Номинация за най-абсурдна реплика, свързана с кърменето и захранването на бебето - 21

  • 41 488
  • 765
  •   1
Отговори
# 360
  • Несебър
  • Мнения: 529
Всяка храна с кръгла форма е хубаво да се реже, дори и вече да не е за бебе. Гроздето дори и при възрастни е с голям риск от задавяне, защото перфектно си пасва на дихателните пътища, а при евентуално задавяне е много трудно за изваждане от мед. лица.
И да не е спам - Е, няма такива сачми като тези със захранването и киселото мляко. Споделям ви и вашите мнения горе...

# 361
  • Мнения: 828
Това отново за бебе на 3-4м ... Вече ме е срам да кажа, че ще захранвам бебето на 6м като стане. Все едно аз съм лудата 🤣

# 362
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 281
Ужас...нашата педиатърка като чуе за бисквити и направо се запенва 😃
То само бисквитите засищат, нищо друго🤷‍♀️

# 363
  • Мнения: 61
Като чета майки как разсъждават за здравето на децата си (това гастрити ,язви и подобни) и тъпите реплики на хора които НИКОГА  не са кърмили не са толкова фрапиращи. И все пак днес ме информираха, че може би има статия според която бебето има нужда от кърма само до шестия месец, после било само за успокоение,  лукс демек. Тоест кърмейки го глезиш и лигавиш.

# 364
  • Мнения: X
Пази Боже !
И моята свекърва е оставяла бебето си, докато спи, за да отскочи за 10 минути до магазина ( да не умре от глад жената ).
Аз съм късметлийка, майка ми ме е кърмила и е имала много кърма, но и аз съм яла хуманна и бананови каши.
Не са ми давали пюрета, сокове помня да съм пила чак към 3-4 години.
Това с меда и КМ ме уби,  и аз оня ден говорих с една, дето с мед намазала биберона, на детето нищо му няма !
Бебето й е на 6 месеца и е бая дебело, родено е 5 кг.( ген).  Захранва го и бърза всичко да му даде, и глутен е яло, ако не се лъжа.
Моята на 9  м. още не е яла жито, че имам в рода ми алергични към глутена. Не вярвам в модата да се бърза с пшеницата, и без тва е ГМО и доста се дебелее от нея.

# 365
  • Мнения: 367
Момичета.. сънувах бебета с биберони топнати в мед. Направо ме травмират такива неща. Мисля си тази девойка, с киселото мляко, притеснена да не се стигне до хапчета.. ми то дано това човече няма проблеми като порасне, че бая хапчета може да се наложи да пие за стомах. 🤷🏽♀

# 366
# 367
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 281
Логично, щом е червено, зачервява гърлото 😃

# 368
  • Мнения: 2 358
Пишете ѝ спешно да не дава спанак, че ще се превърне в Шрек! Доказано е! Свекървата на една жена го каза!

# 369
  • Мнения: 7 776
Ох, хаха и аз го видях това 😆 страшно се смях.

# 370
  • Мнения: 1 206
По принцип само ви следя, но не се сдържах 😃

# 371
# 372
  • Мнения: 2 358
Добре, де, това е малоумно вече! Какво са тези хора, не се ли интересуват грам за най-доброто за децата си? Според мен са някакви 18-19 годишни, които не могат да се осъзнаят все още. То, срамота!

# 373
  • Мнения: 7 776
2+ два месеца ли е? 😳

# 374
  • Мнения: 367

Ми да, те тия бебета са вечно гладни!! Данонино с бисквити и да си лягат 🤦🏽♀

Общи условия

Активация на акаунт