Доколко се променя един мъж след секса?

  • 36 732
  • 1 021
  •   2
Отговори
# 15
  • Мнения: 41 368
Аз не знам мъж, който да подхожда към едно запознанство с цел сериозна връзка. Поне не под 30 годишна възраст. Обикновено се оглеждат какво ще им хване окото с идеята за секс. И след това нещата се развиват според хората. Рядко някой се жени за първия си сексуален партньор, значи по-често след секса хората се разделят. И така с един, с втори, с трети, докато изведнъж откривате, че и след секса искате да сте заедно, да си говорите, да се гушкате, да движите заедно, и пак да правите секс, който вместо да омръзва става по-добър и... ето три станала сериозната връзка.
И при жените е същото - в началото е привличането, може би не чак толкова първосигнално като при мъжете все пак, търси се и някаква химия освен привлекателната визия, докато на мъжете и хубав задник им стига. Ако са закъсали и какъв да е задник става, стига да им пусне. Последното е доста рядко при жените, да не кажа, че не се среща изобщо.
Но и двата пола са склонни на свалки и забежки даже и да няма намерение за нещо сериозно. И понякога измежду плявата се намират и бисери. Според мен си е съвсем нормално.

# 16
  • Мнения: 1 376
Въпросът е заслужава ли си "да му влизаш под кожата"? Аз бих го използвала физически и дотам, без надежди. Пък после каквото излезе. По принцип рядко става нещо повече.
И, не, не може да завъртиш на някого главата с единия секс, прекалено голям е "пазара" в момента.

# 17
  • Мнения: 3 755
Случи ми се веднъж. След секса искаше повече секс, явно му хареса, обаче беше очевидно, че през няколкото месеца, в които бяхме заедно, през ум не му е минало за нещо повече. Аз, естествено, се влюбих, страдах и разлюбих, не беше кой знае какво.
Само един, обаче, всички останали ми предлагаха брак на първия месец от връзката, така че не съм експерт, по-скоро се записвам да следя Simple Smile

# 18
  • Мнения: 12 865
Въпросът е заслужава ли си "да му влизаш под кожата"? Аз бих го използвала физически и дотам, без надежди. Пък после каквото излезе. По принцип рядко става нещо повече.
И, не, не може да завъртиш на някого главата с единия секс, прекалено голям е "пазара" в момента.
Ами да, прекалено много млади и по-зрели жени търсят секс заради секса, съвсем разкрепостено при това, та някой, който не иска връзка по свои си причини, да намери изведнъж единствения секс, който иска да прави до края на живота си.
А тези разкрепостени жени си имат свои причини да не търсят връзка: може вече да са в неудовлетворяваща връзка, в отворена връзка, да са разочаровани от всякакви връзки или прекалено млади (по тяхно мнение, а не наистина много млади), за да искат да се обвързват изобщо за сега.

# 19
  • Мнения: 17 409
Не бих правила секс с мъж, който в прав текст ми заявява, че не иска нищо повече от мен.
Те принципно повечето тръгват с тази нагласа, което е и нормално. Всичко започва първо със сексуално влечение.Няма как да знаеш дали искаш нещо повече от човек без да си опитал да си с него, но ми се струва крайно нагло да си го и кажеш.

На мен ми е смешно това с искането на повече в нищото. Така де, няма се хабиме за единия секс, пък той да вземе да си остане с неискането.

# 20
  • Мнения: 10 998
Аз съм правила секс с мъж, който не иска нищо повече. Не съжалявам и не се чувствам използвана, но просто аз много се влюбих и много страдах. Не съм разочарована от мъжа, а по скоро от себе си. В смисъл, че съм толкова ранима. Като цяло приветствам отношения за секс, но само ако никой от двамата не се влюбва. Иначе е мъчително. Просто си боли месеци, та даже и години.

# 21
  • Мнения: 246
Не смятам, че секса може да промени нещо в един човек. Съдейки по моите познати, след секса преструвките, тактиките и игрички те свършват и хората си показват и другата страна. Е, не всички мъже са играчи. Но дори сериозните мъже си имат такива периоди,често продиктувани от тежки предишни връзки или кофти раздяла. Мисля че и дори в този случай би искал нещо повече от жена, не заради секса с с нея, а заради самата нея.

# 22
  • Мнения: 2 838
Обикновено след време им идва акъла, че искат нещо повече. При мен се е случвало, ама палачинката се обръща- аз пък нямах интерес към претоплени манджи.

# 23
  • София
  • Мнения: 28 782
Смятам за достойно, когато един мъж каже, че търси само секс. Не подвежда отсрещната страна и тогава жената си решава изнася ли й. Често и на жените им изнася.
Понякога заради житейски обстоятелства, етап от живота, характер или друга лична причина мъжете търсят само секс и тогава трудно нещо би се променило след секса.
Съгласна съм с това, но с допълнението, че и жените в даден момент могат да търсят само секс. Нищо лошо няма в това – сексът е за удоволствие, стига да не се лъже отстрещната страна, че се търси нещо повече. Ако искаш само секс – казваш, ако не знаеш – казваш, че не знаеш, но не лъжеш.

# 24
  • Варна
  • Мнения: 14 550
В началото е първично привличане. Ако мъжа е впечатлен, не губи интерес към жената. Може да го дистанцира лош секс и злобен характер.
Тази нагласа за "only sex"е блъф и вид застраховка. Допадне ли му партньорката, контактите продължават. Важи и за двата пола.
Иначе с какви нагласи излизате с мъж, на първа среща? Списъци с изисквания, доходи и фантазии за златна сватба ли?

# 25
  • Мнения: 6 622
Не бих правила секс с мъж, който в прав текст ми заявява, че не иска нищо повече от мен.
Те принципно повечето тръгват с тази нагласа, което е и нормално. Всичко започва първо със сексуално влечение.Няма как да знаеш дали искаш нещо повече от човек без да си опитал да си с него, но ми се струва крайно нагло да си го и кажеш.

На мен ми е смешно това с искането на повече в нищото. Така де, няма се хабиме за единия секс, пък той да вземе да си остане с неискането.
Чети с разбиране, бе Дренче.
Никой не може да ти гарантира повече без дори да е опитал да е с теб. А и да се опита да ти гарантира е твърде възможно да не се получи. Няма как да знаеш дали би искал сериозни отношения с някой без да си минал през всички стъпки-разговор, флирт, секс..
След това или си допадате или пътищата ви се разделят. Но щом някой предлага само секс значи изобщо не е впечатлен от мен и/или не харесва нещо в мен.  Мерси съм за такъв секс.

# 26
  • София
  • Мнения: 28 782
Или че в конкретния момент няма желание за сериозна връзка без значение от отсрещния човек.

# 27
  • София
  • Мнения: 12 873
Скрит текст:
Не бих правила секс с мъж, който в прав текст ми заявява, че не иска нищо повече от мен.
Те принципно повечето тръгват с тази нагласа, което е и нормално. Всичко започва първо със сексуално влечение.Няма как да знаеш дали искаш нещо повече от човек без да си опитал да си с него, но ми се струва крайно нагло да си го и кажеш.

На мен ми е смешно това с искането на повече в нищото. Така де, няма се хабиме за единия секс, пък той да вземе да си остане с неискането.
Чети с разбиране, бе Дренче.
Никой не може да ти гарантира повече без дори да е опитал да е с теб. А и да се опита да ти гарантира е твърде възможно да не се получи. Няма как да знаеш дали би искал сериозни отношения с някой без да си минал през всички стъпки-разговор, флирт, секс..
След това или си допадате или пътищата ви се разделят. Но щом някой предлага само секс значи изобщо не е впечатлен от мен и/или не харесва нещо в мен.  Мерси съм за такъв секс.

Ами, те има хора, които цели връзки симулират, без да харесват половинката и без да планират тя да им е последна, само удобна, докато наистина си харесат някоя. Това, че някой е заявил, че търси само секс, почти винаги е много повече свързано с него самия, отколкото с теб.

В началото е първично привличане. Ако мъжа е впечатлен, не губи интерес към жената. Може да го дистанцира лош секс и злобен характер.
Тази нагласа за "only sex"е блъф и вид застраховка. Допадне ли му партньорката, контактите продължават. Важи и за двата пола.
Иначе с какви нагласи излизате с мъж, на първа среща? Списъци с изисквания, доходи и фантазии за златна сватба ли?

Мен един мъж ако ме привлича, обещанието за сериозна връзка изобщо не ми е фактор дали ще правя секс с него. За мен сексът не е нещо, което давам срещу други неща, то е взаимно удоволствие с човек, с когото си допадаме взаимно. Това с условието разбира се, че никога не съм имала нагласата, че такива отношения ме обезценяват. Хората, които имат такава нагласа, определено няма как да се почувстват добре в такава ситуация.

# 28
  • Мнения: 17 409
Хм, ми то може и с искането да си остане или пък с приказките за неискането. Намирам за безпредметни предварителните разговори, но на когото както му е угодно. Чак пък да е нагло - не мисля.

# 29
  • Мнения: 588
Интересна тема върху която и аз съм се замисляла. Разбира се, без да е имало флирт и секс е трудно една жена да очаква сериозни отношения, но все ми се иска повече мъже да разсъждават за една жена в следната насока - да излизат с нея на няколко срещи, да общуват, да се държат за ръце и да се целуват.. Тогава ако решат да бъдат интимни, защото не знам как вие го възприемате, но това за мен е изключително висша форма на интимност и както казаха по-горе да бъда с някого само за секс без друго ми е много унизително. Ако го заяви в прав текст не бих го обвинила, но не бих го направила. Иначе е много гадно жената да се отдаде на един мъж, да му е вярна и след време да разбере, че я е имал само за това, без да го е казал или без да го е мислила. Сякаш в съвременните "модерни" времена все повече се обезличава дискретността, мъжете искат веднага да се докопат до целта, не им ли изнася бягат, а жените са склонни да се дават твърде лесно.. Някак ми се иска да си проличи докъде може да стигне мъж, който наистина иска една жена. А не се смятам за старомодна.

Общи условия

Активация на акаунт