Fatih Harbiye ~ Неслихан Атагюл & Кадир Доулу ~ Sefirin Kizi ~ тема 130

  • 33 006
  • 713
  •   1
Отговори
# 570
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 852
Клише, ама идва от доказали се сценаристи... Пак казвам, да четат социалните мрежи, доста по-интересни предложения видях.

# 571
  • Мнения: 10 486
Привет, момичета Two Hearts

Щастливото Ниханче Heart




Снимка зад кадър от 1- ви епизод. Малката и голямата сладурана Heart

# 572
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 852
Васе Heart Eyes, такава Наре им липсваше на феновете на ДП... Усмихната и в бяла рокля...

# 573
  • Мнения: 2 295
И, защо не сложиха нито една снимка на Гедиз Sunglasses
Да приемем, че на Наре не сложиха за предния епизод, защото тя изобщо не се появи в него, но като чета озета Гедиз ще има някакво участие в този...

Смях в залата Joy Държат се като ощипани госпожици...

# 574
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 852
И, защо не сложиха нито една снимка на Гедиз Sunglasses
Да приемем, че на Наре не сложиха за предния епизод, защото тя изобщо не се появи в него, но като чета озета Гедиз ще има някакво участие в този...

Смях в залата Joy Държат се като ощипани госпожици...
JoyJoyJoy

Можеше и без Гедиз да мине. Сега ще тъжи за Наре, ще се напие, ще седне да кара кола и хайде в моргата... Така ги виждам нещата аз.

И с какво наруши правилата постът на Джули? Sad

Последна редакция: пт, 22 яну 2021, 19:23 от Reni - BG

# 575
  • Мнения: 22 114
Рени, и аз виждам така нещата около нашичкия Grinning

Heart Eyes





Нериман и Маджит Heart Eyes

# 576
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 852
Ами каквото са решили, Еве, все едно е вече. В понеделник ще го изпратим подобаващо Beers Пък легендарната легенда ще се разбие в новата кадъна на Сандьо Grinning Да видим ще я върне ли, ако не е за червено коланче.

# 577
  • между морето и небето
  • Мнения: 885
Привет дружки 🤗,

И аз като всички вас желая Несли да се възтанови бързо и трайно, но за напускането на сериала-дестан изобщо не съжалявам. Много отдавна съм на мнение, че това недоразумение трябваше вече да е приключило.
Аз си чаках три дни яли, пили и се веселили, а то се оказа, че и три дни не са тъжили, че Наре напусна 😯. Гюле, гюле и готово. Продължаваме с обожествяването на Санджар Ефе.
Сега чета, че нова любов ще се появи. Дали ще е достойна за неговите традиционни ценности 🤔?  Първата не беше, но имаше с нея детска любов и дете. Втората беше, но не я отразяваше, третата - сигурно ще обединява любовта и ценностите. Надали ще му предложат жена, която не е достойна за него.
Много ми се искаше да не продължават да развалят образа на Гедиз. И аз бих предпочела да тръгне след Наре, да ни оставят открехната вратата, но мнооого се съмняват. За да не падне нито едно от белите пера на Санджар, предполагам, че опозоряването му ще продължи. Също така ще се изчерпа и присъствието на част от героите. То е ясно като гледам снимките за предстоящата серия. От излезлите снимки само Кахраман не е от семейството, освен ако не се окаже брат на Елван. Така че завоя към селската идилия става все по-очевиден.

Друго, не знам от къде ги извадиха тези традиционалисти в този район. Какво ли искат да ни внушат сценаристите🤔? Ако действието се развиваше в някой по-вътрешен и затворен към света район, може би щях да приема историята им, докато в окръг Мугла  хората са по-отворени и повечето са по-еврорейски настоени, особено тези на възраста на Санджар. Абе малко ми се виждат в повече годините му, отколкото за 32-годишен. За Гедиз нямам забележки.


Много мислих и по въпроса за положително посланието на сериала. Досега аз не намерих такова за себе си.

# 578
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 852
Габи, не е важно какво е посланието, важното е Сандьо да се саморазправи. Когато нямаш аргументи, на помощ идват крушетата Joy Нищо, де, сега Гюнеш ще го огрее и той ще стане чисто нов човек Laughing

Добро утро! Grinning

Последна редакция: сб, 23 яну 2021, 09:19 от Reni - BG

# 579
  • Мнения: 22 114
Здравейте, дами Hug
Хубава събота и неделя ви пожелавам Kissing Heart

# 580
  • Мнения: 2 295
Здравейте момичета!

Защо всички говорят за Гедиз все едно е умрял или ще умре?
Нищо не е свършило, докато не свърши Smirk
Аз все още тая надежда, че ще видим Гедиз да тръгва след Наре. Озета го четох на няколко места и и имаше разлика в превода на изречението- " Санджар научава нещо ОТ Гедиз" и другия вариант- " Санджар научава нещо ЗА Гедиз". Не знам, кой от вариантите е точния, на лично според мен ОТ и ЗА правят голяма разлика.

Така и никога няма да разберем, какъв би бил финала на " Дъщерята", ако Ураз не беше поискал да се оттегли, и ако Несли не се беше разболяла. Така и няма да разберем, накъде ни водеше тази история..
Факт е, обаче, че Наре и Гедиз ще останат в сърцата на много хора. И двамата бяха добри и достойни герои и не ми се иска да приключват, по толкова трагичен начин- тя, до края на живота си скитаща с кървящо сърце. Той, умира самотен и неразбран от никого. Иска ми се да вярвам, че СЦ ще проявят малко милост към тези два персонажа, както и към многобройните им фенове, особено ако искат надеждата за ново начало и евентуално бъдещо щастие на Санджар да бъдат възприети нормално.
И, ДА, аз твърдо вярвам, че ако Наре и Гедиз потънат в мрака, то и Санджар не заслужава светлина! Най малко пък той!

Само вижте Наре от първи епизод Sunglasses



А сега от последния Sunglasses



Кога това всеотдайно момиче беше щастливо?

Гедиз от първи епизод Sunglasses



Гедиз от предпоследния епизод Sunglasses



Кога това всеотдайно момче беше разбрано?

Санджар от първи епизод Sunglasses
Колажът е от тази тема Smirk





Санджар от последния епизод Sunglasses



Кога това измислено Ефе погледна по далеч от носа си и заслужи шанс за ново начало?

Нищо чудно, че търсим правилните послания, но не намираме Grinning

П.П

и, никъде не казвам, че трябва да разберем, че Гедиз е открил Наре и са вдигнали истинска сватба и три дни са яли и пили, осъзнали, че винаги са били един за друг.
Идеята, че понякога може да споделят болката си, както и сладоледа си ми е достатъчна.

Последна редакция: сб, 23 яну 2021, 09:49 от Juliya07

# 581
  • Мнения: 23 372
Цитат
Не знам, кой от вариантите е точния, на лично според мен ОТ и ЗА правят голяма разлика.


Санджар научава нещо разтърсващо ОТ Гедиз. Не за него.
Това е точният превод.

# 582
  • Мнения: 2 295
Цитат
Не знам, кой от вариантите е точния, на лично според мен ОТ и ЗА правят голяма разлика.


Санджар научава нещо разтърсващо ОТ Гедиз. Не за него.
Това е точният превод.

Благодаря!
Предпочитах да е този вариант Blush
Въпреки, че може да означава всичко...

# 583
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 852
Благодаря, Варна Heart, точно щях да пиша, че хаберът е от Гедиз, но аз на озетаджията не му вярвам много Grinning

# 584
  • Мнения: 22 114
И какъв ще е този шокиращ хабер от Гедиз? Нямам търпение да видя Grinning

Heart Eyes



Айде, гитти Гиздавия 😥

Последна редакция: сб, 23 яну 2021, 13:51 от Еванджелин

Общи условия

Активация на акаунт