Fatih Harbiye ~ Неслихан Атагюл & Кадир Доулу ~ Sefirin Kizi ~ тема 130

  • 33 032
  • 713
  •   1
Отговори
# 585
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 900
Снимали са погребението на Гедиз Close

# 586
  • Мнения: 5 300
И аз идвам с тази новина, ето и снимка
Нямам думи вече...

# 587
  • Мнения: 162
Страхотни сте момичета! Всичките ви желания и мечти за развоя на сериала и съдбата на героите на които сте фенки се сбъднаха. Simple Smile

# 588
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 900
Вермилион, сега остава да разберем само при какви обстиятелства умира. Из соц.мрежите упорито се говори, че и Мелек/Берен ще напусне сериала...

Ана, бих ти отговорила, но като гледам каква ти е настройката, едва ли ще ме разбереш, така че няма смисъл... Явно ти е много скучно в реала Wink

# 589
  • Мнения: 5 300
Да, в зависимост от обстоятелствата е възможно любовта на Гедиз да остане единственото легендарно нещо в сериала, но като виждам потенциала на СЦ, едва ли и това ще стане.

# 590
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 900
Да, в зависимост от обстоятелствата е възможно любовта на Гедиз да остане единственото легендарно нещо в сериала, но като виждам потенциала на СЦ, едва ли и това ще стане.

Тези сценаристи нямат никакъв потенциал. Всичко ще е клише. Задачата е да се направят определен брой серии без значение колко качествена ще е продукцията, защото сериалът е продаден на зелено, парите са взети...

# 591
  • Мнения: 162
Ана, бих ти отговорила, но като гледам каква ти е настройката, едва ли ще ме разбереш, така че няма смисъл... Явно ти е много скучно в реала Wink

Всички сме тук за да убием скуката от реала и да се забавляваме! Wink

# 592
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 900


Повелителят на палтата Stuck Out Tongue Winking EyeHeart Eyes

# 593
  • Мнения: 22 180


Повелителят на палтата Stuck Out Tongue Winking EyeHeart Eyes



Много е готин, затова не можаха да го преглътнат Heart Eyes





Оттук нататък не остана нито един читав мъж в Егейския регион, за да не засенчва никой Сандю Joy

# 594
  • Мнения: 167
Да, в зависимост от обстоятелствата е възможно любовта на Гедиз да остане единственото легендарно нещо в сериала, но като виждам потенциала на СЦ, едва ли и това ще стане.

Тези сценаристи нямат никакъв потенциал. Всичко ще е клише. Задачата е да се направят определен брой серии без значение колко качествена ще е продукцията, защото сериалът е продаден на зелено, парите са взети...
И как го прецени, че нямат потенциал? Мен пък ми харесва тоя сценарий. Така или иначе Гедиз вече няма работа в тая исотрия и така или иначе щеше да напуска сериала.

# 595
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 900
Еве, важното е непорочни кадъни да има за Ефето. Другото е бош вер Wink

Чукур, прави се, че не виждаш постовете ми.

Последна редакция: сб, 23 яну 2021, 16:21 от Reni - BG

# 596
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 900


Еве, не тухла, цяла къща ще му падне на главата и той ще е друг човек. Има, разбира се, малка вероятност Гюнеш и Ефето да имат друг вид връзка, не любовна, ама... мноого съмнително.

# 597
  • Мнения: 10 486
Привет, момичета Two Hearts

# 598
  • Мнения: 5 300
Малко да зарадваме окото, имаше голям потенциал в химията между Несли и Ураз, но, уви, СЦ не се възползваха.

# 599
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 900
Малко да зарадваме окото, имаше голям потенциал в химията между Несли и Ураз, но, уви, СЦ не се възползваха.
Hands Clap Hands Plus1

Васе Purple Heart, нова ли е тази снимка на Кадир? Много добре Grinning

Общи условия

Активация на акаунт