясемин и Али Hands V Благодаря за което Flowers Hibiscus

Дуйгу Абак Тилле, подруга:
Быть подругой Тубы, четко знающей, что она хочет в жизни, изучающей каждую вещь в тончайших деталях, думающей, заставляет меня ощущать себя привилегированной. Войдя в ее жизнь, я увидела, что она всем может поделиться, от одежды до декора во многих вопросах может быть очень творческой, сколькими вещами можно наслаждаться, раскрывая их вместе".

Ясемин Озбудун, менеджер:
Наша первая встреча с Тубой прошла в офисе Томрис Гиритлиоглу, на костюмированных пробах сериала "Аси". Целый год у нас не было единого мнения, где мы обедаем, через год ровно мы встретились за ланчем и начали вместе работать. За столько лет накопились горькие и сладкие моменты, и все они занимают очень душевное место во мне. Для меня Туба - это честность, доверие, чудесная теплота в моем сердце, волнение, шок, сюрпризы, обеды, значит, мы часами можем быть вместе в наших рабочих местах. Спасибо, Туба.

Мерве Хасман Сальватори, подруга:
Туба - душевный друг. Мы не так давно очень близкие подруги, но Туба меня научила следующей вещи: насколько незначительно время. Порой то, что не вместилось в 20 лет, вместится в 5 минут. Туба вот такой друг для меня".

Али Бюйюкюстюн, кузен:
Для меня сложно определять ее как кузину. Тогда как я вижу ее как веселую, разноцветную, глядящую на события под другим углом, с другой интерпретацией. Она выслушивает меня не осуждая, подруга, доверенное лицо. Я вижу ее не как кузину, как мою старшую сестру".

Последна редакция: чт, 01 апр 2021, 15:50 от kanti

# 714
  • Мнения: 5 742
                           Привет
                Канти   Злати  Димони


                    
              Топрак израства и прилича все повече на майка си., Мая също прилича  на майка си.,
                Всяка по своему прилича на майка си .

Цитат
Часть из интервью для журнала Vogue #TubaBüyüküstün #VogueTürkiye
Перевод Манэ Казарян для https://vk.com/tuba_bustun

Спросив ее о моментах, когда она сильнее всего в жизни гордилась собой, я получаю ответ, который заставил и меня испытать гордость за то, что я беседую с таким представителем искусства. За это спасибо ее профессии, которой она занимается с любовью. "Возможность привносить свой вклад в человеческие жизни с помощью наших проектов с ЮНИСЕФ, быть номинанткой на международной церемонии награждения "Emmy", видеть, как мои дочери гордятся мной за просмотром моих работ на YouTube, и множество других мгновений, которые сейчас мне не придут в голову.."
Задав ей стоящий на повестке дня вопрос о том, пополнится ли ее фильмография новым проектом, я вновь становлюсь свидетелем ее профессионализма: "Есть новый проект, да и вообще, новые проекты, но я ни на что не смотрю однозначно, пока не выйду на съемки".

            
                      

До после.

=========================================================================
 Да добавя
Цитат
#TubaBuyukustun #ТубаБюйюкюстюн #TubaBüyüküstün

Тамер Левент (Тахсин в Дик) также не остался в стороне😍

Кроме того, что Туба обладательница невероятно красивого лица, она также обладательница красивого сердца. С точки зрения мышления она очень хорошо чувствует, даёт правильные определения, она открыта к восприятию. Она очень хороший человек и прекрасно выполняющая свою работу актриса, с которой мы получали положительные отзывы во времена совместной работы.

               

Последна редакция: чт, 01 апр 2021, 17:48 от Вичона

# 715
  • Мнения: 4 235
Вичи

Появил се е още превод от интервюто във Vouge Turkey, благодаря за което на момичетата от ВК




TUBA BUYUKUSTUN›ТУБА БЮЙЮКЮСТЮН/ЕЁ ПАРТНЁРЫ
today at 5:55 pm
Ещё из интервью для журнала Vogue #TubaBüyüküstün #VogueTürkiye
Перевод Манэ Казарян для https://vk.com/tuba_bustun

Какой самый лучший способ узнать человека? До знакомства с Тубой Бюйюкюстюн, я выделяла ей отдельное место в своих мыслях. Она покоряла меня своей элегантностью, богатством своего творческого направления, своим желанием помочь всем. Осознание того, что я не ошибалась в своем мнении насчет Тубы, пришло после данных ею ответов на заданные мною вопросы, и в ходе наблюдений за тем, как во время съемок в легком весеннем платьице она сохраняла всю свою элегантность пока все вокруг дрожали от холода, будучи одетыми в пальто. Но, на самом деле, меня впечатлило то, что я услышала, задав вопрос ее дочерям, друзьям и коллегам. Задав им вопрос: "Каким человеком является Туба?", я наблюдала такое контрастное изменение в голосе опрашиваемых, что мне захотелось перенести это все на бумагу.

Несмотря на то, что я не смогу передать вам услышанную мною любовь в их голосе, мне представляется возможным описать вам то, что они заставили меня прочувствовать. В Тубе есть некая энергия, которая не может быть незамеченной теми, кто наблюдает за ней, слушает ее, знает о ее поступках и успехах. Когда она ответила мне на мой первый вопрос касательно того, как проходил для нее период пандемии, словами о том, что, обезопасив себя, она, прежде всего, начала искать способы помощи людям, я убедилась, что речь идет об энергии в чистом виде.
"Когда в мире начали появляться сведения о первых заболевших, я очень насторожилась. 14 марта, когда начался карантин и закрылись школы, я, пожалуй, в противовес большинству, почувствовала спокойствие. Я видела, как люди из моего окружения погружались в панику и не знали, что им делать", - описала Туба свое беспокойство, пережитое ею в следствии новостного негатива. "Я заметила, что распространяющаяся информация слишком преувеличена и направляет людей в неправильное русло. Первая мысль, появившаяся у меня в голове: я должна что-то сделать.", - так Туба начала рассказ о серии выпусков на YouTube, созданной ею для распространения правдивой информации с целью помочь людям. "Я хотела создать нечто такое, что с помощью консультаций с экспертами в своей отрасли, позволяло бы людям получать достоверную информацию, пути решения проблем, заставляло бы чувствовать их лучше, успокаивало бы, напоминало бы им о том, что они не одиноки.", - объясняет Туба о цели создания серии выпусков.

=============================================================

«Вам сейчас плохо, но это не навсегда, это пройдет. Если вам кто-то нужен, я здесь, у меня сейчас все хорошо, и я могу поддержать вас в трудностях, с которыми вы сталкиваетесь. У меня есть силы сделать это, дай мне возможность помочь... " Насколько хорошо она объяснила цель своих кофейных историй


Последна редакция: чт, 01 апр 2021, 20:04 от kanti

# 716
  • Мнения: 41 793
Ето 1-ви фрагман....


https://youtu.be/8yYDZXp38uU

допълвам с руски субт.
https://vk.com/turkiee?z=video-46308288_456245704%2F473e99b3608c … pl_wall_-46308288

Последна редакция: чт, 01 апр 2021, 22:06 от Zlatina3

# 717
  • Мнения: 2 645
Какво да кажа? Нищо успокоително. Мави дори по-зле от психопата. Но очевидно е направила нещо за да не е в затвора Санджар. Това казва на Седат, че е променила тая му съдба. И сега плановете са да съставят план, чрез който и Санджар и Мави така да пострадат, че дълго да не могат да се освестят дето се казва. За тази цел им трябва някой от семейството. Дори не трябва да изброявам 3-ма, ясно е, че това ще е Халисе. Тя пък казва на Мави, че Мелек, която я считала за своя майка, много била разочарована от това, че тази жена флиртувала с бившия си и Мави я изгони. Санджар казва на Мави, че той има нужда от нея и тя от него, но погледът ѝ не ми харесва.
Докторът пък казва, че пациентът е в смъртна опасност, да се приготвят за всякакъв изход. Дано все пак за Каврук да става дума, а не за Мави. Психопатът в началото крещи, че Мави е негова жена и ако станело нещо с нея щял да ги съди.

# 718
  • Мнения: 4 235
Злати донесла си ни новия трейлър барабар и с руския превод
Ето го фрагмана и с български буквички Hands V Благодаря за труда за превода



Димони





Както и очаквахме епизода ще е доста сериозен. Поне от видяното в този  трейлър така се очертава. Поне разбираме, че Каврук е в болница и лекарите-чудотворци правят всичко възможно за спасяването му. Слава Богу Мави не е с амнезия и изглеждала е дала някакви неопровержими доказателства в полицията за оневиняването на Санджар. Ама защо ли го гледа така?
Като гледам всички сме на мнение, че човека от семейството на Санджар, който ще помогне на Седат и Гювен е Халисето. Ами ако ни изненадат с някой друг? Въпреки, че не виждам кой Hands V



Хайде да видим утре какъв ще е озета и официалните снимки  

Лека нощ!

# 719
  • Мнения: 41 793
Здравейте,девойки! Wink



Димони Hug Канти Hug,благодаря за коментарите и бг.превода на фрагмана.Благодаря и на преводачите! Hug
От фрагмана се разбра,Мави е добре,а Каврук-зле.На Седат нищо му няма,крещи,вика- това било жена му.Пълен психо.Халисе си върна настройките,отново е в действие.Няма да спре тази жена.От последния епизод когато се прибра след освобождаването-това ли било посрещането,как се развика защо нямало в супата чесън.Как така Мави ще се разпорежда в конака.Да видим и Мави какво е намислила,след като видях какъв е погледа й при срещата със Санджар в болницата?

Днес си очакваме поредните нови снимки и озет.Дано има някаква яснота относно действията на Мави и кой ще е помощника от семейството? Thinking









закусихте ли....Simple Smile


Желая ви слънчев петък.Радвайте се на живота!

Общи условия

Активация на акаунт