Имате ли проблеми след епидуралната при нормално раждане?

  • 1 785
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 787
Аз съм от доволните  Peace
Никакви проблеми по време на раждането, никакви и след това.

И аз така Peace

# 16
  • Мнения: 1 448
РАждах секцио с епидурална, седмица след това ме боля кръста и това беше  Peace

# 17
# 18
  • Мнения: 8 505
Никакви.
Ако анестезиологът я постави правилно,не би трябвало да има оплаквания след това.

# 19
  • Мнения: 4 422
И аз изпитвах ужасен страх,ама като знам първия път без епидурална какъв ужас беше се престраших.Никакви оплаквания,само мъжа ми дето гледа и въобще не се плаши от такива гледки и манипулации му се изкара акъла като гледа за какво става въпрос.
Това за увреждания при бебето не съм го чувала -измишльотина.Хората от 20 години я слагат все щеше да се разбере нещо.
Много съм доволна от епидуралната само дето накрая ми я спряха ,че не усещах напъните и тогава ми се разказа играта. #CrazyКак ли не ги молех за още упойка Praynig Praynig Ама не.Но докато бях обаче с нея беше рай.

# 20
  • Мнения: 2 818
Болеше ме кръста доста  Confused Постепенно отшумя за около 2 месеца.

# 21
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Раждала съм нормално и с епидурална и със спинална упойка - нямам оплаквания.

# 22
  • София
  • Мнения: 2 164
Нямам оплаквания.

# 23
  • София
  • Мнения: 7 039
Не съм имала никакви проблеми от епидуралната.

# 24
  • Мнения: 14 133
Никакви.
Ако анестезиологът я постави правилно,не би трябвало да има оплаквания след това.

# 25
  • Мнения: 5 391
Не съм имала никакви странични ефекти след поставянето на епидуралната упойка.Дори не съм се притеснявала преди това, че може да ми създаде проблем Peace

# 26
  • Мнения: 11 004
Е и по каква причина???Все пак ако беше така едва ли щеше да се ползва.Това е поредната градска легенда. Crossing Arms

На нея една от акушерките й казала, че лекарите в нашата болница не били достатъчно добри специалисти и нямало да й я сложат както трябва, нещо такова  newsm78 И на мен ми звучи каот поредната легенда.

# 27
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 915
Аз съм не просто от доволните, а от много доволните от епидуралната. Абсолютно никакви проблеми. Само леко главоболие, което така или иначе получават почти всички и то в първите 1-2 часа - оправя се с едно хапче аналгин на секундата.
Но! Много е важно кой ще ти поставя епидуралната. Не искам да те плаша, но когато аз раждах имаше невероятно стълпотворение от раждащи мами. На някои упойката кой знае защо подейства само от дясната страна, при други се наложи да я повтарят, защото не подейства от първия път, при трети изобщо нямаше проблем. После от толкова много родилки в рамките само на два дни (май бяхме около 60), имаше едва две момичета с по-сериозни проблеми. Тоест: ужасно силно главоболие до степен да се наложи вливане на системи. Доколкото разбрах, след изписването са се оправили в рамките на около една седмица. Така че дори да се получи някакво усложнение, то със сигурност не е чак толкова страшно, колкото го представят някои.

# 28
  • Мнения: 324
Никакви проблеми, много съм доволна.  Peace

# 29
  • София
  • Мнения: 1 457
При мен се наложи да ми сложат епидурална при нормално раждане. Много ме беше страх за последствия, че и аз се бях наслушала на едни истории #Crazy, но слава Богу нямах проблеми с упойката. Все чаках да ме заболи главата, ама не стана  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт