Доколко се променя един мъж след секса?

  • 36 949
  • 1 021
  •   1
Отговори
# 210
  • Пловдив
  • Мнения: 23 948
Връщам се и докладвам. Сексът беше добър, мъжът - некачествен по моите критерии! Той иска още (имам си хас, да не иска!)
Аз - не съм сигурна! Ако ми се прави лесен секс си имам бройка насреща, ама този за връзка не става!
Демек, ако перифразираме темата на: Как се променя Ravenna след секс?
Отговорът е: Никак!
Все съм си същото дърво! По-зле съм и от мъж! Sad
Какво му има на мъжа?

# 211
  • Мнения: 2 928
Равена, хахаххаха, образ си ти. Докато каза, че не искаш еднократен секс, че си скромна и ще мируваш и си вече + 1 бройка напред. Ако си искрена в написаното от ъпдейта, не ти трябват самоанализи, терзания и всякакви мисловни упражнения. Продължавай със спонтанността, във времето все може да нацелиш и мъж за връзка.
Да и той така каза. Че в началото на срещата съм започнала като сестра (в смисъл на монахиня) и си нямал и идея, че тя ще завърши в хотел. И още, че ако знаел какво се крие под дългото ми палто (аз такова нося, че съм зиморничава), нямало въобще да си губи времето с разходки в парка. Joy

Разказа ми половината си живот. От всичко опитал - чиста проба авантюрист. Бил е и в затвора на младини. Има забрана за пътуване поради тази причина в Щатите, UK и Австралия. Сега твърди, че е чист, но не е професионално ориентиран. Живее при чичо си. Не е сигурен дори утре дали ще му се живее в Монреал или ще се мести в друг град. Не е стабилен финансово. Това на мой език се нарича: жива беля, па дори и да е добросърдечен приказливец. Поне на такъв ми направи впечатление.

Разбира се, при условие, че "докладът" отговаря на истината. Защото може и да ни вземат за мезе.
Надявам се, че това съмнение към другите хора не се корени в близкото ти обкръжение?
Чак пък за такова развинтено въображение, откъде толкоз акъл?  Joy
На мен като ми хареса нещо дори само визуално си го взимам. Не ми липсва смелост.

Последна редакция: пн, 28 дек 2020, 17:26 от Ravenna

# 212
  • Мнения: 10 915

Ще го кажа директно : За какво да се търчи след някоя, когато може да се излязе с друга, пред която няма да има нужда мъжа да се изтъква и прави на клоун и баровец ?
Жена която оценява без да се надценява е много по-добра за връзка, от тази която се прави на голямата работа.

Може да си има ценни качества жената. А е и по-сладко и за двама ви когато се вижда, че имаш топки да пребориш конкуренцията. Това не значи въобще да се правиш на клоун и баровец, а да си с индивидуалност. Много ме натъжава това "ми като не мога с теб, отказвам се и отлитам". Ми прав ти път, въобще не си ми ценен, щом и аз не съм ти ценност, не изпитваш нужда да ме задържиш и смяташ, че отношенията ни ще се градят на някакво предварително договаряне като на детска площадка "Аз съм Lan_7. Искаш ли да си играем?" и да очакваш отговор "Да, с удоволствие". Повечето мъже са любезни и се държат кавалерски с непознати жени. Престоени любезности дал бог.
   За една жена, която има качества и я желаеш за партньор, с който да градите бъдеще заедно си струва да се бориш и това не го оспорвам ! Говорим за секс за една вечер, там такава борба е излишна. Въпросът е с каква нагласа си ?  Така че това не е до имането/нямането на топки, а до това дали си струва да хабиш време за нещо, за което знаеш, че е мимолетно и до там. Ако всяка среща за еднократен секс с непознта е за мъжа Рубикон, то просто си губи смисъла начинанието.
Колкото до това дали престорените любезности, мазненето и заучените фрази - една жена с интелект веднага вижда що за плужек има пред себе си. Има такива на които им харесват плужеци с пари. Но има и свестни мацки, които пускат такива плужеци да пасат и си търсят мъж с качества. Въпрос на интелект, кой какво търси и жизнена философия.

# 213
  • Мнения: 4 976
В младостта ми освен първата ми връзка, всички останали са започвали със секс и са се превръщали във връзка. Не ми се е случвал еднократен секс, но реално, когато съм предприемала крачката съм си казвала "Рози, желаеш го..ами давай пък било и за една вечер"
Бях позитивно настроена и търсих позитивното.
Сега не ми се получава. Толкова съм обременена и мисля, и мисля..
А тези мисли скапват всичко!
Опитах, но се вглеждами търся недостатъците. А това не води към добро.
Това излъчвам, това се усеща и това отблъсква.
А иначе никой не бяга от хубавото (усещания)

# 214
  • Мнения: 2 928
Дам, не знам, как ще ме пребори. Mission: Impossible! Joy
Не му липсва хъс обаче, не отричам.
Половин грък/ половин кебекар. Гръцкото е по бащина линия. Сред многото излияния вчера описа баща си като негодник и че не искал да прилича на него. "Обнадеждаващо!" (със зле прикрита ирония) Joy
Чудя се да се смея ли или да плача? Защо все на мене, Господи? Joy
Аз предпочитам плужек с пари донякъде пред това. Blush
Има една песен на Ava Max - Kings & Queens, по този повод. Много я въртят по нашите радиа, не знам дали е популярна в България.

# 215
  • София
  • Мнения: 13 135
Разказа ми половината си живот. От всичко опитал - чиста проба авантюрист. Бил е и в затвора на младини. Има забрана за пътуване поради тази причина в Щатите, UK и Австралия. Сега твърди, че е чист, но не е професионално ориентиран. Живее при чичо си. Не е сигурен дори утре дали ще му се живее в Монреал или ще се мести в друг град. Не е стабилен финансово. Това на мой език се нарича: жива беля, па дори и да е добросърдечен приказливец. Поне на такъв ми направи впечатление.

Ясно защо не виждаш перспектива, наистина звучи супер проблемен.

# 216
  • Мнения: 17 416
Е, проблемните и те хора, но на тоз, като гледам - възскъпо му идва наша Ravenna. Какво да се прави Simple Smile
Съгласна съм с Рози. По-малко мислителки и повече действия, току - виж се получила. Връзката Simple Smile

# 217
  • Мнения: 18
Следях темата по едно време, но има ужасно много коментари.
Непосилно е.

Доколко се променя един мъж след секса?

Не се променя.

# 218
  • Мнения: 7 558
Следях темата по едно време, но има ужасно много коментари.
Непосилно е.

Доколко се променя един мъж след секса?

Не се променя.

Преди всичко зависи и от двете страни, има и такива които се променят.Говоря от опит.Не винаги и не всички, но не говорим за секс за една вечер, в никакъв случай, а за отношения тръгнали от нагласа за необвързване и разрастнали се до нещо повече.

# 219
  • Мнения: 588
Равена, не се занимавай, със сигурност има и по-свестни мъже..
Иначе нека се върнем на най-първоначалния въпрос.. Как да омаем един пич, който не знаем с каква нагласа е, така че да няма желание да ни пусне и да иска пак и пак да ни види? Grinning Защото стана ясно вече, че на мен такива връзки не са ми по вкуса..
Понякога си мисля, че колкото и секси и добра да е жената и да се статае остава незабелязано.
Мусака обаче нито обичам, нито мога да правя.

# 220
  • Мнения: 6 308
"Мусака обаче нито обичам, нито мога да правя. "

Без мусака - трудна работа Simple Smile
По-добре се научи да правиш...

# 221
  • Варна
  • Мнения: 14 569
А защо да не се научи да прави шоколадов мус?

# 222
  • Мнения: 10 999
Мерилин, този въпрос и аз си го задавах повече от година. Как да омотаем един мъж. Ми не става бе, жена, един мъж ако не иска да е омотан, не може на сила. Дори и да казва, че си най-секси жената с която е бил през целия си живот, или че сте правили най-хубавия секс през целия му живот.
Иначе обожавам да готвя мусака, но това не помага.
Просто истината е, че мъжете не могат да бъдат омотани. Хитри са, предпазливи са, обичат най-много себе си. Единствения начин е и ние жените да обичаме най-много себе си, да сме си самодостатъчни. Ако някой ни иска, той да полага услия, ако не ни иска достатъчно, да се радваме на днешния ден и да не мислим за утре.
Каквато и да е истината обаче, не е в секса и в мусаката. От личен горчив опит ви говоря.

# 223
  • Мнения: 18
Мерилин Монро, Хепи, Крис,
Мъжете сме напълно елементарни. Повечето се влюбваме преди секса, а той хич не помага за "омайването", както се изрази Мерилин. 
Ако трябва да сме честни даже сваляме гарда. Признавам с неохота.
Би трябвало да съществува вариант и да хлътнеш по жена след секса, но това е по-скоро мимолетно чувство на физическа удовлетвореност, в която сцена сърцето няма роля.

Не забравяйте, че хората са човешки галактики пълни с непознати звезди. Да се чудиш какъв телескоп да използваш.
Simple Smile

# 224
  • Мнения: 46 650
Мъжете сме напълно елементарни...
Няма мъже, жени тук. Всички са елементарни, когато хлътнат.
Е, ако става дума за нещо крайно, от типа на сериозно престъпление, инстинктът за самосъхранение може и да се задейства, но иначе чак след години, като отмине първоначалната еуфория, може да се включи разума. И пак не е сигурно.

Общи условия

Активация на акаунт