Туба Бюйюкюстюн, "Запленяваща сърцето" и проектите преди и след това - тема 251

  • 61 957
  • 733
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 5 767
Здравейте

                     Момичета Благодаря ви за всичко ,което
                             сте споделили.
                      Барисеа С благодарности за превода.
                      Злати

                                       

                           
Среща с Корсан.

                 
                     Гювен и Халисе са античовеци.Живеят в един измислен свят,свят лишен от всякакви човешки ценности.Халисе смята,че винаги трябва да решава не само за децата си, а  и за всички около нея.Тръгнала от нищото ,но сега господарка и с пилешкия си мозък прави непростими неща,но започват изненадите и ще и се стъжни  на Халисе.Яхя,Елван ,Санджар,Зехра-всичко което е творила за тях ще и се струпа с голяма сила,много скрити истини ще изплуват.
Гювен безкрупулен,алчен за пари,за акции,за всичко от което може да се облажи,да поиграе на комар,сега започва да отмъщава  за пропилените си възможности,за изгубения посланически пост,благодарение най вече на Акън и проиграните пари на комар.Той страда от липса на човечност и това което прави с Мелек,да подхранва желанията на собствената си внучка,че ще я срещне с майка й преминава всякакви граници.Но Мелек е умно дете  и смятам,че ще му се противопоставя,няма да иска да се разделя с баща си.

                     

Приятен следобед,дами

# 376
  • Мнения: 4 252
Здравейте, момичета
Въпреки, че е краят на Февруари днес при нас си е същинска пролет  
А в къщичката ни е още по-слънчево заради преведения 41 еп на ДП, за което благодаря на Барисеа



Злати сутринта си ни донесла кафенцето в едно с информацията за акцията в ТТ тази вечер от 20 ч. за подръжка на ДП
Вичи  успяла си вече да изгледаш преведената серия. Аз след малко ще я започна и след това ще  коментирам. Но и Гювен, и Халисе преди да си получат заслуженото предполагам, че ще се опитат да сътворят още мръсотии. Знаем, че в живота нищо не остава скрито-покрито и рано или късно всеки получава това, което заслужава. Има още доста серии, където ще ги видим двамата в "пълния им  блясък" на лошотията  
Донесла си и снимки от сутрешния поздрав на момичето ни в сторито й Ето го клипчето под формата на гифче Hands V



Димони, Alaska 80, Теменужка Христова с интерес изчетох коментарите ви  относно Наре , Санджар  и  цялата ситуация относно случилото се с героите в серииите до 37.
Кирилова радвам се, че си наминала насам и си споделила впечатления.

Туба днес е спиделила и това клипче в сторито си  Бих го нарекла Зараждане на живота, въпреки трудните обстоятелства


И този цитат от Акиф Кичлу

Какво прекрасно усещане би било, ако можехме да  кажем как точно се чувстваме.
Каква величествена победа. Каква плашеща мисъл.


Хандан Ханъм е качила пък снимка на Миро с надпис : Caddebostan Sahil/ Плаж Кадебостан/


Няколко гифчета от епизода

]





Хубава вечер. Аз отивам да гледам епизода!

=======================================================================

Имаме нова снимка от Туба
Дали ще имаме и танц в серията, която предстои да видим в понеделник ? Или е от пилатес или нещо друго?



=====================================================
Имаме фрагман за 42 еп  

https://twitter.com/i/status/1364991803024416771



Ето го с руски буквички Hands V

https://vk.com/eatb_haber?z=video-46308288_456245317%2Ff1400e0c0 … _-46308288_180788

Последна редакция: чт, 25 фев 2021, 20:17 от kanti

# 377
  • София
  • Мнения: 1 247
Привет, момичета! Flowers Hibiscus

Благодаря на всяка една от вас за споделеното в темата (снимки, цитати, клипове, преводи, анализи, трейлъри)! Прекрасни сте! Аз имам малко повече ангажименти тези дни, но успях да видя новия трейлър към 42 еп.! Много е интригуващ поради факта, че започват да изплуват на повърхността дълго пазени тайни! Някои от тях скрити дълбоко в душите на хората, заради неизлечимата болка, която носят със себе си като признанието на Мави! Други, скрити тайни от "доброжелатели" като родната ти майка, като тайната на Яха и очакваното от него бебе! Трети, като "идеалното" възпитание на "идеалното" дете, което очакваше да намери в лицето на Мелек нейният манипулативен, подъл и позорен от всяка гледна точка дядо! Очертава се интересен епизод! Flowers Four Leaf Clover

Спокойни сънища и хубав петъчен ден! Nature Sun With Face

# 378
  • Мнения: 41 969
Здравейте,момичета!





Канти ,вчера си била нашия вестоносец!Благодаря за новите снимки,фрагмана и с руския превод! Flowers RoseИнтересен епизод ни очаква-разкриват се някои тайни!

Вичи nrgmama,благодаря ви за споделените коментари по епизода и фрагмана! Flowers HibiscusFlowers Hibiscus

Аз успях вчера да изгледам епизода  с бг.превод.Отново благодаря на Барисеа ,за превода!



едно видео със сц.Озансер Уруглу...до края снимките ще са в Бодрум и сериалът се излъчва в много страни...
https://vk.com/tuba_bustun?z=video-121564141_456245803%2F87f29b3 … l_wall_-121564141
превод на руски ез.
Цитат
Озансер Уруглу, который общается с фанами в твиттере, на самом деле профессиональный психолог. Он помогает разруливать сценарий Эйлем Джанполат.
Здесь он говорит о том, что присоединился к команде сценаристов Дочери посла и до конца сезона пробудет в Бодруме. Сериал, где сейчас играют Энгин и Туба, транслируют во многих странах.

Слушала Манэ Казарян 😘😘



Желая ви приятен петък! Flowers HibiscusFlowers Four Leaf Clover

# 379
  • Мнения: 26
Здравейте, попаднах на вас заради името на Туба. Харесвам приятната атмосфера на културно споделяне на интереси. Надявам се да не наруша хармонията ви. Темата за турските сериали ми е по-скоро далечна, по начало не съм проявявала интерес към сапунки - липса на време, наивни истории, безинтересни актьори, такива работи. Туба е случайно откритие за мен, неочаквана гледна точка. Оказа се, че е един от най-даровитите актьори, които съм гледала и беше единствената причина да изгледам сума серии, признавам си - с прецъкване на най-изнервящите второстепенни действия:innocent:

Прочетох, че е влязла в разпадащ се сериал, точно от типа, който никога не бих гледала и ето, че има какво да споделя. В спойлер, за който се интересува.
Скрит текст:
Не спира да ме изненадва това момиче, откакто ме изненада със съществуването си. Изгледах нейните серии на руски, защото не разбирам турски. Първите две със здраво прецъкване, третата и четвъртата с по-малко. Не се опитах много да навляза в каквото там е било. Но направо се възхитих как с присъствието си като една Бяла лястовичка обръща всичко наопаки. Естествено не е само нейна заслуга, но на нея ѝ е съдено да визуализира посланието. Появява се в тая забатачена история, която никак не ѝ подхожда, за да покаже на тези хора, че драма е да загубиш дете, а не девственост преди сватбата, че грешно е не да заспиш до мъж при необичайни обстоятелства, а да манипулираш живота на другите с фалшиви тестове за бащинство, че диващината на мъжете, унижаващи любимите си жени, всъщност е култивирана от други жени - майките им, че любовта и нежното внимание могат да направят чудеса за едно дете, но и за един мъж. Дошла е да излекува не миналото, а бъдещето, както казва на Санджар - не можем да променим миналото. Не само бъдещето на детето, а и на мъжа. Няколко жеста на разбиране и нежно внимание и мъжът се преобразява. Колкото и да подскачат, още не става дума за романтична любов, проста човещина и съпричастност. Този чувствителен и грижовен човек, който долавя всеки знак на страдание у Мави и я утешава като дете, същият мъж ли е, който казвате, че извлякъл голямата си любов за косите. Впрочем понеже определят актьорите като гореща двойка, според мен уникалното при тях е, че показват взаимна емпатия, което не се среща често и при любовници. Професионални актьори с опит могат да изиграят страст, дори и да не се понасят много с партньора си, но емпатията не е въпрос на игра, а по-скоро качество на личността.

Още преди да се стигне до романтична любов, цивилизованата жена с мозък първо го наказва с презрение от името на всички жени, но после го поглежда с разбиране и на свой ред съчувства на болката му. Дето се казва, прощава му от името на всички жени, защото освен, че сме мъже и жени, всички сме хора, всички израстваме от страховете, суеверията и предразсъдъците на средата си и само от вътрешната ни сила зависи да излекуваме бъдещето си - и за себе си, и за децата си. Тая жена от цивилизацията, освен чужди езици и образование, явно има и грамотно сърце - та ще помогне на горкия мачо с разбито сърце да се освободи от оковите на диващината, която първо иска от него да е мачо, пък после го осъжда за това. Човекът най-сетне може да погледне една жена в очите, да я пипне, да я приеме като човек, да говори с нея, преди да хукнат да правят деца за радост на фамилията. Все пак връзка се гради не с размяна на девствености и празни приказки за вечната любов, а с опознаване на човека и съпричастност. Та затова и злодеят във филма бързо разпознава врага. Той също е от цивилизацията и казва много верни неща за селяндурщината. Иска да се разправи с простия селянин, но бързо му се прояснява, че новопоявилата се жена е тази част от уравнението, която няма да му излезе толкова лесно, ако остане до Санджар. Тъй че на горкото момиче ще му се наложи да воюва освен с дивотията на местния матриархат, и с модерните злодеи. С любов и търпение.

Колкото до сюжетното развитие - много се забавлявах на свекървенската сцена в предпоследната серия, направо се умилих - само на Балканите може така да се сдобиеш със свекърва, преди да си се сдобила с мъж. С шегичките с името на Санджар (покрай яденето на суфле), което според руския превод означавало късо острие, недвусмислените усмивчици на Мави и нахилените реакции на самия Санджар бяха толкова сладки, като пуберски закачки. Симпатично връщане назад в отношенията на хора, които започват да се опознават след като са се сближили необичайно бързо и болезнено. В същото време точно такива задявки с клишетата за мъжественост, които разтоварват нас и героите от драмата, сигурно размътват работата с рейтинга.

Последната серия възнагради световното население с целувка, но за мен пълнежът си остана тягостен, особено бременната. Забелязала съм, че второстепенните линии с бременности, винаги ме изнервят най-много Simple Smile Очевидно е, че сценаристите внасят ред в забатачени герои и отношения, не е лесно да навържеш преразтегнати и объркани нишки. Едновременно внасят цивилизация в отношенията и в сюжетните връзки.
Ако позволите, ще наминавам при вас, защото ми е интересно да проследя този социален експеримент на разместване на пластове аудитория в компанията на културни хора. Не чета турски, но от прочетеното на руски и английски схванах какъв вой е в момента от феновете на хард драмата, настояващи за кръв, истерии и плоски фантасмагории на тема вечна любов. Казвате, че имало доктор по психология в екипа. Много добра идея. Дето се казва, оставете шоуто на професионалистите, изкуството възвисява:yum:

# 380
  • Мнения: 5 767
Здравейте
                   Злати nrgmama Благодаря ви момичета за всичко споделено.

                 Mesh Добре дошла.Благодаря за вашия много добър коментар на серията.Пишете,ще ви четем с най голямо удоволствие.

                                  

                       
  
                              

                            

                                        
Може би ще бъде мъжът на Мави.

До по късно

Последна редакция: пт, 26 фев 2021, 15:10 от Вичона

# 381
  • Мнения: 2 645
Привет на всички! Heartpulse

Mesh, изключително много се радвам на твоето включване и ти благодаря от сърце за всичко написано, точно това щях да пиша и аз. Прекрасно е чувството, когато откриеш съмишленици. Heartpulse Ще се радвам да споделяш с нас, всички тук ще те четем с голямо удоволствие. За себе си знам, че когато един сериал се гледа и след това се обсъжда с други хора, вълнението е различно. Иначе гледаш, известно време директно след това си впечатлен от едно или друго, но после се обръщаш към реалността и забравяш докато не дойде следващия епизод. Не че има нещо лошо в това, но споделянето носи допълнително удоволствие. Има разбира се и негативна страна. Мен лично това ме направи по-критична, вдигнах по-високо летвата, започнах да се вглеждам в детайли повече от необходимото. И това се отразява върху гледането не само на турски сериали, но и на всякакви други сериали и филми. Повечето турски сериали не бих нарекла сапунки, макар че в България така им викат. Има хора, които изобщо не гледат, сякаш това е само за прости хора, има такива, които гледат, но не казват, за да не ги сложат и тях в кюпа на простите. Не обръщам внимание на това, всеки си ходи със собствения си „багаж“.
Точно покрай Туба съм изгледала много турски сериали. Стана случайно, но не съжалявам, въпреки, че след такова количество установяваш, че има много клишета, които турците използват във всеки свой филмов проект. Все чакам да избягат от тях, но като гледам вкуса на турската публика, едва ли ще се случи скоро. Това обаче, което ме привлича е на първо място актьорската игра. Имат толкова талантливи актьори, дори децата сякаш се раждат готови за сцената. Удивително е. Сюжетите не винаги са ми по вкуса, но пък изграждането на образите е толкова реалистично, че героите наистина стават пълнокръвни и за около 2 часа те сякаш те вкарват и теб във филма. Само дето не можеш да раздадеш правосъдие, както би ти се искало. Каквото и да си говорим, колкото и различно да ни е в някои отношения мисленето от това на турците, приличаме си, затова и разбираме човешките отношения, които ни пресъздават, вълнуваме се от тях. За съжаление нашите актьори по неизвестни за мен причини, не могат да ме докоснат по същия начин. Може би се обучават повече за театрална игра и после не могат да избягат от нея. Киното и театърът са различни неща.
Специално двойката Туба и Енгин наистина е неповторима. Емпатията при тях не е само по сценарий и това ги прави още по-реалистични. Силно се надявам, въпреки че е малко вероятно, да направят и друг съвместен проект, с по-модерен сюжет. Милиони хора по света биха искали това. За съжаление и турците като нас, не умеят да ценят най-добрите си таланти. И им се възхищавам, че те въпреки всичко не се отказват, а продължават да ни радват и да дават всичко от себе си. Има още много други талантливи актьори, но за мен тези двамата, особено в пакет, нямат стигане.

През последните години особено се дразня от фалшивия турски морал. Изрязали са целувката, оставили са само маркировката. Това се случва не само в ДП, а и в почти всички други сериали. После из нета ни пускат изрязаното. В същото време нямат никакъв проблем да ни пускат насилие. Че и глобяват. Grin

Споделих с вас какво ми писаха по въпроса дали Халисе е типичната турска майка. Има и друг отговор. Една туркиня ми пише, че не може да ми каже какъв процент от майките са такива, но ги има. Все повече млади хора били извоювали свободата си за собствени житейски избори, но има и много, които поставяли желанията на родителите си над своите.

Кирилова, все чакам да скочиш истински от балкона при нас. Винаги ми е била приятна твоята компания. Heartpulse

Ще пиша по-късно пак, като намеря време.





# 382
  • Мнения: 41 969
Привет следобедно! Hug

Mesh,добре дошла сред нас! Радвам се,че харесваш Туба и се включи в темата ни!Пиши,когато имаш възможност! Flowers Rose

Вичи ,Димони ,благодаря за споделеното инфо и коментари! Purple HeartGreen Heart
Видях,че ще има ново попълнение в каста.

Новите снимки за 42 еп. от сайта на Стар тв.













Скрит текст:







и озета на турски ез.
Скрит текст:

42. Bölüm Konusu;

 Melek’in zorla alınması Sancar başta olmak üzere herkesi perişan eder. Çaresizlikle kavrulan Sancar, kızını geri alabilmek ve velayeti kazanmak için var gücüyle mücadele etmeye başlar. Ancak nihai kararı belirleyecek en önemli şey sosyal hizmetlerin raporu olacaktır.

Yaşananları duyan Mavi, duygularına yenik düşerek soluğu Sancar’ın yanında alır. Kendini bir türlü affedemeyen Sancar ise öğrendiği gerçek sayesinde Mavi ile yüzleşir. Mavi, olanlar yüzünden geçmişin hayaletleriyle savaşırken Sancar’ın bugünkü savaşı için de onun yanı başında dimdik durur. Acıları, onları hiç olmadıkları kadar yakınlaştıracaktır.

Güven, Melek için yarattığı sahte ve sevgisiz düzenle göz boyamaya çalışır. Konak halkı da vicdan azabı içinde Melek’in dönebilmesi için kendilerine çeki düzen verme telaşına düşer. Melek ona sunulan bu yeni hayatta başka başka sınavlardan geçerken, yine babası için ayakta kalmaya çalışır.

Sancar kızını büsbütün kaybetmemek için Güven’den uzak durmak zorunda kalırken Melek hiç beklemediği biri sayesinde sürprizlere gebe bir maceraya atılır. Yaşanan gelişmeyle bu kez herkes şoka uğrayacaktır.

Yayın Günü:1 Mart Pazartesi

Yayın Saati:20.00

Превод на руски ез.,извинявам се,че нямам време за превод на бълг.език
Цитат
Озет к 42й серии😍
Перевод Манэ Казарян 😘😘

То, что Мелек силой забрали, расстроит всех, во главе с Санджаром. Находящийся в безвыходности, Санджар начнёт всеми силами сражаться для того, чтоб забрать обратно дочь и получить опекунство. Но важнее всего для окончательного решения - отчёт социальных служб.

Узнав о пережитом и поддавшись своим чувствам, Мави переведёт дыхание рядом с Санджаром. Санджар, который все никак не может себя простить, благодаря одной истине, столкнётся лицом к лицу с Мави. Пока Мави из-за происходящего сражается с призраками из прошлого, Санджар среди сегодняшней войны стойко стоит рядом с ней. Их боль чрезмерно сблизит их.

Гювен пытается пустить пыль в глаза с помощью построенного им для Мелек фальшивого порядка, в котором нет любви. А домочадцы, испытывая муки совести, ради возвращения Мелек в спешке пытаются привести себя в чувство. Мелек продолжает проходить через испытания в предложенной ей новой жизни, но все же ради отца она будет держаться.

Для того, чтоб окончательно не потерять дочь, Санджар будет вынужден держаться подальше от Гювена. В это время Мелек, благодаря неожиданному человеку, погрузится в полное сюрпризов путешествие. И из-за пережитого развития событий на этот раз все будут повергнуты в шок.

Приятен следобед! Two HeartsFlowers Cherry Blossom

# 383
  • На луната
  • Мнения: 342
Здравейте, момичета.
Преди малко най-сетне успях да изгледам серията с превод.
Все още ми липсва динамика. Осъзнавам разбира се, че тези безумно дълги серии трябва да се пълнят с нещо.
Имаме една основна интрига Челеби-Санджар, и една пълнеж Дуду-Яха-бившия.
С Мави едва ли ще ни изненадат кой знае колко, но ще е супер, ако пък го направят. Предполагам, съпругът ще е злодей, и ще я обвинява за смъртта на детето. По някое време ще се появи, и Санджар ще го пребие поне два пъти. По-интересно ще ми е да наблюдавам, как се развиват отношенията им със Санджар.
Що се отнася до Бора и Елван, там е ясно накъде вървят нещата. Яхя по някое време ще висне пред магазина й, да я моли за прошка. Надявам се да не му прости.
В тази серия най-вече се наслаждавах на играта на актьорите. Беше истинско удоволствие да ги гледам.
Екс посланика ми е много интересен, като герой. Така и не успях да възприема Акън, като качествен злодей, макар да изнасили Наре, и да не я остави на мира докато беше жив. Приличаше ми на разглезена мижитурка с пари. Челеби обаче, е много по-опасен и коварен. Омразата му към Санджар продължава от години, и е загубил твърде много битки от него. Дори си мисля, че тази омраза временно го е откъснала от комара. Насочил е цялата си енергия да го унищожи.      
Mesh, прочетох те с удоволствие. Доста добре си вникнала в героите и събитията, без да си гледала.
 
Цитат
Появява се в тая забатачена история, която никак не ѝ подхожда, за да покаже на тези хора, че драма е да загубиш дете, а не девственост преди сватбата, че грешно е не да заспиш до мъж при необичайни обстоятелства, а да манипулираш живота на другите с фалшиви тестове за бащинство, че диващината на мъжете, унижаващи любимите си жени, всъщност е култивирана от други жени - майките им, че любовта и нежното внимание могат да направят чудеса за едно дете, но и за един мъж.
Тази забатачена история не подхожда не само на нея. Simple Smile
Наистина, да загубиш дете, е огромна драма. Съсипва те и те променя неминуемо.
Повечето сме обременени с различни драми, някои по-големи, други по-малки, но много зависи от самите хора, и колко е здрава психиката им. От начина им на възпитание, от мястото където живеят, от тези с които общуват... и други странични фактори. За нас е пълна дивотия, да превръщаш в драма липсата на девственост, но в някои държави убиват жените с камъни.
Що се отнася до любовта и нежното внимание, и там нещата са субективни. Някои жени цял живот се съдират да обграждат мъжете си с любов и грижи, обаче вместо чудо, получават любовница, или плесница.
Между Мави и Санджар се получи онова - На правилното място, в правилния момент. И не само, синергията им просто сработи. Сякаш усетиха на енергийно ниво, потребността си един от друг. Видяха в другия нещо, което им е липсвало в живота, защото си мисля че и Мави не е имала много любов в своя.
На този етап смятам, че двамата са си еднакво полезни. И двамата имат голяма нужда един от друг.
Няма да е лесно разбира се. Дори и в реала, една такава връзка в началото щеше да е сложна.

Благодаря за резюмето и снимките. Пуснаха ни стръв, и чакам следващата серия с интерес. Simple Smile

# 384
  • Мнения: 5 767
Привет ,дами

 ALaska 80  Dimony Злати Благодаря ви момичета.

                   

              42 епизод, озет:
Насилственото отвеждане на Мелек разстройва всички, особено Санджар. Отчаян, Санджар се опитва с всички сили да си върне дъщерята и да вземе обратно попечителството над нея. Но най-важното нещо, което ще определи окончателното решение, е докладът на социалните служби.
След като чува какво се е случило, Мави се поддава на чувствата си и застава до Санджар. Санджар, който не може да си прости, се изправя до Мави, благодарение на истината, която научава. Докато Мави се бори с призраците от миналото си, заради случващото се днес, тя застава твърдо до Санджар в неговата война. Тяхната мъка ще ги сближи както никога досега.
Гювен се опитва да замаже очите на Мелек с фалшиви и лишени от любов порядки и обноски, които налага на детето.
Хората в конака пък се разкайват и бързат да се сплотят, за да върнат Мелек при себе си. Мелек преминава още изпитания в новото си съществуване, наложено й от Гювен, но се опитва да оцелее заради баща си.
Докато Санджар трябва да стои далеч от Мелек, за да не я загуби завинаги, Мелек попада в приключение, пълно с изненади, благодарение на някой, който изобщо не е очаквала. Този път всички ще са поразени от развитието на събитията

Приятен следобед,дами

# 385
  • Мнения: 2 645
Ето го и отговорът на социалните медии на турския рейтинг.





Alaska 80

Цитат
Предполагам, съпругът ще е злодей, и ще я обвинява за смъртта на детето. По някое време ще се появи, и Санджар ще го пребие поне два пъти.

И според мен няма да му се размине тупаника на съпруга.

Обаче липсата на комарджийството при посланика не мога да си го обясня с желанието за отмъщение. Това е зависимост, официално признато вид заболяване и току тъй не изчезва. Вероятно обаче сценаристите не са имали време да го чакат да се лекува, поради липсата на качествен злодей, и докато вкарат нов, само този са могли да използват. Разбираемо е като се има предвид какво им беше оставено в наследство. Гювен е антиродител, антидядо и всичко за което можем да се сетим. Дори в тази серия нарече дъщеря си „луда“ . Що за дядо е това да кара едно малко дете да страда, за да си отмъщава? Той може да е психопат, но е умен психопат. В сценария има и малко несъответствие по отношение на финансите. Посланикът получи 2 милиона, но те бързо се топят с антуража, който си е наел, с живота под наем в хотел. И имаше едно изхвърляне от сорта, че ако трябва ще купи яхта. Тези пари няма да му стигнат за всичко това. Не може обаче да му се отрече, че казва и някои истини по отношение гледането на Мелек. Не я гледат добре в конака, не ходи на училище.
Метаморфозата, която иначе претърпя героят Гювен, не е толкова нелогична, колкото на пръв поглед изглежда.
Ами че той на практика цял живот си е бил политик. Какво да се чудим, че знае кои копчета да натисне, как да манипулира, как да бъде лицемерен и да играе театър пред хората според както му изнася. Нима повечето политици не притежават точно такива качества? Тези хора са скъсали с реалността, те дори си вярват. Наре на 10 години знаела сума ти езици, свирела на пиано играела шах и после се запознала със Санджар и всичко отишло по дяволите видите ли. Много не ѝ личеше образоваността на Наре, но вероятно до 10 годишна възраст е била жива майка ѝ, след нея , а не след Санджар, всичко се променя. А и той ако си е мислел, че „селяндурът“ наистина е пречка за развитието на дъщеря му, защо е продължавал да ходи на почивка в Мугла? Пък и как може той да ѝ навреди за една ваканция? Обаче насреща си има не кой да е, а Мюге. На нея официално трябва да ѝ се забрани да практикува тази професия. Самата тя има нужда от психолог.

Но става ясно, че идва нов злодей. Очакваше се. Всички предполагат, че това ще е съпругът на Мави, може би бивш. Няма как да е добър човек, щом тя си е пожелавала смъртта му. По въпроса за вината, имам предположение, че и Мави преувеличава в самообвиненията си. Чухме записът на детенцето. То казва, че баща му е дошъл да го вземе и щели да ходят в чифлика и щяло да бъде добре ако и майка му била с тях, а така много ще ѝ липсва. Каква точно е вината на Мави? Знаела е, но не е искала да ходи с тях, или просто не е знаела и е разбрала в последствие чрез този запис? Човек винаги намира причини да се самообвинява, но истинската вина е нещо друго.

Да кажа нещо и за пълнежа Дуду - Яхя. Два часа наистина трябва да се запълват, но аз нямам нищо против това да има развитие и при други герои, защото иначе сценарият много бързо ще зацикли върху главните и ще започне разделяне, събиране, недоразумения и такива подобни. До скоро гледах една уж романтична комедия. Там нямаше никакво развитие на страничните герои и започнаха да се чудят какво да ги правят за да продължи сериала. От романтична комедия стана дразнеща драма. Тъй че нека има и паралелни драми, за да могат главните герои да си вървят по пътя, по който са поели.

На зараждащата се любов между Мави и Санджар, можем само да се радваме. Много е истинска и много логична. Тя се появява в тежко време и за двамата, с много пречки, но интензивно, както Аляска казва : “ На правилното място, в правилния момент.“ Те изживяват заедно моменти, с които вероятно и двамата не са се срещали досега. И се радвам, че сценаристите не ги направиха гламави, да не знаят какво им се случва и да не си признават пред себе си какво чувстват. И колко смешен беше Санджар като я попита „ Ние с теб какви сме си?“ И нейното объркване, отговорът: Приятели сигурно. А после бързо оглеждане в огледалото преди той да дойде. Непринуденият разговор, смехът, споделянето на този момент, доведе и до вътрешното им удовлетворение от близостта, която имат и до тъй желаният сън.







Никой от тях двамата не се заблуждава, че  нямат връзка. Те знаят много добре какво се случва със сърцата им. А Халисе се отличава от Гювен по това, че е проста и обича децата си по един „перверзен“ в моите представи начин. Тя ако беше майка на мястото си, синът ѝ нямаше да плаче на чуждо рамо. Но и тя като Гювен си вярва.

Интересно какво ще да е точно приключението на Мелек, което ни очаква в понеделник. Дали това е точният превод? Думата приключение не се свързва непременно с нещо отрицателно, тъкмо обратното. А възможно ли е да се появи бабата, да се окаже, че не е мъртва? Или приключението ще е с някой друг герой? Дали пък Бора няма да стане активен по някакъв начин и така по-бързо да се сближат със Санджар- като следствие да няма пречки по пътя към Елван? Обаче Мелек не познава Бора. Тя и баба си не познава. Laughing Гадая си. Каврук? Да не отвлече той Мелек и да се крият?



Момичета, гласувайте за нашата двойка.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScnJq1mZSchvTmQZ86do6E4 … zVBikwuQ/viewform

https://twitter.com/i/status/1365319634375897092

Последна редакция: пт, 26 фев 2021, 21:45 от Dimony

# 386
  • Мнения: 10 037
Здравейте момичета!

Благодаря за споделеното! Страхотни сте!  Mesh, добре дошла! Ти, по прекрасен начин, си изразила и моите мисли. Следя Туба от 2009 година и до сега не съм срещнала по-талантлива  актриса! Много, много я харесвам!  Виждах я на живо и мога да кажа, че е невероятно обаятелна и не се насищаш да я гледаш и да черпиш страхотната  положителна енергия, която излъчва! Изключителен човек, изключителна актриса !
Mesh ме вдъхнови да изгледам епизодите с руска озвучка, имам малък проблем с очите.Angry

Димони, според мен, този, с когото Мелек ще преживее приключението, е Мави. Не зная какво са измислили СЦ, но се радвам, че в екипа има психолог - напоследък модерното направление в дизи индустрията. Друг е въпросът, че феновете са по-компетентни от най-добрия психолог. Sunglasses  Ама, какво да се прави, човещина...

Нашите момичета са били на рожден ден на близначките на Дойгу, което ни подсказва, че са в Бодрум в момента.

Туба е сложила в сторито си забавен клип с актьора, който играе Бора. Харесвам го, а  е и тип Онур. Може и Туба да го хареса , такъв весел, дебеличък...Stuck Out Tongue Winking Eye

https://www.instagram.com/stories/tubabustun.official/2517692387289407829/
Туба е спечелила и първите анкети тази година. Аз, лично, мразя анкети, но е приятно да видиш, че имаш и съмишленици.


Рекламата на втората част на ДП от фирмата, продаваща сериала в чужбина

А баба Хандан е публикувала сладка снимка на бебешките биберони на Мая и Топрак

Не очаквах, че някой пази тези неща. Ние дадохме нашата биба на едно малко коте, като използвах любовта на сина ми към котките, а и възможност да откажа едногодишния юнак от този навик, както каза доктора. Не че не ходихме да я търсим, но котето вече я беше използвало! Joy
Ето и малко творчество от Туба, Мая и Топрак.
https://vk.com/id249702570?z=video-121564141_456245790%2F4d8d141 … -121564141_185064


Хубава вечер и бъдете здрави! Kiss

# 387
  • Мнения: 41 969
Здравейте,момичета!





ALaska 80 Hug Вичи Hug Димони Hug Линка Hug,чудесни коментари и инфо сте споделили! Two Hearts

Mesh Hug,и аз като Линка Hug следя Туба от 2009 г. след като я гледах в ''Аси'',но прописах по-късно във форума.И също съм от щастливките,които я видяха на живо на 17.05.2014 г. в Истанбул по време на снимките на КПА! Two Hearts И Енгин видях отдалеч,но успях да му направя снимки! Simple Smile

Туба отново ни е зарадвала за Добро утро!
Добавила е в инстасторито #TubaBüyüküstün
https://vk.com/clubtuba507?z=video-63875573_456242050%2F8848a957 … pl_wall_-63875573
скринове от видеото...


  

музиката от видеото...ни е позната...



и по-близък кадър с децата от РД...





Желая ви приятна и спокойна събота!

# 388
  • Мнения: 26
Здравейте, благодаря за топлото посрещане. Нямам много време, но да отбележа, че съм се включила. Виждам, че сте доста напред с познанията за турската сериална индустрия за разлика от мен. Тези чудовищни серии направо не са ми по силите, как хората, които ги работят, издържат, не знам. Заради пандемичните мерки имам време да кажем докато чакам детето от тениса, в студа си седях в колата и ето ти време за турски сериал, но то е час, а те серии по 3 часа. Явно социалният живот в Турция не е от най-интересните. Шегувам се. Аз наистина не съм типичният зрител на тези сериали, но не съм и от тези, които се имат за културни, когато изглеждат културни. Като изгледах първия сериал заради Туба, заявих наред, че съм гледала турски сериал. Естествено не, че не съм виждала докато майка ми и приятели гледаха, просто не бях се хващала да следя. Турците имат чудовищно производство, има много професионализъм вложен, но по различни причини сценариите са голям проблем, който най-често прецаква всичко. В този проект са направили сценарен преврат и досега пипат много професионално. Заинтригувана съм.

Още не мога да ви свържа с имена, но на тези от вас, видели съмишленик по отношения на Туба, така е - това момиче е специално, невероятна дарба и силен дух. То с таланта винаги е така, без характер не става. Това, че сте я виждали на живо, си е за завист. Благодаря за новостите и снимките, ще гледам като остане време. Бъдете здрави.

# 389
  • Мнения: 2 645
Линка, Мави нали ще е до Санджар през цялото време. Пък и няма да е много удачно според мен точно тя да се впуска в приключения с Мелек, тъй като посланикът използва и нея в тактиката си срещу Санджар.
И за какъв психолог в екипа говорите, нещо пропуснала ли съм? Ако става дума за Мюге, сори, ама тя е пишман психолог. Всеки, който е гледал сериалът от началото , знае това. Има си някакви теоретични познания и дотам. Просто не се справя. Дори и посланикът ѝ го спомена в един момент. Той затова и така лесно я манипулира. Да завършиш психология, не значи, че вече си добър психолог. Има професии, които изискват нещо повече от образование. Тази е една от тях. По принцип психологията не е точна наука и много неща там са недоказуеми. Днес всеки , който не може да бъде диагностициран, веднага му слагат психоматична диагноза, за по-лесно.

Общи условия

Активация на акаунт