Аптамил

  • 2 824
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 27 524
А защо трябва да се преварява водата?Синът ми отдавна не пие преварена вода, но чета че за приготвянето на Аптамил-авероятно и за другите АМ водата трябва да бъде преварена ThinkingПроблем ли е, ако не е?

Никога не съм преварявала. Има си изворни и трапезни води за бебета и те няма нужда да се преваряват  Peace

# 16
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Споко Hug, ние само Аптамил сме яли - слагаш нужната вода (да е топла), слагаш нужния брой лъжички АМ, затваряш шишето, разклащаш и ...ДА му е сладко на бебчо Misc Baby Bottle!
И ние сме така- и бебчо си го хапва с удоволствие!

# 17
  • Мнения: 40
Водата  поне до 6 месец задължително трябва да се преварява за да се унищожат всички микроорганизми които са доста опасни за едно малко човече. Това ще го каже всеки педиатър а и всеки го знае. Аз лично никога не бих подценила този факт и не бих си позволила да рискувам, особенно като си представя какво плува във водата от язовира до пречиствателната станция , прибавянето на хлор и други "подобрители"после по ръждясалите тръби ..................
Няма място за питане водата ТРЯБВА да се преварява, а и на самите кутии пише да е преварвна в продължение на 5-10 мин.

# 18
  • Мнения: 1 555
Споко Hug, ние само Аптамил сме яли - слагаш нужната вода (да е топла), слагаш нужния брой лъжички АМ, затваряш шишето, разклащаш и ...ДА му е сладко на бебчо Misc Baby Bottle!
Абсолютно точно казано !!! Peace важното е водата да е гореща, за да се разтвори добре млякото, а не да запуши дупките на бибероната, поне при нас това редовно се случваше и затова водата беше вряла, като после чаках да се охлади !

# 19
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
И аз в началото като давах Фризолак и НАН ставаше с топла водичка, но за Аптамила гореща вода. И после чакаш сто часа за да се охлади. Малко е неприятно, особенно нощем.

# 20
  • Мнения: 220
Слагам количеството вода и след това добавям млякото Peace

# 21
  • Мнения: 832
А защо трябва да се преварява водата?Синът ми отдавна не пие преварена вода, но чета че за приготвянето на Аптамил-авероятно и за другите АМ водата трябва да бъде преварена ThinkingПроблем ли е, ако не е?
Може би трябва просто да е топла.

Общи условия

Активация на акаунт